Jump to content

Top8 SERBIA - LAN FINALE IGRAONICA DEFUSE


JuReee

Recommended Posts

Hteo bih da se zahvalim svim ekipama koje su bile... ja sam se trudio da sve bude kako treba, nadam se da nije bilo nekih vecih problema!!!

1. E-FRAG nagrada = 32.000 RSD + vecera restoran PERPER

2. DEFUSE.maksnet nagrada = 15.000 RSD

3. KGB cmstorm nagrada = free ucesce sledeci top8 + 5 x7 podloga

Vidimo se sledeci put! :))))

Peci iz hltv.org-a hvala puno sto je pomogao oko hltv-a i ispisivao rezultate jer ja nisam stigao :)

Edited by maksnet juricM
Link to comment
Share on other sites

bogdane, vodi me na veceru

Moram da vodim gospodina Loncara :D bio je tu sa nama od ranih jutarnjih casova :) kome se zahvaljujem ovom prilikom :D

Juricu, samo ti nastavi da organizujes turnire, ide ti do jaja :D sledeci put uzmi slobodno neki dinar zasluzio si :D

Edited by MASINA
Link to comment
Share on other sites

Ne znam iz kog razloga ne lockujete topic po zavrsetku turnira i kraj price, nego svaki put "Jovo nanovo" o spamovanju i slicnim stvarima u topicima nakon odigranog turnira.

alekz: bicu prvi covek koji je osvojio

alekz: turnir

alekz: jednom rukom

Link to comment
Share on other sites

Nisam primetio, kada se udje u ovaj deo foruma, da negde ima topic pravila ili tako nesto, sto bi ogranicilo neki "spam" ili sta vec. Mi koji igramo ovaj kanter se uglavnom svi medjusobno znamo, tako da neko moje misljenje je da admini koji su zaduzeni za ovaj deo foruma, ne bi trebali da brisu sve sto nema veze sa odredjenom temom :D ima tu par izuzetaka kad neko krene da se kurci ili sta vec, ali ostalo je sve dobronamerno :tf:

Link to comment
Share on other sites

Nisam primetio, kada se udje u ovaj deo foruma, da negde ima topic pravila ili tako nesto, sto bi ogranicilo neki "spam" ili sta vec. Mi koji igramo ovaj kanter se uglavnom svi medjusobno znamo, tako da neko moje misljenje je da admini koji su zaduzeni za ovaj deo foruma, ne bi trebali da brisu sve sto nema veze sa odredjenom temom :D ima tu par izuzetaka kad neko krene da se kurci ili sta vec, ali ostalo je sve dobronamerno :tf:

+1

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...