Jump to content

KG-eGaming Tournament


kobrica2004

Recommended Posts

Ako neko jos uvek nije uplatio a zeli da igra tunri uplatu moze da izvrsi samo putem post net jos danas i sutra pozdrav.uplatnicu poslati mailom ili ovde na ruru ili na fejsu.pozdrav

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Uplacujem sutra za nas. Je l' moram da ti saljem uplatnicu, ili jednostavno mogu samo kod koji mi daju u posti?

moze i kod a i bice tvoje ime :) tebe znam :) hahaha Djordje Djurdjev pesko :) tako stavi :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Zamolio bih sve jos jednom koji nisu poslali uplatnicu da to ucine do sutra jer stvarno nema smisla imam 1000 obaveza a vas je samo da slikate pislljivu uplatnicu zivimo u 21veku imate svi mobilni i posaljete uplatnicu na mail na rur na fejs kako god u prvom postu sam obelezio ekipe koje to moraju uciniti !!!!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Danas se zavrsavaju uplate konacno mogu da Vam kazem da sam odusevljen sa brojem odazvanih ekipa.Smatram da najveci broj ekipa prati ovaj forum pa bih svima da Vam postavim jedno pitanje a tice se naseg druzenja u subotu. ... imam neke indicije da bih mogao da "uzmem" prostor odmah iznad igraonice (ista zgrada) gde bi bili postavljeni televizori i hltv, takodje pice po smesnim cenama i td .

Znaci toplo mesto gde svi mozete da stanete ... ako je vasa zelja da tako nesto postoji ja cu stura pregovarati sa direktorom tog objekta i reci njegovo misljenje, moje licno misljenje je da to moze da bude jako lepo, a ne moze puno da kosta ako imam vas blagoslov da modifikujemo nagrade ja bih to uradio . Iskreno mislim da to ne moze da kosta vise od 5k dinara . pozdrav .....

JOS JEDNOM CU ZAMOLITI EKIPE KOJE NISU SKENIRALE UPLANICE DA TO UCINE . DANAS JE BILA UPLATA ZA KOJU NE ZNAM CIJA JE JER NIJE SKENIRANA !

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

da bude pristojna cifra da ne bi mozda ostetila prvoplasirane, pa ako se nadjes u finalu da ne manjka ? bice 20+ekipa tako da je to zanemarivo

5k max sto mogu traziti, svaka veca cifra nije realna i na koju nece niko pristati jer bi bila otimacina !

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

Nista onda krecem ujutru u pregovore podrazumeva se da ni ja vecu cifru ne zelim da im dam. ono sto mogu sa sigurnoscu da Vam kazem je da je 23 ekipe uplatilo kotizaciju ... i da ce sistem biti 8 grupa ...sa 3 ekipe i 1 sa 2ekipe ... !! 99.9 posto ce sistem biti da prolaze 8 prvo plasiranih ekipa u 1/4 finale.sutra ce grupe biti izvucene i okacene na rur postajace 8 nosioca grupa prema uspesima sa dosadasnjih turnira sve cu uzimati u obzir pa cak i to ko u kojoj ekipi igra ... smatram da sam dovoljno kompetentan da odredim 8 nosioca :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Danas se zavrsavaju uplate konacno mogu da Vam kazem da sam odusevljen sa brojem odazvanih ekipa.Smatram da najveci broj ekipa prati ovaj forum pa bih svima da Vam postavim jedno pitanje a tice se naseg druzenja u subotu. ... imam neke indicije da bih mogao da "uzmem" prostor odmah iznad igraonice (ista zgrada) gde bi bili postavljeni televizori i hltv, takodje pice po smesnim cenama i td .

Znaci toplo mesto gde svi mozete da stanete ... ako je vasa zelja da tako nesto postoji ja cu stura pregovarati sa direktorom tog objekta i reci njegovo misljenje, moje licno misljenje je da to moze da bude jako lepo, a ne moze puno da kosta ako imam vas blagoslov da modifikujemo nagrade ja bih to uradio . Iskreno mislim da to ne moze da kosta vise od 5k dinara . pozdrav .....

JOS JEDNOM CU ZAMOLITI EKIPE KOJE NISU SKENIRALE UPLANICE DA TO UCINE . DANAS JE BILA UPLATA ZA KOJU NE ZNAM CIJA JE JER NIJE SKENIRANA !

Super ideja, seeyaaaaaaaaa

  • Downvote (-1) 1

1970

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...