Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

  • 1 month later...

Samo da kažem da je Gunslinger sjajan naslov, ali da za ostalo mogu da ga sisaju i oni i idiotski UPLAY.

  • Upvote (+1) 2

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Quote

GOG.com and Disney have teamed up to bring three beloved classics of the 16-bit era to a new generation of gamers and Disney fans. Disney Aladdin, Disney The Lion King, and Disney The Jungle Book are available now, for Windows, Mac, and Linux, exclusively at GOG.com.

Genijalno.

Mislim da sam Aladina najviše igrao, i obrtao mnogo puta, pa onda The Lion King, a Jungle Book sam nešto minimalno pikao.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Lucky said:

Herkulesa mislim da nisam uopšte - čini mi se da je on izašao x godina kasnije pa mi više nije bio zabavan. 

Aladin je bio revolucija i onda Lion King kad je stigao, totalno raspamećivanje :)

Играо сам и Аладина, сећам се игре :) Али ми је Херкул био симпатичнији. А можда сам и детињаст.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Shekk said:

imho konzolne verzije Aladina i Lion King-a su, zbog joypad kontrola, TV blur-a i scalines-a daleko superiornije, da ne kažem "sve to već ima na emulatoru" :D

nikad nisam igrao na konzoli nijednu od njih, uvek PC, šta ga znam. konzolni aladin mi se čak iz nekog razloga nije dopao, ne znam što, kao da je bila neka razlika ako se dobro sećam.

 

Link to comment
Share on other sites

mali offtopic:  Jel neko cepao MAME emulator na PC-u koristeći arkadne kontrolere ili joypadove?  ja uglavnom igram na tastaturi ali hteo sam da uzimam mozda neki kontroler da bi uzivao ko covek u starim ROM-ovima sa arkada na PCu...

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...