Jump to content

ArcheAge


Recommended Posts

Znam da je bio ranije topic ali je nestao kad se desio onaj bag na forumu.

Evo cisto da se podsetimo - korean sandbox MMO sa neinstanciranim housingom, ffa pvp, i sada najavljenim velikim pomorskim bitkama i istrazivanjem.

http://massively.joystiq.com/2012/06/21/archeage-to-feature-extensive-maritime-gameplay-housing/

Evo i gameplay klipa (stariji je klip, ali i dalje lepo izgleda)

Jedino sto je sranje je sto jos nije najavljena NA/EU verzija :(

Siege warfare

Edited by Loopy
Link to comment
Share on other sites

Nece ovo jos skoro

ArcheAge will launch at the end of this year in Korea, and the goal is to launch it in North America towards the end of 2013, or the beginning of 2014. Once we have a publisher set and the game’s launched in Korea, things will be clearer for the US.

Ne spominje se EU ali pri kraju clanka spomene i EU, samo se bojim da tab target combat sistem ne bude malo smoran ljudima 2012 jer pored GW2, TERE, TESO-a i Neverwintera mislim da bas nece ici opet tab target.

Osim combata sve ostalo izgleda mnogo dobro, jedva cekam da isprobam [:D]

I da ne zaboravim omiljeni video ( jedan od prvih siegova u igri ). BTW taj zamak i kuce su player made, mnogo resursa i vremena je ulozeno u izgradnju, mogu zamislim koji je smor likovima kada su im unistili sve [:D]

Edited by Grotar2

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 4 months later...
  • 8 months later...

Ja skidam igru, nisam neki mmorpger, jedino sto sam igrao i igram je eve, ali javicu ovlas utiske. Dok skidam, malo sam cunjao po sajtu i vidim da ima sistem kupovanja nekih kristala, kapiram da ce biti fazon kao world of tanks, u tenkovima su goldi, ovde su kristali i oni mogu da se koriste za kupovinu premiuma. Meni se to licno ne svidja, sto se tice mmorpgova , realniji i posteniji mi je fazon mesecna pretplata nego ovo...Ali ajde dok ne skinem i ne probam necu da komentarisem.

Link to comment
Share on other sites

SKinuo sam sinoc rusku verziju i patch za engleski igra zasad obecava vidim da je dosta laka za lvl jer sam usao u guild i vec ima max lvl likova

a i sami igraci u guildu su odusevljeni pvp.

 

idem na max lvl pa cu videti dal vredi cekati evropski posto na ruskom sigurno necu igrati.

Link to comment
Share on other sites

vrlo jednostavno 110Mb je patch samo pokrenes fajl i to je to - svakako ti je glupo uopste igrati na ruskom serveru ali ako te zanima da probas igru preporucujem

ali pre toga pogledaj na youtube kako da registrujes mail.ru jer ti je potreban ruski mail da bi skino igru.

 

Zasad mi je igra skroz dobra jedva cekam evropski server

Link to comment
Share on other sites

Utisak br2:

 

Napravio sam 3 lika zasad  wariora, maga i rangera. Sa rangerom koji mi se najvise i svideo stigao sam do lvl 30 

leveluje se preko questova i ubijanja mobova i vrlo jer prosto kod treceg lika sam vec za pola sata stigao do lvl 10. ko je igrao Rift bice 

mu jos lakse jer sto se tice questova sistem je dosta slican.

 

Grafika u igri je solidna, interfejs malo ruznjikav ali na to prestanete da obracate paznju posle nekog vremena

 

PVE: dungeoni su lepo odradjeni, rekao bi klasika kao i u vecini mmorpg grupa, mobovi, bosovi questovi.

 

E sad najbolji deo igre PvP: ima ga mnogo! I cini mi se da je najveci akcenat stavljen na taj segment igre.

 

p.s ne radi vise patch za engleski posle novog update no kapiram da ce izacu novi ovih dana

Link to comment
Share on other sites

Aj kad sam krenuo sa utiscima da pokrenem i utisak br3 :D

 

Igra zasluzuje svaku paznju vidi se koliko su detaljno osmislili detalje, pokupili su sve dobro iz ostalih mmorpg a opet dodali neke svoje stvari

Mount, glide i oprema su dostupni vec u ranim lvl, generalno sve se dobija kroz questove koji su kratki i laki ali daju malo expa.

PvP je zabavan pogotovo ako idete duo ili trio sa nekim onda je genocid :D

 

Trenutno vidim sebe u Archege kao igru koju cu igrati na duze staze ali definitivnu odluku cu doneti posle jos ponekog utiska tj dok ne stignem do max lvl-a na ruskom serveru.

 

E sad posto sam dostra istrazivao po netu da podelim i par informacija sa vama:

 

Igra ce biti f2p najverovatnije po modelu Rifta, trenutno je friends&family beta test, e sad koliko sam shvatio u martu je neki game developer dogadjaj (17-21 marta) gde ce zvanicno biti najavljenja closed beta 

za EU i NA servere.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...