Jump to content

WTS old school ACC, lvl 90 hunter Sylvanas Ally + rogue i lock igrani


DSiege

Recommended Posts

   Ovako, resio sam da prodajem acc :) konacno.. Mislim da je ovaj acc prava poslastica za nekoga ko voli achievmente (Ja:D), overall progress, old school mountove, tabardove i petove sve u svemu akaunt prepun sa rare stvarima na likovima :) ima lvl 90 huntera atm + 2 x lvl 85 lock i rogue na Stormscale hordi (igrani do besvesti, po mom misljenju lvl nebitan) baguje armory pa pokazuje manje, ali ingame ima tacno 14795 achievment poena i 63 Feat of Strength-a :) dosta rare mountova i titula mozete videti na feat of strength stranici. Isto tako na akauntu ima odradjenih dosta pvp achievmenta, battlemaster, ima sve ukupno oko 247000 honorable killova, znaci samo 3k za bloodthirsty, ima uradjeno 2400 u 3v3, 2000 u 5v5 i 2200 u 2v2 bracketu :D

 

   Prvo cu pisati o hunteru jer je on main trenutno, ali poseban akcenat stavljam na II i III locka i rogua ^^ :

   

   I Hunter je na Sylvanas-u, alijansa, i igran je od kataklizme jer je bio alt, ima oko 50 tak dana played, 25 il jache exalted reputacija, od profesija ima engineering sa dosta recepata i enchanting takodje 600 oba, takodje svi likovi imaju fishing, cooking i first aid maxed (hunter nema first aid i cooking), i arheologiju, sa mnogo iskopanih rare itema:) ima 310 flying kao vecina likova na ovom akauntu. Sto se tice PvE opreme - trenutno ima ilvl 508, ali bice i jace, jer cu verovatno krenuti da raidujem sa gildom, ako budem imao vremena pored faksa and irl. Takodje na hunteru ima 4/5 tyranical oprema + tyranical weapon, ostalo je malevolent.. Ima 151 mount po brojacu na hunteru i 302 peta na akauntu, ima 65 titula! Mountovi - od najboljih bih izdvojio : Black proto drake!-wotlk glory of a 25 meta, Amani war bear, Swift Zulian tiger, Swift Razashi raptor!- sva tri, zatim reins of the Onyxian drake, Ashes of Al'ar, Sea turtle, Ultramarine Qiraji battle tank, Blue proto drake, Grand black war mammoth, Great brewfest kodo, swift brewfast ram, Green proto drake, Headless horseman's mount, White polar bear, Raven lord, swift hawkstrider, Grand ice mamoth, winterspring frostsaber i lista ide dalje i dalje, + jos dosta mountova koji se duze farmuju (netherwing i ostale price). Titule - od retkih : 'the Immortal', 'Hand of A'dal, 'The Undying', 'Battlemaster', 'of the Alliance/Horde' - fali bukvalno 3k honorable killova za 'Bloodthirsty' sto je 250k honorable killova na akauntu, zatim 'Bloodsail admiral, 'chef', 'salty', 'Seeker', 'Loremaster',  'the insane' i mnoge manje bitne. Na hunteru ima trenutno oko 30k golda i jos par itema u torbi od vrednosti oko 15k, ali mislim da gold nije problem. na hunteru ima dosta starih tiera i stvari za transmog, kao i legendary bow Thori'Dal. Brdo vanity itema, Orb of Sin'dorei, Kalytha's haunted locket, Vrykul's drinking horn. I takodje hunter ima za transmog 3 dela starog Cryptstalker-a iz vanille iz starog Naxxramas-a koji se ne moze dobiti vise.

 

   II warlock igran od starta vanille, ima sve pobrojano gore, + mnogo tabardova, i jos dodatno mounta za 75 pobeda u rated battlegroundovima - vicious war wolf, kao i titulu za 2300 ratinga RBGa (field marshal/warlord i sve ispod naravno, + veteran of the horde titulu za 75+ rated bgova pobedjenih, takodje na hordi ima sve ukupno jos 12 dodatnih mountova, ukupno 163 (argent tournament mountovi svi). Jako mnogo vanity itema, koji menjaju izgled lika kako na warlocku tako i na rogue. Pet stvari bih istakao kao najbitnije, na warlocku ima 257 dana odigrano, 137188 honorable killova, 56 exalted reputacija, ima horde pvp forces iz battlegroundova sve odradjeno na exalted znaci justicar titulu, kao i na rogue, warlock ima i wrathful tabard i brdo brdo old school opreme i vanity itema :)

 

   III rogue je bukvalno igran od bete, ima isto dosta - 230 dana odigrano, 50 exalted reputacija, ima horde pvp forces iz battlegroundova sve odradjeno na exalted znaci justicar titulu kao i na warlocku, na rogue 86780 honorable killova, 160 mountova, 300 petova, brdo tabardova, vanity itema i transmog tiera (ima skoro svaki tier). Na rogue se takodje nalaze oba warglaiva sa Illidan-a :) 

 

Slede armory linkovi : http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Dr%C3%A2kos/simple - hunter;

                                   

                                   http://eu.battle.net/wow/en/character/stormscale/Bakisensei/simple     - lock;

     

                                   http://eu.battle.net/wow/en/character/stormscale/Nocturos/simple        - rogue;

 

                                   http://eu.battle.net/wow/en/character/frostmane/Barbfanqt/simple        - warrior;

 

                                   

   Na akauntu generalno ima jos lvl 86 paladin na sylvanasu alijansa, na Frostmane warrior lvl 85 isto igran u kataklizmi malo, warrior tipa lvl 80ish na sylvanas alijansi. I jos par razbacanih likova ispod lvla 80. I na stormscale i sylvanasu i frostmanu ima heirloomova, ima full plate, za ostalo ima u delovima. 

   Vec sam prodavao drugi akaunt ranije na ruru ovde u wotlku, uz acc naravno dajem licnu kartu, kutije nemam ali imam cd key, i naravno secret question. Moj mobilni je 0643127815, al trenutno me zeza kartica nesto, moram da je menjam, ako sam nedostupan PM ovde:) ko je zainteresovan za ponudu i pitajte sta vas jos interesuje, ne zelim trade akauntova i ne zanimaju me neozbiljne price... pozdrav :)

Edited by Oockee89
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...