Jump to content

The Witcher 3 Wild Hunt


Grotar2

Recommended Posts

Heart of Stone ti je u Oxenfurt-u a Blood and Wine ti je u Toussaint-u. Znaci kao i za ove besplatne DLC-ove, dobijes hint u Glossary gde treba da preuzmes misiju, odes tamo i furas dalje. Toussaint ti je totalno voza zona do koje stizes preko globalne mape dok je Oxenfurt vec u igri. I naravno, kao i svake misije imaju preporucen nivo pa ces znati da li si dovoljno jak da ides tamo. Naravno sve je to u sklopu glavne igre, nema potrebe da startujes novu. 

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Skidao je 2 giga, ali je prilikom instalacije tražio 7 giga, i to još na sistemskom disku (iako je tih sedam uzeo sa diska gde je i igra), pri čemu je instalacija išla prilično brzo za toliku veličinu (a provereno nije skidao sa neta ostatak, jerbo imam spor protok i primetio bih).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Sernjam im se u peč, Cave of Dreams mi je sada u completed quests, ali mi je Novigrad: Closed City failed bez ikakvog razloga :(

Plus što imam glupavi bag u Skellige Most Wanted Questu, čim doteram vukodlaka do nule, Geralt umuče mač, ali vukodlak ne zagine nego stane na jednu tačku na terenu i počne da zavija, i tako zabode i ne može da se završi quest (niti mogu da ga ubijem, prolazi mač kroz njega, plus što krene da tone polako u zemlju, lol). Učitavao sam pet puta i uvek isto se dešava

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

I niko ne igra? Ja sam zavrsio sve, ukljucujuci sve nove POI i Item hunt kvestove. Ima svega 2-3 prava sporedna kvesta. Odlicna je ekspanzija, iako u sustini kratka, vredi svaki cent. Glavni kvest je sjajan, odlicno napisan, bez zbrzanih delova kao main quest witchera 3. Ima bas genijalnih momenata, meni je omiljeni bila svadba :)

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...