Get Adobe Flash player
Silencer

Hearthstone - Slobodna diskusija

3,176 posts in this topic

Posted (edited)

19 minutes ago, Pirke23 said:

Imam igricu odavno, ulazio sam kad kad da odigram one questove radi golda, evo bas juce sam otkljucao zadnji kljuc u poslednjoj Avanturi, pa cu moci skoncentrisati golde samo na karte.

Hvala puno, Napravio onog pirate warr isprobao ga na ranku 11 / 4. Prezadovoljan sam jer nemam prekopiran spil fale mi 3 karte koje jostaju preko 3k dusta.

Kontam da su nove karte sad izasle koje tek treba da se nerfaju pa su jaki agresivni deckovi. Ali ne znam koliko treba da ih napravim za turnir i kakve?
Imam jos 4k+ Dusta i mogu da napravim sa tim spilove pirate warr, control warr i c'thun warr sta vi preporucujete? 

Pirate i Dragon Warrior, Pirate Rogue, Renolock, Reno Mage, Jade Druid, Dragon Priest i sve vrste aggro Shamana.

Evo ti neki sajtevi:

https://tempostorm.com/hearthstone/meta-snapshot/standard/2016-12-25

http://www.icy-veins.com/hearthstone/decks-and-guides-for-constructed-play

http://www.hearthpwn.com/

Edited by McLovin

Nasao sam vezano za turnir igra se neki Conquest mod, pise 4 deck-a 1 deck ban.

Sad cu sigurno koristiti novog Pirata warra kao prvi deck za turnir. a Onog zoolocka sto sam igrao pre njega i huntera sigurno necu jer su dosta slabi. Pa mi treba bilokakva pomoc oko sastavljanja preostala 3 spila.

Posted (edited)

Hm pa pre svega bi trebao da vidis sta mozes da uradis od karti u svojoj kolekciji. Npr meni je trenutno najjaci deck ili bar meni omiljeni paladin sa dve lepe karte. Uglavnom imam srecu pa mi izadju pre nego sto mogu da reaguju. Okacicu sliku kasnije kad dodjem (editovacu post ::) )

http://dodaj.rs/photos/20170103148346339111211.png
http://dodaj.rs/photos/20170103148346339146402.png
http://dodaj.rs/photos/20170103148346340965993.png

Edited by MoOka
dodate slike

Posted (edited)

On 1/1/2017 at 9:50 PM, Pirke23 said:

Edited by McLovin

Glupi, je..ni Reno dekovi. Samo je pitanje da li je gluplji Warlock ili Mage.
Warlock kad naidje na Jade karte, znaci Shaman i Druid, treba odma da se preda, kao i protiv Prista u vecini slucajeva. Za aggro dekove jos i moze da prodje, na pozitivnoj je nuli.
Mage, uf. Aggro dekovi su mu smrt, Prist takodje, ostali kontrol dekovi mu leze da takodje bude na pozitivnoj nuli, sem ako Druida nisu ****le Jade karte, ali to nije cesto.
I onda gledas profi igrace sa tim dekom, top 10, top qr.c... Imaju povlascen RNG od strane Blizzarda, jer ko ih je malo vise pratio, uvek im u svakom trenutku dodje bas karta koja im treba sem kad igraju turnire.
Nikada kontrol dekovi nece zaziveti u ovoj igri, nikada!

opusteno :) Luz som,vin som :D Ic ol fan :D

Kako je genijalno odigrao partiju brat Strife

On 1.1.2017. at 9:50 PM, Pirke23 said:

Kenjaza :D

15 hours ago, SavKe said:

Kako je genijalno odigrao partiju brat Strife

Kenjaza :D

Ako misliš na Divine Spirit + Inner Fire , pa to mu dođe neka definicija osnovnog "fun" decka koji ljudi pokušavaju, malo malo pa vidiš kako neko izgubi turn 4 od takvog decka :D

2 minutes ago, SavKe said:

Ako misliš na Divine Spirit + Inner Fire , pa to mu dođe neka definicija osnovnog "fun" decka koji ljudi pokušavaju, malo malo pa vidiš kako neko izgubi turn 4 od takvog decka :D

Tako nesto, ali cudan, veruj mi. Nisam na ovakav do sada naleteo. :D

17 minutes ago, MoOka said:

ja tek sad i saznajem za hsreplay,moracu da idem na wikiu :)

Da, ako ti je ukljucen HS Deck Tracker imas snimljene paritje.

hm a to je? :)

Just now, MoOka said:

hm a to je? :)

Ukucaj Hearthstone Deck Tracker na google pa ces videti ;)

a mogao si mi i reci no dobro :D sad cu te dodati pa taman da resimo quest xD 80 golda meni a nemam pojma sta ide protivniku :)

Just now, MoOka said:

a mogao si mi i reci no dobro :D sad cu te dodati pa taman da resimo quest xD 80 golda meni a nemam pojma sta ide protivniku :)

Moj nick ti je McLovin#22113

Znanje :)) Dobar je lik :) Inace ne znam zasto,ali nekako mi battleofthebest mlak event bar ovo sto gledam na twitchu :O

cao cao svima , Posto sam se malo ozbiljnije bacio na HS (ne samo kao pre da se prilagodjavam meti nego i sam istrazujem karte i mogucnosti istih) pa me interesije ako neko moze da mi pojasno malo o ovoj standard rotaciji u aprilu ? znaci kao i pre ostaje sve isto samo sto gubimo karte iz LOE? 

hvala unapred :)) ukoliko neko zeli da igra i isprobava dekove neka me doda :) pozdrav 

@Siki QTpozz, u aprliu "gubimo" karte iz LOE,BRM i TGT.

sve ukupno, to je negde oko 200 karata koje prelaze u wild format.

moj savet ti je da ne kupujes karte iz ovih expanzija ukoliko si nov igrac, vec da ih napravis pomocu dusta, s obzirom na to da u svakoj od njih ima svega par karata koje su dobre u danasnjoj meti. Cuvaj novce za sledecu expanziju/avanturu.

ok , hvala , igram igru jos od bete , posto igram sve blizardove igre(radim q da budem u toku ) tako da sam sto se skilla tice nov ali imam bas dosta karata i dusta mozda  80% karata. pa sam zbog toga planirao da krenem malo da ulozim vremena da ne propadaju karte kada ih vec imam . HVALA u svakom slucau! 

znaci u aprilu izlazi avantura ? mora da se nadomeste te karte sto odlaze?

Ne, u aprilu izlazi ekspanzija.

Počev od prošle godine, sistem je ekspanzija-avantura-ekspanzija godišnje.