Jump to content

Upozorenje - Liste usera koji su scamovali na market sekciji


misaking[X]

Recommended Posts

Usrao sam sto 4 meseca dugujem 2.000 dinara. Kad sam poslao, opet sam usrao i jesam kriv. Ako zasluzujem sankciju, neka dobijem sankciju a i pored toga ti ces pare dobiti.

 

A koliko vidim da nisam jedini koga je prevario.

 

Ja bih te samo zamolio da pripazis sta pricas jer, ja nikoga ovde nisam prevario.
Druga stvar, ovde ne postoji elemenat skama jer, niti sam pobegao niti ne zelim da vratim jednostavno svaki put nazalost nesto se desi. Gledacu sto pre da zavrsim tu pricu i to je to. Izvinjavam se ali te molim da pripazis sta pricas vezano za prevare.

Edited by Astora
  • Downvote (-1) 13
Link to comment
Share on other sites

Korisnik Astora je suspendovan u trajanju od 5 dana bez mogućnosti postovanja. 

 

Još važnije od toga dodeljeno mu je 6 warn poena što znači da će sledeći prekršaj bilo kod tipa dovesti do znatno duže suspenzije i još dužeg moderatorisanja svih njegovih postova, a drugi prestup sličnog tipa povezan sa WoW-om, pravim novcem, transferima i "poslovanjem" dovešće do trajnog banovanja sa foruma.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

lethalwowservices 

 

Odradio mi ortaka za otprilike 400k. Tako da ga izbegavajte u sirokom krugu. Vidim da je izvarao i neke ljude preko Ownedcore foruma. Znaci prevarant na kvadrat.

A de ti je ortak, pa moras ti? Inace Astora kao Astora... Prijavio me Blizzardu i ovi me banovali... Stigao mi mail pre blizzardovog da sam banovan. Bacio mi simpa link :) Ali u fazonu ako ne mogu da ti uzmem neces ga ni ti imati :) Ladno mi poslao na mail koji imamo samo on i ja xD

Fazon je sto mi stigao mail od njega pre Blizzovog  xD

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

A de ti je ortak, pa moras ti? 

Pa valjda sluzi forum da obavestimo jedni druge o scammerima? Samo da se ispravim u pitanju je bilo 350k. 100k za dva Game Carda (poslao mu Unfreze Cod3), a 250k za novac (obecao mu uplatu od 100e). I naravno ostao i bez Game Time i bez novca. Ja svakako proverim i klan rur, i ostale forume vezano za gold trejdovanje ali opet rekoh da upozorim i ovde da se ne desavaju slicne neprijatne situacije ljudima.

Link to comment
Share on other sites

A de ti je ortak, pa moras ti? Inace Astora kao Astora... Prijavio me Blizzardu i ovi me banovali... Stigao mi mail pre blizzardovog da sam banovan. Bacio mi simpa link :) Ali u fazonu ako ne mogu da ti uzmem neces ga ni ti imati :) Ladno mi poslao na mail koji imamo samo on i ja xD

Fazon je sto mi stigao mail od njega pre Blizzovog  xD

Daj bre covece, nemoj biti retard vise.

Link to comment
Share on other sites

E vas dvojica sa puterom na glavi - Astora i Parlament, budite uvereni da nećemo ponovo dozvoliti da pokrenete istu priču.

 

Evidentno je da ni jedan ni drugi niste baš "nevini" u ovoj priči, pa vam jednako za "reputaciju" ne odgovara da se dalje prepucavate. Takođe, ako imate nešto nerešeno možete preko PM-a, mislim da je čitalački svet foruma do sada dovoljno mogao da proceni ko je tu kakav, sa kim se može nadalje sarađivati a sa kim ne i ostalo.

Link to comment
Share on other sites

Svratim malo da vidim sta imam novo u WoW temi, kad ono klasična buranija teme i jeba** za 15 EURA.

Koliko moraš biti "mali" da se baviš takvim stvarima... Ja sam svojevremeno prodao svoj acc za 750 EUR (SEDAMSTOTINAPEDESET EURA) liku iz Švajcarske.

Čovek mi je uplatio pare na račun, ja mu poslao podatke na mail. Pre toga se čuli telefonom...Ni u jednom trenutku nisam pomislio da ga ikako prevarim, scamujem, niti bilo šta slično.

Čovek mi je kasnije napisao da je očekivao da će imati nekakvih "problema" ove vrste, i zahvalio mi na saradnji i poštenju.

 

Jeb*** vas zlato i dinari, zgadićete deci za ceo život bilo kakvu vrstu trgovine, postaće govnari zbog 1000 golda u WoW-u...

P.S. - ima tu par poštenih sa kojim sam i ja sarađivao svojevremeno, respect.

Link to comment
Share on other sites

Pa brate Lucky, da li misliš da mi je želja da se "pohvalim" posle ~6 godina, i to pred ljudima koji ni ne znaju ko sam? :) Poenta je da ne mogu da verujem šta su ljudi spremni da rade i dokle da idu za 15 EUR, mogu misliti šta bi radili da su bili u mojoj situaciji. To je bila neka poenta, kao. :) Takođe, vidim da ima dosta klinaca, treba im dati neki dobar primer...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Sve se slažem sa tobom, posebno za "primer", a za ovo "sablažnjavanje" šta su ljudi spremni i za koje pare, ti kao da si se juče rodio :) 

 

Ono, neko prebije babu na ulici i uzme joj 1000 din, a neće klinac da u toplini svog doma bez puno rada i truda nekoga "ojadi" za 15e :)

Link to comment
Share on other sites

Prilično sam siguran da je svakom tom klincu mnogo pametnije da pruži neku uslugu na fer i korektan način, pa da se pročuje kao npr Nebra (valjda mu je to nick?), koji je godinama poslovao bez i jedne mrlje. Eto, čak ga se i ja sećam, a ne igram WoW godinama... Tako da klinci, samo POŠTENO ! :)

Edited by Failure.Sanitarium
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...