Jump to content

mesta za dejt


Recommended Posts

pomozite saborcu u lovu na vaginu !

 

s obzirom da sam relativno nov u beogradu nemam pojma gde bih mogao da vodim devojku za kojom balavim.

pa dajte neke predloge gde je kul za šetnju, neke fine kafiće za potrebe muvanja, može i neka klopa i tako to.

 

nisam u fazonu samo da je karam, nego idem i srce da joj osvojim (!) pa bi bilo od koristi da nisu samo "tu je vodi ja joj posle treceg piva metni na frku" mesta. :D

 

 

ako uspem, dajem glas da endre osvoji bajk, a možda i njene fotke čak !

Link to comment
Share on other sites

Proto, vodi je jedno lepo popodne do zemunskog keja, prošetajte, popite koje piće u nekom kafiću/restoranu pored keja, a onda je pred zalazak sunca odvedi gore do gardoš kule, malo uživajte u pogledu na grad i na boje koje se razlivaju po Dunavu i horizontu, a onda pređi u akciju, pa ako se tad ne desi magija, onda jebiga :D

Edited by Савовски
  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Priznaj da si tu piceriju pomenuo samo da bi bacio foru sa picom  :tf2:

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Чуо сам да се Ботако офуцао. Не знам да ли и даље постоји, Амика у Мишарској. Палачинке.

ОК баштица, мир и тишина.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Имаш палачинкарницу Амиго тамо код "Тесле", до јаја је прича скроз (а и палачинке су им прејебено добре)..
А имаш и Аурелио на тргу тамо код сата, с тим да причам о оној варијанти да се сиђе доле у подрум њихов, само не знам да ли и лети пуштају тамо, иначе ми је то најјача зимска занимација

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Чуо сам да се Ботако офуцао. Не знам да ли и даље постоји, Амика у Мишарској. Палачинке.

ОК баштица, мир и тишина.

Pa šta znam, jeo sam skoro, i dalje mi je vrh :) Svakako, možeš i na Keops splav na palačinke :)

 

Priznaj da si tu piceriju pomenuo samo da bi bacio foru sa picom  :tf2:

Nije, ja sam svojevremeno vodio simpatiju na Botako :tf:

:v

Link to comment
Share on other sites

E ne radi više Amika u Mišarskoj, i meni je bio trip pošto sam mislio da dobro šljakaju. Prvo je tu bio neki francuski restoran, a sad nemam pojma šta je, opet je nešto novo.

 

Možete da idete u onu repliku Terazija na Novom Beogradu, deluje da je ok mada nisam bio, pa posle na obalu reke na istom tom NBGDu :)

Link to comment
Share on other sites

Сада кад вратим филм ја скоро да нисам ни имао тај класични први дејт, можда једном или двапут. Некако се дешавало да се "упознајемо" другачије. Није морало да се зове негде на ашиковање. Једном, када је као испало тако, отишли смо у Браквовину, код Калиша. Али немој тамо да је водиш :)

Осим ако не знаш да је у том гасу.

 

Да дочарам мало, ја сам, као пичкица пио пиво, она дупле виљамовке :)

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Možete da idete u onu repliku Terazija na Novom Beogradu, deluje da je ok mada nisam bio, pa posle na obalu reke na istom tom NBGDu :)

 

Ne radi to, tj ne mozes samo da odes tamo i da se setas po tim "Terazijama".

 

Terasa na Bezanijskoj kosi je super, samo mora da se ide kolima i moze da bude malo spooky dok se dodje da se ne istripuje devojka :) Genralno najbolja varijanta ti je neki kej, meni je ok i dole kod 25. maja (inb4 Panta Rei :) ima par ok splavova. Ako ne to onda recimo kej kod Zemuna, Savana ili tako nesto opusteno (zavisi opet u kom je riba fazonu). Generalno nije toliko za prvi dejt bitna sad neka vauuuu lokacija, vise neko mesto gde moze opusteno da se prica, gde nece biti neka preglasna muzika i gde te nece sresti neki poznanik i daviti pola sata :) Kasnije kad vec probijes led na prvom sastanku treba da planiras do jaja mesta da bi je pridobio.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...