Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

ahhhh ne znam, nekako izgleda previše očekivano :D al okej jebiga, ja sam Lambo boy

PAŽNJA! PAŽNJA! PAŽNJA!
VW je možda konačno napravio lep automobil!

 


VW T-ROC

Golf SUV

1,0 3cyl TSI 115 KS
2,0 TSI 150 KS
2,0 TSI 190 KS 4MOTION DSG7
1,6 TDI 115 KS
2,0 TDI 150 KS
2,0 TDI 190 KS 4MOTION DSG7


2,0 TSI 190 KS 4MOTION DSG7

 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ma meni je ove slike što je Dovla postavio skroz ok spolja, ne znam šta sad kukate na to, pa nije to sad mečka od sto iljada pa da budemo probirljivi, sasvim je pristojan. Mene više brine ako ima kako izgleda unutra, jer ono što sam ja video kod kolege, a bio je onaj prvi model pre bilo kakvih restajlinga i to ona najnapucanija verzija, unutra je plastika i sve bilo baš blagi užaš. Ako je to sada makar pristojno onda je to super ponuda za nekoga ko hoće jeftin SUV. Mislim i do sada je bio ok ali se unutra baš osećala ta jeftinoća. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Kako bre nije jeftin? Pa najskuplja verzija sa dizel motorom, 4x4 pogonom i najboljom opremom je 17.000 redovna cena. Primera radi Kašika kreće od 18.600, samo sa tim istim motorom bez 4x4 je 20.800. Renault Kadjar sa tim motorom, opet bez 4x4 je 20.540. Ono mučeni Captur koji je baš manji sa istim motorom i naravno bez 4x4 je 19.000.

Kia Sportage od 17.999, Hyndai Tucson isto, sve klot verzije sa benzinskim motorom. Daster u toj varijanti kreće od 12.000. Da ne ulazimo sad u cene RAV4 ili Tiguana ili tako nečega. 

Jeste jeftin, problem je što je i unutra tako :( 

Bitno je videti kako će izgledati i unutrašnjost - ima nekih procurelih slika ali verujem da će tek u Frankfurtu da predstave zvanično, ako bude izgledalo dobro to će biti super, čak i da cena bude nešto viša. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Kako bre nije jeftin? Pa najskuplja verzija sa dizel motorom, 4x4 pogonom i najboljom opremom je 17.000 redovna cena. Primera radi Kašika kreće od 18.600, samo sa tim istim motorom bez 4x4 je 20.800. Renault Kadjar sa tim motorom, opet bez 4x4 je 20.540. Ono mučeni Captur koji je baš manji sa istim motorom i naravno bez 4x4 je 19.000.

Kia Sportage od 17.999, Hyndai Tucson isto, sve klot verzije sa benzinskim motorom. Daster u toj varijanti kreće od 12.000. Da ne ulazimo sad u cene RAV4 ili Tiguana ili tako nečega. 

Jeste jeftin, problem je što je i unutra tako :( 

Bitno je videti kako će izgledati i unutrašnjost - ima nekih procurelih slika ali verujem da će tek u Frankfurtu da predstave zvanično, ako bude izgledalo dobro to će biti super, čak i da cena bude nešto viša. 

Onda pravac Suzuki Ignis! Ružan je podjednako ali duplo jeftiniji :))

btw

Quote

Od danas kazne za prekoračenja brzine na autoputu
Beograd -- Od danas počinje kažnjavanje vozača koji prekorače srednju dozvoljenu brzinu na auto putu, piše "Politika".

Pa ne zaboravite da stanete na pumpi ako ste vozili 130kmh između bgd i ns npr :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

Onda pravac Suzuki Ignis! Ružan je podjednako ali duplo jeftiniji :))

 

Ignis je mnogo manji, plus je ružan relativan pojam - moja žena ga videla u Delti i oduševila se :)

Za poređenje sa Dasterom je S-Cross koji je em jedno od trenutno najružnijih vozila u ponudi, a možda i ikada, em u verziji sa dizel motorom i 4x4 košta 21.500 eur. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dule_smor said:

Btw, ne diraj mi Suzukija Laki!

ma jok, da se razumemo, smatram da je Suzuki našao finu nišu i po njoj "ore" i to je to, znaš šta dobijaš tačno kada kupuješ Suzuki.

Ali taj ignis je majko moja - napred još i ok, pozadi kao da se neko zezao.

4 minutes ago, Zwerko said:

Za poređenje sa Dasterom je S-Cross koji je em jedno od trenutno najružnijih vozila u ponudi, a možda i ikada, em u verziji sa dizel motorom i 4x4 košta 21.500 eur. 

nije mi jasna cena S-Crossa, to mi jedino odskače i što bi to neko uzeo a ne Vitaru koja je milion puta lepša, a kapiram tu je negde po karakteristikama.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...