Jump to content

Star Citizen !


Recommended Posts

Igra na koju sam se jako napalio, i uprkos preorderu, jedva izdržao da je ne kupim. Stari elite igrač u meni je tada vrištao, ali eto... Mnogo mi idu na kurac ove igre koje nikad ne izađu iz Alfe.

Sent from my A0001 using Tapatalk

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Meni je stigao neki mail juce koji mi objasnjava sta bi trebalo da se desi do verzije 3.0 koja koliko sam skapirao izlazi krajem juna i deluje dosta impozantno na prvi pogled. Problem je sto sam onda kliknuo na detaljno objasnjenje na njihovom sajtu i video dvadeset grafikona i bukvalno stotine featurea koji ce mozda a mozda i nece biti do tada (stretch goals) i nista mi nije bilo jasno i odustao sam od daljeg interesovanja dok negde ne procitam "e ovo je igra koju je sad kul igrati" :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja nesto ovako pratim povremeno sta se desava sa igrom u poslednje vreme, i sto sam do sada provalio u nekim poslednjim klipovima je da oni nisu normalni u sustini

O toliko detalja brinu i razvijaju, da mi je to prosto neverovatno. Bukvalno od najsitnijih detalja kao sto je disanje i umaranje karaktera kojeg vodite do toga kakvi ce sve kvestovi biti i kako ce cela ekonija da radi i kako ce capital ship-ovi imati sve deck-ove sa sve crew chambers i recreation deck itd itd. Mislim je-bo-te koje ludilo covece. Ako i pola ovoga bude valjalo kako treba u finalnoj igri ja ne znam, bice najjaci space sim ikada

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] 

ELEM, igra vec sada jebe, bukvalno. Nije prevara, nije fora, pustili su muda i odvalili cifre, ali startni paket realno imate za sitne pare pa izvolte, svakako sve mozete videti i u tom paketu.  Cinjenica je da su bolesno detaljni, ali u dobrom smislu. Drugo, sve rade mega-transparentno, razvijaju igru u dosluhu sa samim igracina, usvajaju dobre predloge, peglaju bagove ko ludi i trude se da sto vise poboljsaju ceo engine usput sto je JEZIV task kad pogledate na obim celog projekta...

Moj savet svima je da prate njihov YOUTUBE KANAL jer skoro svakodnevno izbacuju nekoliko vrsta klipova, one vezane za opste novosti i apdejtove oko razvoja, one koji se bave tech. detaljima development procesa, one koji se bave SC komunom i interakcijom sa istom itd itd.....  To je nekako najzanimljiviji nacin da ispratite brda kojecega sto ubacuju u igru. Ja npr nisam verovao da toliko detaljno razvijaju usrane STAMBENE MODULE za povrsinu planeta. Ono fazon toliko je detaljno da mozes jebeno samo tim sranjem da se bavis i nikad ne poletis i napustis planetu i da ti nikad ne bude dosadno...  xD

Takodje, ne zaboravite da ce u finalnoj verziji igra nuditi MNOGO mogucnosti u smislu sta zelite da BUDETE i cime da se bavite, sto je veliki plus. I konacno, taj jebeni seamless transition iz svemira na neku planetu je najveca kidalica po meni, potpuni suspense za svakog space explorera i sl...  :)

PS. Squadron 42 bice prva upakovana celina iz okje cemo moci da naslutimo taste of the final product....


evo klipica od pre metar dana, snimao telefonom (spectator mod, nisam pikao..), to je taj neki CSGO mod fazon, dobar je gameplay, cisto ubacili pa ko voli TDM da moze da se zeza...
 



 

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Sting said:

Kad si nubara kao i onda u SC [:D] what nigger said, cini mi se da ce biti dobra igra. Jedva cekam squadron 42.

videcemo kad izadje remastered!

2 minutes ago, [BMF]Psycho said:

Dule, sto ne izaberes ono da letiš sam, bez ljudi i botova, pa probaš šta ti nije jasno?

 

i to sto kazes:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sta je ovo sad, ranije mi je kad zaginem odmah bio dostupan brod u luci, sada odbrojava neko vreme kao i smanjuje se cena za ship request, u pocetku je 4000 aUEC. Zar ne bi trebalo sa ovim mojim paketom da imam ono dozivotno osiguranje. I otkud mi juce i Anvil Hornet dostupan, kad imam samo 300i. Evo danas ponovo samo 300i dostupan, who was phone

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Brodovi su na promociji ponekad i dostupni su svima na probu fazon, zato ti se pojavio jos jedan brod....  A cooldown time su uveli eto kao... neam pojma, valjda da bi igrao pazljivije....  

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

da, malo je cudan, al realno ima brda dobrih klipova ko voli da je "u toku" sa svim novinama oko developmenta igre....  ja se smorih, cekam jebeni Squadron 42 da se izigram ko covek na 60+ fps "pa da se razilazimo posle"   :D 

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

sad procitah sta se pisali tokom dve godine u cugu i imam osecaj kao da sam putovao kroz vreme, a da je jedino izvesno da igri nema kraja:tf: 

 

ps.pa jel realno da traze 15.000$ za paket sa svim brodovima?  kad se sad nisam slogirao....

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...