Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

Da se razumemo, 25K evra je užasno mnogo za ONAJ sajt, tu spora nema.

Sa druge strane ne mora da bude mnogo za neki ozbiljan sajt, nije u pitanju samo implementacija CMS-a, već i razvijanje specifičnih modula, baza podataka koja treba da se integriše sa postojećim informacionim sistemom, uvezivanje dokumenata, specifični bezbedonoski kriterijumi, bla bla, ima tu gomila stvari koju klijent može da traži, koje čak i mogu biti vrlo korisne za neku instituciju tipa Ministarstvo i kasnije građane koji koriste sajt. Nije mnogo dati ni četiri puta više, dakle 100k evra za sajt, ako postoji medju relevantnim stručnjacima iz oblasti pravljenja sajtova konsenzus da to košta toliko. S jedne strane je idiotska i priča koja se fura kod nas a koja glasi "moj mali Mikica može takvu Joomlu da napravi za 15 minuta i da mu platim 100 evra". To nije način na koji treba ozbiljne institucije da prave svoje prisustvo na netu. Naravno nije način ni da to uradi mali Mikica a ti mu onda platiš 25k evra...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

hahah evo ga opet

Istok Pavlović @istok Reply Retweet Favorite · Open

Hahahahah! Muškarci i žene, pre i posle šišanja. By @Momciloo pic.twitter.com/GuXbWR8g

neki njegov pulen preveo klasičnu internet foru, imali smo na zanimljivim slikama i kratkim stripovima po pet puta ovo, al na engleskom

ja kontam da treba skupljati ovakve gluposti pa to sve sunuti na neko vidno mesto kad se zahukta ta politička kampanja :D

Link to comment
Share on other sites

па иза те партизанштине вонаби паметног лика се крије бре читава јазбина сличних "гуруа интернета". види се колики је јадник кад негује тај претенциозни, а неувежбан и неразрађен стил. прочитао сам онај први коментар и људи оно је Мармен, само Мармен који је имао довољно памети и покварености да крене у прављење пара као ЕЈЈЈЈЈЈ ПАЗИИИИИИ... ђ-и-н-ђ-и-ј-а-н-с-к-и гуру интернета.

вози говедо Кајена, каже Даки, а мислим да Даки сере, пошто такви као овај егземплар ваљда сисају црначке кобасе за 50 евра сат, а не пливају у стотинама хиљада евра у Србији.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

istok je realno isplivao sa njuzom.To mu je donelo ovu slavu,posto ga realno pre toga nigde nije bilo,osim mozda na tom usranom singidunumu ili megableji gde su ga marmeni slusali i dolazili na rur i ostale forume da govore o medijskoj obrazovanosti i potkovanosti i kako su inferiorni (*copyright by marmen) u odnosu na nas.Gade mi se jebeno,cela ta ekipa,zasluzuju sveti tviter rat i eliminaciju sa interneta

secam se da sam pre mozda dva meseca video njegov tvit u kojem je nesto pohvalio red bul,a oni mu baje poslali na kucnu adresu karton red bula...reklama za 1500 dindzi kakve nema...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mislim da nismo u pravu, bavio sam se danas istokom :). isuvise je kontradiktoran, morala bi naživo debata. ok hipster je, debilna mu je internet ličnost, ali nije glup, a postoji i duhovitost u tragovima.

a sto se tice tviter rata, pa tu smo izgubili unapred :)

ustvari, ovo je ipak nesvarljivo :)

http://www.facebook.com/pages/Istok-Pavlovic/127903360606407?ref=ts

Istok Pavlovic

Molim da mi se javi neko ko može da mi izbaci ovaj virus sa sajta, sve sam probao i ne vredi. Prikazuje Guglu moj sajt kao apoteku za potenciju.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

http://www.facebook.com/pages/Istok-Pavlovic/127903360606407?ref=ts

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

ааааааааааааа јеботеееееее...

погедај ово... па ово је као Клеопатра пре 15 година.

ахгахахахахахахахахахааааа

онда видим ону његову горе лево сличку, где се види поглед, и онда ми се нешто смути и кренем да размишљам како заправо има поглед као бело робље у неком документарцу о жртвама трефикинга. безнадежан, тужан поглед сломљеног човека. види се да му није лако, да је много чиме платио овај силан успех као ђинђијански гуру интернета.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

pa njemu je zapravo frka svaki put kad ga snima kamera, @torbica je mnogo opušteniji, a @istok izgleda kao da će da zaplače na momente. nije mi jasno kako to nije prevazišao predavanjem na singidunumu

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...