Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

10 hours ago, dovlagsi said:

hyundai kia farovi su oni ružni odvojeni gore i dole, srećom nema to. takođe nema veliku masku 👍

nema baš hyundai kia farove ali ide u tom smeru. mislim:

image.png

ako pričamo da li je sličnije ovome:

image.png

ili ovome:

image.png

meni je sličnije ovome dole 🙂

ali zanimljivu stvar sam sad primetio, vidim tek sad kako su suptilno izmenili na novom X5 farove sa ovog:

image.png

na ovo:

image.png

samo kako bi imali lakšu tranziciju do ovog

image.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni ovaj X5, ako je to finalna verzija a ne samo neki koncept, izgleda baš dobro. Jbg svi kukaju na Audi kako je isti od 80ih godina naovamo, a onda svi kukaju i kad neko uradi nešto drugačije. Ne može i jedno i drugo 🙂 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Zwerko said:

Meni ovaj X5, ako je to finalna verzija a ne samo neki koncept, izgleda baš dobro. Jbg svi kukaju na Audi kako je isti od 80ih godina naovamo, a onda svi kukaju i kad neko uradi nešto drugačije. Ne može i jedno i drugo 🙂 

doduše jesmo kukali da prave preveliki svinjski gril, evo sad su ga smanjili!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dovlagsi said:

interesantno, novi BMW će izgleda prvi imate kontinentalov displej na soferci, ono što razvijadoše u novom sadu

https://www.instagram.com/reel/C4xO3xfMSTF/?igsh=MWZvcnN3ajVlaXVnMg==

nema veze, makar se zezaju sa ovim tehnologijama i testiranjem i dizajnom kod ovih EV vozila, to mi je i dalje glavna pozitivna strana.

Link to comment
Share on other sites

au kakvi imbecili... 

tockovi su ovde najveci problem, koji bi morali da budu znacajno veci da bi ovo na bilo sta licilo... ne razumem kako ovo oni nisu videli, da li oci imaju???

Moda mozda i jesu, jer su stavili ove neke felne koje su takve da kao malo sakriju taj fejl sa velicinom tocka....

Link to comment
Share on other sites

pa ovo ili nešto slično ima na SAT štandu.

nisam zagledao pošto me ne zanimaju baš ovi tipovi automobila,a li sam zapamtio da se ovako otvara, pa ako ih ima još takvih, onda možda nije ovaj 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 3/22/2024 at 12:16 PM, togFU said:

au kakvi imbecili... 

tockovi su ovde najveci problem, koji bi morali da budu znacajno veci da bi ovo na bilo sta licilo... ne razumem kako ovo oni nisu videli, da li oci imaju???

Moda mozda i jesu, jer su stavili ove neke felne koje su takve da kao malo sakriju taj fejl sa velicinom tocka....

u nekom trenutku je došao neki kim lee i rekao izvinite šefe, mislim da imamo problem sa ovom platformom... znate... na nju mogu da idu samo četrnaestice felge! al bejaše kasno već tad...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, oddball said:

kada bi pogasili sve te suvisne lampe sto sijaju na potpuno bespotrebnim mestima EV kola bi imala autonomiju od 2.000km

haha, jednim delom da 🙂

verujem da na kraju dana ipak sve te lampe ne čine toliki problem potrošnji 🙂

drugim delom imam utisak da ni sami ne znaju šta sa tim EV da rade 🙂

dal je to budućnost dal nije, dal ulagati dal ne, kuda ići, koju poslugu porati!

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, dovlagsi said:

kaže lik na sajmu da većina proizvođača ima EV u ponudi kako bi smanjila prosek CO2 za sve modele. ima smisla

 

pa znaš šta, imajući u vidu da ove "blage hibride" samo zato prave, ne čudi me da je tačno.

ubace bateriju tek toliku da smanji CO2 na dozvoljeni nivo.

moguće da zato i prave i izdaju EV da bi ispunili kvote, ali opet i to je traljava onda legislatura - promeniće je već "sutra" ako je uopšte agenda EV vozila na stolu ofc i ne zamene je pričom oko vodonika.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Zwerko said:

Skoro sam čitao na društvenim mrežama neki komentar na vest kako je pehar na takmičenju između dva Saudijska kluba dodeljivao The Undertaker iz WWE - "sviđa mi se što Arapi pare od nafte troše kao što bih i ja kada sam imao 10 godina"... Ista priča ovde! 😄

haha, bukvalno tako 🙂

kao i ovaj smeh sa Dubajiem u ABA ligi i to sve, samo gledaju kako da uleću u kojekakve šeme, ništa ne pitaju 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...