Jump to content

The Witcher 3 Wild Hunt


Grotar2

Recommended Posts

Moze da se iznolajfuje sve za vikend  (petak-nedelja) :) Meni je barem uspelo, a odradio sam sve sidequestove:)

Iako je ekspanzija dosta veca u odnosu na proslu, cini mi se glavni kvest nije duzi.

Inace bio sam krenuo new game+, ali sam brzo batalio, iskrsle neke druge stvari. Preci cu nekada cisto da vidim posledice nekih drugih odluka, ali sa alchemy/combat buildom sa 13k helta nije neki izazov :D

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Пробао сам да играм, коначно :), и борба је јако јако лоша. Прича је стандардно занимљива, у ствари сви остали аспекти игре ми се допадају. Ја сам неко ко је играо Дарк Соулс јако много и таква ми борба лежи. Вештац није ни близу. Пробао сам да играм на "најтежем" и било је мање-више у реду до гаргојла. Е ту је катастрофална борбена механика заблистала: Гералт је осетно спорији од доста непријатеља, што није фрка пер се. Фрка је што непријатељи по правилу не "најављају" нападе, те често мора да се предвиђа. Ово у комбинацији са нападима који ме убију из прве значи да игра јесте тешка, али не и забавна, напротив.

Људи су мање више ОК, али Акси рула то те мере да тривијализује борбу.

Наравно све се ово решава спуштањем тежине :)

Све у свему, за сада сам јако задовољан.
ПС Стигао до "Крвавог барона."

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Borba nije losa za akcioni rpg. Bolja je ako nista nego u drugom delu.
U poredjenju sa Soulsom, koja igra nema losu borbu? :D

Najveci problem na vecim tezinama je gomila manjih protivnika. Elementale i slicne velike protivnike nije tesko izbeci. Ali da, axi i quen su keva. Endgame respec na alchemy i faceroll:)
Ja sam presao na pretposlednjoj tezini, za najtezu (deathmarch) nisam imao muda pri prvom prolasku.


 

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

"Ddeathmarch" није претерано тежак, само је заморан. Ако си играо на претпоследњој тежини, може и ово.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja uzeo grafiku i krenuo. Igra je brutalna, detalji su bruka. Prica kida, fajt ko fajt staznam. Izbegni, udri, izbegni ponovo. U medjuvremenu neki pot/sign i tako to. Zajebano je kad imas vise protivnika pa te izudaraju rafalno.

 Igra izuva, izgleda potpuno nerealno. Otpanjio sam sve na max (uzeo sam 1070) i samo zveram levo desno. Sto je najgotivnije, ta predrkana grafika je sekundarna u odnosu na pricu i likove na koje nailazis.
Imao sam dilemu na kom nivou da igram i na kraju sam na pretposlednjem, blood and broken bones valjda. 

Overkind, na kom si levelu stigao do barona? Meni se cini da sporo napredujem, tek sam 4 nivo, a na istom mestu sam. :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

У почетку нивои иду споро. Ја сам био или 4 или 5. Тешко да можеш преко 4ог у прологу. После се отвара свет и много ћеш брже да напредујеш.
Највећи ниво тежине је Deathmarch. Али као што рекох, мени није било занимљиво да играм тако. Бblood and broken bones је ОК.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

/resurrect

evo i ja da se javim posle sedam dana i dvadeset dva sata ingame uzivanja. secam se da sam u pocetku izbegavao da igram jer mi neke stvari nisu bile najjasnije, ali se sve to iskristalisalo posle par sati igranja. igrao sam prilicno sporo, istrazivao oblasti i point of interest markere, radio side questove dok nije ostalo nista sem Isle of Mists, pa onda nastavio dalje main quest. zavrsio sam kao lvl 33, sad pravim malu pauzu, pa se spremam da natenane istrazujem svet verovatno jos barem jedan-dva ingame dana pre nego sto predjem na Hearts of Stone i Blood and Wine. nije "omg, najsavrsenija igra ikada napravljena" jer je bilo bagova tu i tamo i nekih sitnih stvari koje su me nervirale, ali svejedno bez razmisljanja ide u top 5 najboljih igara koje sam presao i rado cu je obrnuti jos jednom kad me pukne nostalgija. 

od eskpanzija takodje ocekujem kvalitet, jedva cekam da krenem da ih igram. sjajno je sto je igra finansijski odlicno prosla i bas mi je drago sto je CD Projekt Red izdominirao i pokazao raznim slepcima kako se to radi bez mikrotransakcija, preorderovanja kofe govana, itd. zao mi je sto nece biti nastavaka, ali istovremeno i drago, jer je najbolje otici kad je najsladje. 10/10,  would bang again!

\o/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 6 months later...

Instalirao trojku i utrpao u nju milion grafickih modova, graficka karta me moli da predjem na majnovanje.....  Kacim i klip uskoro, napravicu kolaz jedan...  :)


WITCH.jpg

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Просим лијепо један кадар са оног језера поред Кер Морена где се види штафелај. Оно је прелепо :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ukloni UI molim te, iz secanja pritisni H.

Daj jednu sa Crow's Perch u svitanje, sumrak u Crookback's Bog i Novigrad Docks, u Skellige daj jednu sa mosta u Kaer Trolde sa vidikom gde brodovi ulaze u zaliv :)

Moze i jednu sa place of power, dok je aktivirano.

I za kraj, nadji u White Orchard rasadnik sa belim cvetovima.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Dobar je srpski prevod, rađen je direktno s poljskog i nema previše retardiranih arhaizama (ako ne računamo "ukljevu", jebem ti budale)

Kec je dobra igra, jedino što ćeš morati da čitaš in-game wiki da pohvataš šta i gde, jer se nisu mnogo iscimali da objasne ceo svet kroz samu igru, kao da su je pravili za fanove knjiga pa ako se primi, primi se

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...