Get Adobe Flash player
vonkitsch

EVE Srbija: Online

84 posts in this topic

Imas dosta nasih eve korporacija mada tesko ce te primiti sa low skill poenima. Btw offtopic za twisted system, druze SRBI nije aktivan vec dobrih 3-4 godine =) Jos uvek su u co2 ali imaju samo 3 igraca.

Da se vratim na nase korporacije, sta bi mogao da probas dok se lepo ne istreniras je da odes mozda u alijansu "darwinisam" tacnije u korporaciju fat dragons co. koja zivi u kahidu. Oni su lowsec orijetisani stalno kampuju i retko zalaze u 00 sektore ali verujem da su ok da probas nesto. 

Imas SRBI kanal in game koji mozes da joinujes da vidis da li neko recruituje.

Kasnije kada skupis jedno 20-25 mil skill poena mozes da razmisljas o nekim ozbiljnijim vodama tipa 00 ili wormhole.

Frendly tip:

Nemoj da ostajes dugo u lowsecu a nemoj ni malo u highsecu, nadji igrace koji ce da te nauce kako da igras i nadji sebi neku finu alijansu i korporaciju koja zivi u 00 sektorima. Tamo su pare, tamo je realan pvp i tamo je igra!

Pozdrav

36 minutes ago, Namcek said:

nadji sebi neku finu alijansu i korporaciju koja zivi u 00 sektorima. Tamo su pare, tamo je realan pvp i tamo je igra!

Fail.

Nemoj da slusas friendly tipove :D

Igra je tamo gde ti zelis da je, svako igra na nacin na koji mu odgovara, radi sta god zelis i zabavljaj se. Kada dosadi probaj nesto drugo itd. 

Ima li još uvek neka naša korporacija da je aktivna, igrao sam EVE negde tamo 2011 oko godinu dana, bio u 4S Corpu posle batalio, pa bi sad malo ponovo da se igram... Imam oko 20m skillpointa ako nešto znači..

Ima par. Udji na kanal Srbi pa vidi :) 

ako te zanima wh space, kontaktiraj me

9 hours ago, Ste said:

ako te zanima wh space, kontaktiraj me

Ste = Stevakis? Pa ti jos igras covece :D

Edited by ZOLA

Greška.  Ja igram jedno 6-7 god. Ranije sam bio u sekretariatu , ako ti znači nešto. Trenutno Addicted To Sljivovica.

Pak Tan Sao i jsaw ingame

Edited by Ste

Pozdrav,

Pre par dana cimer i ja smo poceli da igramo eve online, pa sad imam par pitanja:

- Dal kala "SRBI" jos uvek postoji?

- Gde moze da se nadje neki sajt, forum ili internet resus gde moze da se nadje masa korisnih podataka za pocetnike?

- Dal imate neki savet sa cime je najbolje poceti, jer postoje masa stvari na internetu a ne znam koliko su validne i zapravo korisne?

Hvala