Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima neki lik tamo u tržnom centru u bloku 70 na nbgdu, mala nikakva radnja ali ima sve vrste tih novih, silikonskih brisača. Meni su takvi na prosidu, platio sam pre neku godinu 2 soma par, evo i danas su kul. Valjda je još uvek živa ta radnja :)

u kineskom tržnom centru?

Link to comment
Share on other sites

daj malo bližu odrednicu, dovla. pretpostavljam da nije kod kineza nego u onim zgradama bliže toplani/delta cityju

igrom slučaja sam saznao pre neki dan za nekog lika koji prodaje trenerke fejk al' kvalitetne :) i baš je u kineskom tržnom centru iako nije kinez, pa je možda ovo ista priča, a taman bih imao dva razloga da se zaputim na to mesto :)

Link to comment
Share on other sites

Ja se izvinjavam, to je blok 45, onaj TC skroz tamo do dr Ivana Ribara, lokali što gledaju na veliku ulicu Jurija Gagarina :) ne sećam se gde je tačno sad baš ta radnjica, mala je jebem li ja… recimo 5-10 lokala od Dim Trade-a (oni što prodaju stvari za kupatila), u pravcu ka gradu.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Apsolutno se slazem, prethodna E klasa kupe je jedan od najatraktivnijih automobila koji su ikad napravljeni. E500 je ultimativni sleeper, na neki nacin. Jedino sto je napravljen napredak u enterijeru, koji mozda na prvi pogled nije najlepsi ali je ubedljivo najluksuzniji u kategoriji. Mozda zato sto je ISTI kao iz S klase.

mercedes%20e%2077777.jpg

mercedes%20e%207777.jpg

141810-mercedes%20e%20777.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...