Jump to content

The Witcher 3 Wild Hunt


Grotar2

Recommended Posts

Скајрим са сисама.

Said No One Ever

Samo da vrate Dice Poker kakav je bio u kecu, u dvojci sam stalno pizdeo kad mi kockice ispadnu van table!

 

Nego jel mi se to cini ili Geralt sad ima hipstersku frizuru? [roflmao]

Frizure mogu da se menjaju,kao u The Witcher 2 EE

Link to comment
Share on other sites

da mi je znati koja konfa ce ovo moci da gura.... btw po meni grafika je perverzna ali mi se cini kao da imaju malo previse bump materijala na objektima...ili mi se cini...

A najvjerovatnije će se potruditi  da optimizacija bude što bolja,kao i u dvojci,koja je imala i više nego dovoljno graphics podešavanja.

Što se tiče bump textura,teško je reći.

 

Ovo je pre-Alpha footage koji je iskorišćen u trejleru i već izgleda sjajno,a imaju još godinu fore tako da će final verzija izgledati za klasu bolje(ako je to moguće [:D] )

 

Na e3 su prikazali closed demo i reakcije su sjajne,posebno na comabt system.Kažu da je najbolji do sada i sve izgleda fluidno.

Link to comment
Share on other sites

Moraću da prodam bubreg za mašinu koja će da podrži ovo kako treba (ili da ne pijem mesec dana  :tf2: )

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

moz da izgleda kako hoce kad vidim ovu kameru "gledaj pazljivo u ledja junaku i u bulju konja kojeg jase" znam da cu dati sve od sebe da je igram i da cu se smoriti posle 1/3 igre, jos su tokom razvoja igre govorili o skyrimu u superlativima  bla bla truc truc, ne hvala

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kako me samo smorila dvojka posle keca uzas a nalozio sam se bio ko majmun

 

od ovoga ne ocekujem nista, konzolasko sranjce 

 

HAHAHA pa jebote patak, od cega si se nalozio, kad smo srali i prdeli po igri od kad je izasla?

Zavrsili su oni s igrama, sad zaradjuju novce po ugledu na EA, Ubisoft etc..

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

moz da izgleda kako hoce kad vidim ovu kameru "gledaj pazljivo u ledja junaku i u bulju konja kojeg jase" znam da cu dati sve od sebe da je igram i da cu se smoriti posle 1/3 igre, jos su tokom razvoja igre govorili o skyrimu u superlativima  bla bla truc truc, ne hvala

TP nzm u čemu je problem [:D].Samo su uporedili veličinu mape koja je 20% posto veća ili 35 puta u odnosu na Witcher 2.

 

Šteta što ti se ne svidja,sjajan game.

Link to comment
Share on other sites

pa da, lozio sam se dok nije izasla i dok je nisam zaigrao i jos i platio za nju :retard

Znam kako se osecas, tako sam i ja, kad sam prepaid collector's edition i onda ispuvak od igre...

 

Sto nisi ucio na nasim greskama, pa zar nije svrha ovog foruma da prdimo po igrama da bi drugi ziveli lepo.

 

WHY, G!!!, WHY??!?!?!

tropic-thunder-quotes-55.jpg

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Да не дижем стару тему из мртвих...

Елем, како сам од скора набавио комп који може да покрене Вичера 2 занима ме следеће.

Како се бори у овој игри? Ја, поучен кецом где борбе није ни било (ОК јесте, клик,клик, клик мртви су ајмо даље) се цимам већ пар дана са борбом и гинем ко мува. Вичер 1 је и на храд био смешан; сем 2 борбе остало је било формалност у максимало 5 - 10 секунди.

Покренуо сам на дарк и заглавио се код некера у оној пећини близу првог града. Могу пар да их убијем али они мене из 3-4 ударца пута одувају. И ајде, рекох, да пробам арену да сконтам како иде борба. Оне прве ликове ајде као и могу сваки 5 пут некако да убијем. Бандите не могу никако ...

Гералт има неке скокове и пируете које праи у везује ударце и загине јер га сасеку са свих страна. Не сећам сам се да сам негде прочитао када скаче. Када сам далеко од противника? Некада рол ради као муња, некада треба 2 секунде да се одрола... Читао сам и овде да је рол "имба" али како се користи? У гро ситуација једноставно не могу да се одрола, јер сам или изблокирам па Гералт соји или скаче и врти се иако сам једном кликнуо са идејом удри и пали.

