Jump to content

Tom Clancy's Division


Recommended Posts

To developeri pricaju izmedju sebe, kada budes u igri verovatno ce biti Fuk ju nub.....Cyka, Bljat.... [:D]

 

I treba samo da kupis novu konzolu i placas svaki mesec da bi igrao multiplayer posto sada i Sony naplacuje....

 

Uglavnom je PC izvisio za ovu igru, no dolazi nam DayZ tako da necu nesto mnogo zaliti za ovim [:D]

Edited by Grotar2

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

već neko vreme me ne tangiraju Tom Klensijeve igre, pa čak i Splinter Cell ali ovo izgleda gotivno. Mada ovo sa parama mi je lol, ameri sve drljaju preko plastike danas... opet, nisam skontao kada se dešava igra? Pre nekoliko godina ili kao neka sadašnjost, budućnost?



moram samo da dodam da me detalji u sceni kada krene puškaranje baš oduševljavaju na sitno. Ono, lik izvadi turet mrtav ladan, ostavi na auto i piči dalje, smart bomba i rešetanje kroz stakla na automobilima. Takođe sam veliki pobornik ovih ingame menija koje ubisoft fura u skorijim naslovima (watch_dogs).

pljk!

Link to comment
Share on other sites

To developeri pricaju izmedju sebe, kada budes u igri verovatno ce biti Fuk ju nub.....Cyka, Bljat.... [:D]

 

I treba samo da kupis novu konzolu i placas svaki mesec da bi igrao multiplayer posto sada i Sony naplacuje....

 

Uglavnom je PC izvisio za ovu igru, no dolazi nam DayZ tako da necu nesto mnogo zaliti za ovim [:D]

50$ godisnje, pritom s vremena na vreme i ubacuju neke besplatne igre.

 

take my money, please.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Ok znaci ovako. Developeri igre su rekli da ovo nije MMO, nego vise kao neki small-scale multiplayer RPG. A topicu ne lezi bas ni da bude u Singleplayer - RPG sekciji foruma. Mislim da je pametnije da stoji ovde, mada koliko vidim vise ljudi posecuje drugi forum. 

 

Vi mi recite gde vam vise odgovara da bude topic, pa cemo ih mergovati.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...