Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

obavezno, jedan od najboljih legendaryja. the brotherhood shall prevail!

meni josh 18 pobeda za golden rogue-a, kad izgubim jednu partiju od pirate warriora/token shamana/aggro druida ne ulazim u igru nedelju dana

mislim da sam svih 480 pobeda napravio sa miracle deckovima

posle patron warriora, miracle rogue je def najgotivniji deck koji sam igrao

Link to comment
Share on other sites

Rekoh ti već preko Fejsa Pavle, Edwin je uvek siguran pick za kraft, ali ipak strpi se malo da vidiš šta će da donese nova ekspanzija.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Al' je teška meta ovaj mesec, jedva sam dogurao do 10 sa miracle-om. Fale mi još dva zlatna heroja, al volim Rogue-a više nego leba da jedem.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Što igraš casual? Nije ni ranked bolji, al' što casual :D

Ako hoćeš da igraš meme dek za kvest cimaj mene!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

On 7/19/2017 at 3:45 PM, kruko said:

Al' je teška meta ovaj mesec, jedva sam dogurao do 10 sa miracle-om. Fale mi još dva zlatna heroja, al volim Rogue-a više nego leba da jedem.

 

od kako nema quest rogueova meni je mnogo lakse, ili sam ja mozda tek sad ushao u fazon poshto nisam igrao mesecima, dok sam pohvatao sve karte. upravo uzeh zlatni portret. 

inace od proshle godine nemam nikakav deck za warlocka, i sad napravim onaj premade da vidim koliko imam ukupno pobeda, najvise od svih heroja, 1400, a nisam sa njim odigrao partiju ne pamtim

a nekad je bilo

 

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Razmišljam da uštekani gold za novu ekspanziju ovog puta potrošim na Arenu (biće oko 5k).

Malo da razbijem dosadu, a i deluje mi da ako nisam baš ubogi debil (što nije isključeno) neću mnogo packova izgubiti.

Mislim da nisam odigrao više od 30 runova, niti sam se ikada previše interesovao za Arenu, čitao članke i slično.

Dajte neki intenzivni kurs, 101 i kraljevske savete šta da radim i šta je baš najosnovnije što bi trebalo da znam o draftu, curveu i ostalom.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ja arenu nisam pikao godinu dana, ne bih je ni igrao da nema ovog festivala. Mnogo je lakse sada iako nikad nisam bIo neki arena expert, verovatno zato sto ima puno igraca koji nemaju pojma sta da rade. Par runova po 12 pobeda, par flopova po 3, prosecno 6-8, goldi i dalje stoje na 4k, a dobilo se oko 20 ungoro packova

I da, pikuj paladina kad god mozes, spike steed i winecleaver resavaju partije, plus taunt kornjaca koja ti u 80% slucajeva daje legendari taunt. Curve i draft manje vise kao i uvek isti, jak early game uvek potreban, mada moze covek da se opusti jer mage nema vise tako cesto flamestrike

Link to comment
Share on other sites

Meni je arena iskreno totalno usrana od kada su uveli standard, ja sam otprilike tada počeo da gubim interesovanje za nju, iako sam inače voleo dosta arenu.

Ne toliko zbog samog standarda koliko zbog toga što su povećali prisustvo epic i legendarnih karata i onda malo, malo pa me neko jednostavno zgazi sa nekim špilom prenatrpanim high value kartama na koje ne mogu da imam stalne odgovore.

Pajo, savetujem ti da koristiš HearthArena kompanjona, ne toliko zbog samog pikovanja karata, koliko je mnogo lakše da pratiš svoj deck dok ga draftuješ jer ti pokazuje sve sinergije, mane, prednosti, u kom pravcu ti se razvija špil kako bi znao u kom pravcu da nastaviš da ga draftuješ... Plus možeš da pratiš statitsiku svojih ranova koja je veoma detaljna i dobar uvid u način na koji pobeđuješ/gubiš.

I dalje mi arene najlakše idu sa Rogueom, jer je ultimativna tempo klasa, što je ipak najbitnije i dalje u areni, i uvek kad imam priliku da igram Rogua, nju pikujem.

Tu je i Mage koji je standardno ili control koji te dobije na grindanje i puno removala, ili neki polu-agresivni burst mage špil koji u početku ima tempo sa minionima i onda te sprži sa burst kartama.

Paladin je treća najača klasa čija se cela snaga ogleda u dvema kartama: Stonehill Defender (iako je neutralan) i Spikeridged Steed koji drfatuješ i 10 komada ako ti toliko bude ponuđeno :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja sam hteo kad je izašao un'goro, ali sam opikao par komada i onda mi je zinulo dope za novim kartama :(

Mislim da ću i ja ovog puta da krckam lagano arenu, mada treba dosta vremena da se potroši 6k.

Za arenu pala, rogue, mage, ako ne zabodeš nikoga od njih dobar je i hunter. Probaj bez heartharene da draftuješ i da imaš razuman "curve" i razuman odnos removala i taunt karata. Generalno postoji nekoliko neutralnih i klasnih karata koje su must have (vilespine za rogue-a, meteor za mage-a, spikesteed za paladina, i tako dalje, sve to imaš na heartharena tierlistu). Od novih se na keca prepoznaju koje će biti imba, bonemare, corpsetaker za palu...

Ono što mogu da te savetujem je da draftuješ i igraš SPORO, makar draftovao pola dana, obrati pažnju na sinergije jer često iskrsavaju, ali nemoj da budeš pohlepan jer je arena uglavnom tempo fazon pa je najčešće najbolje pikovati karte sa momentalnim efektom (battlecry, oružja, removal, taunt, tempo swingovi).

Trebaće ti jedno 100 arena dok ne uđeš u fazon, gl :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

HVALA NI NA ČEMU!

Smaraju me užasno te third party handholding pederastije, pa sam siguran da ću odigrati tri arene sa nekim idiotskim dekovima sa curveom koji izgleda ovako !......! i spucati ostatak na packove.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Kupujte pakove dok ne dobijete legendarne, nešto se sjebalo. Ja sam 3-4 dobio i brda zlatnih na dvadesetak pakova, resetovao pity tajmere, spreman sam za novu eksp :D

http://www.hearthpwn.com/forums/hearthstone-general/general-discussion/198427-bug-legendary-in-first-10-packs-of-each-sets

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

3 lega iz 7 Ungoro packova, posle 10 packova classic ništa.

Drago mi je da sam dobio Kaleidosaura!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ja sam gotovo siguran da su namerno ubacili taj "bug" da bi ljudi trošili svoj uštekani gold za KoTFT na stare packove.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Baš sam napisao vest o tome, koliko je ljudima dosadno u životu

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja otvorio 8 legendarnih iz 115 packova i brdo epica., i što je najbitnije, nisam dobio ni jedan dupli (3+) epic, tako da sam odlično prošo :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...