Jump to content

Tom Clancy's Division


Recommended Posts

Juce uz jutarnju kafu uletim malo u DZ da vidim kakva je tamo situacija (iako prethodno vece mene i @Coyote ubise ko zeceve). Totalno random naletim na neke likove koji su u fazonu idemo i ubijamo/gankujemo, loot je nebitan, da dobijemo rogue rank 5 i nakon toga hide & deffend :) (ako prezivite tih 5 min dobije se oko 550 kredita, svaki ulazak u combat stopira timer). Exp i krediti su se dobijali, ali i gubili. Desavalo se za smrt da izgubim oko 1500 kredita i 2000 exp-a (give or take), a desavalo se da naletimo na npc-ove i gomilu likova, pa nakon masakra budemo dobri po 2k+ kredita i solidno exp-a.
Uzivanje je bilo nikad vece, ali naravno treba imati nekoga ko ce da vodi ekipu, ostali da ga prate. Kao teamplay fenomenalna igra, kao single, veoma frustrirajuca sto se tice DZ, i nikako ne ulaziti tamo ako niste girovani ili ako nemate dobru ekipu. Na kraju dana uspeo sam da isfarmam full ljubicasti gear. Nije bis ali opet, it does the job.

Overall ocena igre 7.5/10

Ima bagova, ima dosta prostora za unapredjenje, ali sam koncept je odlican. Nadam se da ce developeri slusati community i brzo hotfiksovati bagove, i da ce biti laki na banhammer-u naspram chitera.

Vrlo verovatno da cu uzeti igru, ali preko g2a ili kinguina (ima za 40-45e da se preorderuje).

Poyyy

**Edit** Ovako se i meni desilo sa prethodno pomenutim likovima, samo sto smo se mi stekali i branili vs ostatak servera :) Par puta preziveli, par puta nas pobili, but nvm, had fun :)
https://www.youtube.com/watch?v=vr6dZ_0BRWs

Edited by shkabo
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nisam pazario a rado bih pikao, svideo mi se ceo vajb u Beti..... evo opravio sam i kraci prilog na mom kanalu za Division, pikao sam celo jedno popodne:

 

 

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

KUUUPUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ

 

ako imas barem jednog sa kim bi mogao da igras, ja mislim da ce ti biti kul - sad u full verziji vidim da je PvE mapetina OGROMNA i da ima dosta da se igra i kada si sam.

Darkzone (PvP) mi je ultra kul, a mnogo je tripozno ako uletis sam. Pitaj sta te konkretno zanima, ja sam se juce bas fino izigrao.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Generalno gledano 60e nije malo za igru ali verujem da je definitivno best buy.
Po meni je igra odlicna! Misija, sporednih misija, encountera u izobilju. Sam sistem craftinga, skupljanje raznih "vizija proslosti" na odredjenim lokacijama, dark zone, base of operation unapredjenja, skilovi .. neprocenjivo.
Sinoc @Coyote i ja otisli da radimo misije na hard mode, i pravo da ti kazem nisu naivne. Wajpovasmo jedno pola sata na boss-u. Takodje ako igras solo mozes da matchujes sa drugim ljudima i da igrate coop te misije, kao i free roam gradom dok se rade encounteri i same sporedne misije.
Nakon odigranih par misija odlucismo da odemo u Dark Zone (a iskreno 'teo sam da ga izbegnem za sad). Uletesmo skroz "zeleni" sa oruzijem koje pravi neki simbolican dmg, ali posto smo igrali timski i takticki, brzo smo stigli do ranka 8, uspeli da odradimo nekoliko pve encountera i ekstraktujemo lepu kolicinu plavih itema koji su napravili veliki boost u dmg-u i hp-u.

Topla preporuka, pogotovu ako imas s kim da igras, ako ne, mozes uvek da nadjes nekoga s RUR-a pa da coop-ujes. Valjda ce ubaciti opciju klanova isl, pa da napravimo neku ekipu :)

Poz

Link to comment
Share on other sites

Ajmo dajte neki first hand rivju, necu duzimam dok ne vidim rivjuove :D

Napisacu ti ja review :D

Elem sinoc igrah malo solo u DZ. I tako vilenim ja budzim level, padne mi dobar weapon, pokupim ga ujedno sa jos nekim itemima, fini ljudi naokolo bili nisu me ubijali :D
Odem na extraction zonu, bacim signal, tu jos neki likovi, dodje helihopter ubije me lik uzme mi iteme (oruzije koje je imalo ok 6k dps, level 12 sam). Nista ja se vratim nazad imam onu ikonicu na minimapi gde mi je drop, vratim se, ubise tog lika itemi mi tu (sreca sreca radost)! Pokupim ih, pojave se u medjuvremenu level 15 bitange ubijem jednog, drugog, ubiju me, tu je bio jos neki lik i njega su ubili (ima nade da mi prezivi oruzije!), vratim se pokupim ponovo iteme! :D Dodje helihopter, pritiskam F da predam nece, ubije me neki player dok sam dva tri puta pokusavao da nakacim kanister, ali dzaba.. Vratim se opet, tu mi stvari :D pokupim, predam helihopteru, pukne igra! :D

10/10 would play again :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Otisao u DZ da se zezam i levelujem rank, ubih neka dva lika na deploy-u (englezi, cuo se voice chat i bili su poprilicno besni), sakrih se nedaleko od mesta zlocina kako bi istekao timer od 120sec. Na nekih 80sec dolazi treci lik da me ubije jerbo free exp, medjutim failuje. Rogue rank 3 GG, timer 140sec, cekam opet medjutim nadjacase me i padoh.  Kad sam vid'o koliko sam exp-a i kesa izgubio, digoh ruke od rogue fazona u nekom narednom periodu :D Ako nista, dok ne nabavim jaci gear da mogu bez problema 1v2 :)

SS izgubljenih resursa. Sa 24-25 DZ rank je potrebno oko 9k exp-a, a ja izgubih ~5.5k :( fml but had fun  http://imgur.com/aA03Tsx

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...