Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

On 1/24/2017 at 11:01 AM, Lucky said:

5000 ARCADE TOKENS, NOT 5000 YEN. 5000 Yen would be a silly minimal Jackpot, why would a machine pay you out in 1 yen coins which = 0.0098 Australian Dollar.

I koliko je na kraju para dobio, ništa ne kapiram? Koliko je vredan 1 arcade token?

 

 

Ne mogu oni to da isplate u toj istoj kockarnici, nego uzmu te tokene pa trose na nekom drugom mestu.

 

Kako bih ja igrao ove panchiko mashine, ne bih silazio sa njih danima :DD

Link to comment
Share on other sites

On 1/24/2017 at 11:01 AM, Lucky said:

5000 ARCADE TOKENS, NOT 5000 YEN. 5000 Yen would be a silly minimal Jackpot, why would a machine pay you out in 1 yen coins which = 0.0098 Australian Dollar.

I koliko je na kraju para dobio, ništa ne kapiram? Koliko je vredan 1 arcade token?

 

kockanje je nelegalno u japanu valjda

kada sam ranije gledao snimak mislim da je u jednim komentarima bilo da dobijas tokene koje mozes da potrosis opet na raznorazne zajebnacije ili da dobijes neku nagradu neki "poklon" ili da predjes prekoputa gde se nelegalno menja token za lovu

al to vec moze da potvrdi neko ko je bio u japanu i probao da igrao ovako nesto :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam igrao ove "kockarske" igre u aakedoima, ali jedan žeton je obično 100 yena tj. oko 100 dinara.

Ti svakako žetone (ili kuglice za pachinko) možeš da zameniš za neku robnu nagradu - to je legalno po istom principu po kom možeš da buaciš 100 yena u automat i onda pomeraš mehaničku kandžu da bi možda izvukao lutkicu ili foto aparat ili nešto.

Onda tu robnu nagradu možeš da zavaljaš za pare, mada svakako ne dobiješ punu mp vrednost nazad. A i ako ti treba nutribulet, što ga ne bi zadržao?! :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...