Jump to content

PITANJE


juricM

Recommended Posts

Hteo bih da organizujem oprostajni cs 1.6 turnir, pa me zanima koliko bi ekipa bilo kad bi ucesce na turniru bilo izmedju 3000 i 3500 dinara i koliko bi ekipa bilo kad bi ucesce bilo 5000?

I da li bi ljudi dosli i ako turnir traje 2 dana, potrudio bi se da nadjem neki jeftiniji smestaj?

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi,ako hoces veliki broj ekipa, onda stavi manje ucesce i to je to.

Neke ekipe ce igrati ma koliko se placalo, a ako hoces da povrcas kvotu ekipa,onda definitivno manja cifra i da budu tipa grupe po 4 gde prolaze 2, jer mnogi se ne bi cimali da igraju samo 2 mape..

Msm,meni licno je svejedno, jedino zbog veceg broja ekipa..

Edit: gluplju recenicu nisam mogao da smislim.. :)

Edited by Шоми илити SpC

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Stvarno mi nije jasno cemu ovo oprostanje od cs-a? kao da kod nas nece taj isti cs da se igra godinama, i kao da ce sad svi odjednom da predju na CS:GO i nece vise dolaziti na turnire... kakvi oprostajni turniri ja sam siguran da ce ih biti jos dosta :) DA NE PLANIRAS JURICU DA PRAVIS CS GO TURNIRE!?? :D nemoj da te sanjam!

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

Buraz iskreno jako malo ljudi igra cs, a igrali bi ga samo kad bi bio neki turnir, a tesko da ce ih biti ubuduce.... Mozda bude neki cs:go turnir videcemo :tf:

Probacu da napravim ovaj turnir, istovremeno dovedem neke od poznatijih ekipa iz sveta, pa da odmerimo snage i u lanu :)

Link to comment
Share on other sites

a sto placete oprostajna sranja itd? nema vise cs-a 1.6 i svi to dobro znate :) postoji 30-40igraca u Srbiji koji igraju malo ozbiljniji kanter,nema stranaca koji vezbaju pa nemas sa kime da praccas,a ni ovi domaci ne vezbaju nego dodju na turnir :))) daj jure bolje stavi cs go turnir :D da krenu ljudi ko hoce i kome se svidja da igra novi kanter :D

msm naravno posle ovog 1.6 :D ocu jos jedan turnir dobar da odigram :D da mi LWC PODELI PAPRIKE :D idemooOOooO

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...