Сам ја пропустио нешто капитално у туторијалу или је ово једностано јако зајебана борба?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Да не дижем стару тему из мртвих...

Елем, како сам од скора набавио комп који може да покрене Вичера 2 занима ме следеће.

Како се бори у овој игри? Ја, поучен кецом где борбе није ни било (ОК јесте, клик,клик, клик мртви су ајмо даље) се цимам већ пар дана са борбом и гинем ко мува. Вичер 1 је и на храд био смешан; сем 2 борбе остало је било формалност у максимало 5 - 10 секунди.

Покренуо сам на дарк и заглавио се код некера у оној пећини близу првог града. Могу пар да их убијем али они мене из 3-4 ударца пута одувају. И ајде, рекох, да пробам арену да сконтам како иде борба. Оне прве ликове ајде као и могу сваки 5 пут некако да убијем. Бандите не могу никако ...

Гералт има неке скокове и пируете које праи у везује ударце и загине јер га сасеку са свих страна. Не сећам сам се да сам негде прочитао када скаче. Када сам далеко од противника? Некада рол ради као муња, некада треба 2 секунде да се одрола... Читао сам и овде да је рол "имба" али како се користи? У гро ситуација једноставно не могу да се одрола, јер сам или изблокирам па Гералт соји или скаче и врти се иако сам једном кликнуо са идејом удри и пали.

Сам ја пропустио нешто капитално у туторијалу или је ово једностано јако зајебана борба?

Jednostavno borba je zaebana [:D] treba malo vremena da se ustelis.Ako ti je ovo prvi playtrough nemoj igrati na dark,ostavi ga za drugi pt,najverovatnije ces htjeti da je o5 obrnes jer stvarno vrijedi(imaces opcije da izaberes kako ce prica da "teče",kako u side questovima tako i u main questu,zato je w2 jedan od najboljih story RPGova,choice story driven game*)

Probaj na Hard da igras ,evo tipova:koristi sign/dagere/bombe sto cesce pogotovo ako si okruzen sa vise neprijatelja,ne ulazi u kombo odmah(kad si u kombou kasni rolanje),odvajaj ih od grupe i na pocetku fajta uvijek 1 ili dva udarca pa roll.Dmg sa ledja je 200%-150%(zavisi od protivnika),takodje i tebe kad sasjecu sa ledja.Koristi block pa mozes da udaris kontru(msm da moras prvo da otkljucas skill da bi ovo koristio)

 

A sa tim nekerima sam i ja imao problema(ima ih 20 [roflmao] ),postavi 1-2 zamke na pocetku,rokaj ih bombama,korsiti quen i posto je velika grupa 1 udarac pa roll.

 

Sta znam,po meni je fight odlican i bas zahtjevan.Ako ti nesto niie jasno samo pitaj i ne rashuj kroz igru,odlozi borbu sa Keyranom,odradi sto vise sidequstova(ocisti sumu od nekera i onih paukova,odradi armwrestling,fight tournament,dice poker,pronadji napustenu bolnicu itd) i to sve samo u Chapteru 1 :)

Link to comment
Share on other sites

Znam kako se osecas, tako sam i ja, kad sam prepaid collector's edition i onda ispuvak od igre...

 

Sto nisi ucio na nasim greskama, pa zar nije svrha ovog foruma da prdimo po igrama da bi drugi ziveli lepo.

 

WHY, G!!!, WHY??!?!?!

tropic-thunder-quotes-55.jpg

 

 

:D preorderovao sam na gog-u 'ebeni w2 iako mi je bila sumnjiva njihova zvaka pc only pc only pc hidden massage pc master race pc tralalal :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Predvidjam...

 

Witcher 2...

 

U Skyrim fazonu...

 

srecni su oni sto ne znaju...

 

Procitah Time of Contempt, izaslo konacno na engleski, sabilo preko svih granica. Sad mi zao sto sam uopste igrao igre, moracu Witcher keca da obrnem kad sve knjige procitam, da pohvatam sve hintove sto su ibacili vesto :)

 

Za ovu trojku cu im oprostiti konzolaski quick time Skyrim izbljuvak, ako se koncentrisu na pricu i zajedno sa Sapkowskim zavrse to kako treba.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...