Jump to content

Akcije, popusti, katalozi - gde najpovoljnije kupiti nesto


Zwerko

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Jerli video neko na akciji neki frizider+zamrzivac all inclusive? Potpuno sam izvan svih tokova i trendova bele tehnike, tako da je svaka preporuka dobrodosla. Koliko para cu puci posto ovo govno koje trenutno imam+zamrzivac samo trose struju i kao nesto rade, nicemu ne sluze, bacicu ga u djubre cim nadjem nesto novo :c

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pre projekcije mad maxa u Uscu sam imao koji minut viska pa sam zabo desno u big bang da vidim tehniku i cene.... i bas sam iscekiro 10tak tih nekih boljih frizidera... jbt svacega ima, kul mi je varjanta sa integrisanim mini ledomatom, meni nikad dosta kockica leda... a i onaj fazon sa mini vratancima da ne otvarash cela vrata nego samo ta mala da capis manju flashu piva i sl... No fros se podrazumeva, sad su i taj feature nesto kao usavrsili dodatno, jbem li ga u cemu je fora... All in all, cene nisu naivne, ispod 70-80k nema tako neki ozbiljniji frizhider/friz

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ima l' neka mikrotalasna na popustu i sta da gledam posto mi je crkla stara? :DDDDDD

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ima l' neka mikrotalasna na popustu i sta da gledam posto mi je crkla stara? :DDDDDD

ja sam "progledao" kad sam kupio umesto one sa manjim prečnikom onu sa nešto većim, neverovatno kolika je razlika jer možeš da staviš šta hoćeš i ne glavi se kad se vrti itd.

svi drugi dodaci mislim da su manje važni. grill je kul, al' ga koristim mnooogo manje nego standardne funkcije, defrost je kul al' bolje defrostujem kad staviš na standardni mod i tako to.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kakve su ovo novotarije, no frost, zamrzivač i frižider u jednom? :O

Šta bi sa dobrim starim sandučarom!?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Je l' zna neko gdje u Novom Sadu bi bilo najpovoljnije uzeti masinicu za sisanje/brijanje ?
 

ja sam uzeo ovo pre ~2 godine i nikakvih problema nisam imao sa njom a i tada sam je platio nešto oko 3k: http://www.tehnomanija.rs/trimeri/remington-trimer-hc5030.html

e sad, ja se šišam na keca a bradu samo skratim na "nulu" ovom mašinicom (dakle ne možeš baš da se briješ njom) tako da ne znam kako se to uklapa u tvoje potrebe. 

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Je l' zna neko gdje u Novom Sadu bi bilo najpovoljnije uzeti masinicu za sisanje/brijanje ?
 

ja sam uzeo ovo pre ~2 godine i nikakvih problema nisam imao sa njom a i tada sam je platio nešto oko 3k: http://www.tehnomanija.rs/trimeri/remington-trimer-hc5030.html

e sad, ja se šišam na keca a bradu samo skratim na "nulu" ovom mašinicom (dakle ne možeš baš da se briješ njom) tako da ne znam kako se to uklapa u tvoje potrebe. 

Ima sada neki Philips trimer na akciji u tehnomaniji sto sam uzeo drugaru za rodj deluje mi ok:

http://www.tehnomanija.rs/trimeri/philips-trimer-qg-3340-16.html

 

Link to comment
Share on other sites

Je l' zna neko gdje u Novom Sadu bi bilo najpovoljnije uzeti masinicu za sisanje/brijanje ?
 

ja sam uzeo ovo pre ~2 godine i nikakvih problema nisam imao sa njom a i tada sam je platio nešto oko 3k: http://www.tehnomanija.rs/trimeri/remington-trimer-hc5030.html

e sad, ja se šišam na keca a bradu samo skratim na "nulu" ovom mašinicom (dakle ne možeš baš da se briješ njom) tako da ne znam kako se to uklapa u tvoje potrebe. 

Ja sam ovakvu uzeo u Win win-u u NS-u, dobro me sluzi ima vec jedno godina dana.

Link to comment
Share on other sites

Nasao sam u win winu remington hc 5150, on ima i punjenje i radi ~30 minuta bez punjenja. Koliko je pametno uzeti to je l se brze kvari izgubi brzo funkciju i tako to je l ima neko iskustva? Inace mi je brutalna ova docina samo sto nema tu opciju.

Edited by Buda_
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...