Jump to content

KGeGaming Tournament FAQ


Recommended Posts

Doslo vreme i da Pazova igra finale :D IDEMO RADiMO :DDDD Wouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D (to je zato sto su bili pojacani mojim izostankom )

Nemoj tako henshiloka,vi bi tukli ination da si igrao, nedostajalo je tvoje iskustvo i neka tvoja motivaciona prica sa pocetka cs scene,neka iz rukava sto do sada nisi pricao :D

Link to comment
Share on other sites

kHRYMEINATORUL sabijac igrice! e moj lwc za male pare :/ ....dodji na fila bre !

I ta jedna pobeda sto su bezimeni uzeli, protiv nas na d2 je cista slucajnost, posto smo se iskreno posrali kao grlice, prvi turnir u zivotu, ovo ono, prva mapa, adrenalin, euforija... znaci haos, igramo i tresemo se, i to kao 16:14 nas dobijete u situaciji 2vs1 za nas u partiji za 15:15... da l' ste se stvarno ponadali da mozete nesto da uradite? pa covece sledeci mec cim smo se opustili, presaltali smo lwc na trainu 16:3 bez ikakvih problema (ne podcenjujem LWC), ali naravno da sam ocekivao da cete pricate kako smo se dogovorili, i tako to... katastrofa...

Link to comment
Share on other sites

haha.. ne mislimo stvarno da su prodali mec, vec smo ocekivali da ce lwc da pobedi.. a to sto kazes kao slucajnost sto smo vas dobili jer vam je prvi turni je smesno jer trojici igraca je ovo isto bio prvi turnir, a 4om igracu drugi tako da nista nismo iskusniji od vas.. u svakom slucaji gg, lepo smo se zabavili i cak smo navijali za vas vs lwc :-)

Link to comment
Share on other sites

da je hogy brat u de_kragujevcu bio, kobrica bi se kao mish u rupu sakrio :)

ti si neki reper ?

  • Downvote (-1) 1

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Jebo vas turnir da vas jebo, nisam se ovako razboleo u zivotu! ;)

Bravo zarazeni (u svakom smislu reci, jerbo igra i ova pancevacka decurlija), sve runde koje su bile 1v1, 1v2 ste resili u svoju korist i to je bilo presudno. Nikolinjo, serem ti se u usta za onaj frag nad bagerom dok si drzao bombu (zapravo, serem se bageru u usta sto te nije ubio dok si drzao jebeni c4, ali on mi je kao saigrac, pa treba da ga bodrim, tako idu neka nepisana sportska pravila, 'bem liga). :)

Turnir kasnio, mnogo. Moguce da sam ja to doziveo nekako teze nego svi ostali, jer sam valjda ispao iz tog fazona, plus me ta viruscina uhvatila. Kobrica se cimao, trudio, sve je proslo u najboljem redu (Arm i Alexa SETITE SE LAUDRUPA, SETITE SE!!!!). Hvala na turniru u ime ljubitelja ove divne igre.

Pozdrav svima, do nekog sledeceg, mozda i ne tako skorijeg vidjenja. Mada, nikad se ne zna. ;)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...