Jump to content

MAJICE - 2012.


Recommended Posts

rezervisem m ruromobil besplatnu hijao,rezervisem m sivu samo rejv,i jebite se sto nema m rur mozaik sivi!videcu kako mi odgovara l!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

LJudi, još jednom, firma radi od 10 do 17h i u 99% slučajeva ima nekoga :) Nema "najsigurnijeg" vremena, svako vreme je sigurno u tom periodu.

A ako dolazite posle 5 onda se najavite, kao što je sad bio Džoni, mi ostali jer smo pikali dotu :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uzeo mnogo majica. Prošlogodišnje iskustvo me je nateralo da na "hm, dobra je, ali..." odreagujem sa "otimaj". Posle sam se kajao jer više nije bilo veličina, rasprodalo se. Sada sam mislim miran.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da uzmem vise komada u XL velicini, ali sam u inostranstvu ... :)

Jel moze i neki dil za nas preko - neko placanje na racun, a na slanju da se dogovorimo, tj. da se posalje na adresu u bgd-u na primer, ili direktno meni do EU ako moze postom.

Pre dve godine mi je ovo drug cali odradio, za digital kupovinu par igara po netu u protivrednosti, al necu da ga opet smaram, pa pitam javno :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Daj ti Coll što pre koje majice hoćeš, da ti odvojimo i rezervišemo za tebe, a onda ćemo se dogovoriti oko slanja i ostalih stvari.

Što se nas tiče, nije frka da ti se šibne nekim DHL-om itd, ne znam samo zbog troškova, a možda postoje još neke varijante, ali javni kažem ti prvo koje majice hoćeš.

Link to comment
Share on other sites

i ajdmo opet, da ponovimo i pojasnimo:

- Spisak u Google Docsu se osvežava tu i tamo redovno do nekih 17h ili malo ranije radnim danom, posle toga, ako recimo neko proda majice, dođe i uzme, Laki, Nenad, ja i odnesemo, to neće biti ažurirano do sutradan.

- apsolutno isto važi i za porudžbine preko PM, samo što je to vremenski ograničeno do nekih 16ak h i odgovoriću vam prvom prilikom kad stignem. Posle toga šta stigne, ostaje za naredno slanje. Ove nedelje se šalje svaki dan, od sledeće nedelje će biti slanje ponedeljkom i četvrtkom. Pa šta stigne do 16h ponedeljkom i 16h četvrtkom, biće najverovatnije poslato tada. Sveposle toga, ostaje za sledeće najbliže slanje (npr. ako mi pošaljete u ponedeljak u 18h, biće poslato u četvrtak). Pa gledajte da se uklavirite za te termine.

- kada dolazite lično po majice, molio bih vas da se pobrinete ako je moguće da imate sitne pare kod sebe.

- Gledajte šta naručujete, jer ako vam jednom upakujem i zapečatim, mučno je posle prepakivati.

- Da, postoji mogućnost da ako mi pošaljete narudžbinu, da vam javim da nečeg nema, pogotovo M veličina koje su na izdahu, iako piše u googleu da ima u tom trenutku.

i da - ovde se očigledno stovrio neki GEJ M VELIČINA lobi koji nonstop spominje M majice i kako super svima stoje, što ne znači da su L i XL vreće krompira (kao KJOOT). Znači - L je veoma blizu M i ne vidi se razlika uopšte, jedino može da vam bude manje tesna ako ste debeli, onda uzmete XL ili XXL ili 3XL ili KJOOT. Tako da ako se lomite između M majica, koji skoro pa više nema, i L ili čak XL, ne morate mnogo, sve stoje slično i dobro, jedina bitnija razlika je donekle u ramenima, a tako da ako imate 190 i 45 kila, a široka ramena, L možete komotno. A i da nemate široka ramena, možete L i XL komotno. Ako ne verujete meni, ufotkajte se sa majicom, postujte ovde pa da vidimo šta će većina reći.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...