Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

33 minutes ago, Lucky said:

jel ovo ista ona emisija gde je onaj lik rekao da postoji ona sjajna nemačka izreka arbeit macht frei?

pravo pitanje je da li jeono PRAVA emisija ili skec?   SEVER TASIC zaista postoji  ?????

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pre neki dan iscima me preko sestre neka skemerska ekipa koja prodaje maglu sa nekim kursevima za event managere i sl sranja, da im uradim kompletne video tutorijale, prvo audio snimanje da se iscita svo to silno sranje (prepuno leksickih i dugih gresaka) koje su nam poslali pa kad se srede ti snimci da se sa njihovim slikama sklopi sve u video klipove..... anyway, krenem sa jednim dokumentom kad ono o PROGRAMIRANJU:

------------

 

Dobrodošli na kurs iz osnova programiranja koji je namenjen  totalnim početnicima u svetu programiranja! U ovom kursu ćete se na zanimljiv način upoznati sa logikom koja je neophodna u svim programskim jezicima. Kada jednom ukapirate kako stvari funkcionišu, vrlo lako ćete moći da se prebacujete sa jednog na drugi programski jezik, učite nove tehnologije i usavršavate se u ovoj, danas veoma popularnoj oblasti na tržištu rada.

 

Udobnost vaše fotelje, interesovanje i volja biće dovoljni da uspešno  savladate ovu avanturu uzbudljive edukacije.

 

Dakle, krećemo kao početnici a završavamo kurs kao potencijalni Majstori programiranja! "

----------------------

[roflmao]  

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Nikolasi je gospodin i akademik za ove

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo tek danas mi bacila sestra link, to je ta ekipa:

Izvalite kako GARANTUJU iskustvo i zaposlenje posle ovih kurseva u tom klipu..   :tf:
 

 

I ostatak:

http://edu.iserbia.rs/web-novinarstvo/#.UOYJuqw-kfE

 

Kad sam video taj deo za programiranje, odmah sam zamislio Vudicu u koznom odelu na rimskim dvokolicama kako jurisha ka njima..  xD

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Deo kursa koji se bavi licnom prezentacijom: 


 

"Sitnice koje mnogo znače:

Saznaćete kolika je moć sitnica poput dobro uperene baterijske lampe, opcije isecanja, zašto je odeća sa rukavima pogodnija za poziranje nego ona bez njih, a posebna lekcija se bavi time kako fotkati širom sveta popularni selfi!"


I-DE-MO !!!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, fatboy said:

, zašto je odeća sa rukavima pogodnija za poziranje nego ona bez njih, 

jos jedna potvrda

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Idemo dalje.....

"Campster kursevi razvijaju vaš poslovni IQ  što je važan korak pripreme za  početak uspešne karijere. Upravo je cilj postojanja Campster zajednice podizanje poslovnih kapaciteta korisnika u praktičnom pogledu i izgradnja i jačanje mogućnosti uspešne adaptacije na tržištu rada."

slika poslodavaca koji se toljagaju oko vas...   :tf:


BTW, sto volim kad mladima ubace u glavu gomilu tih self-confidence govana bez osnova i posalju ih na trziste gde ovi umiru ko muve pod cekicem HR sluzbi na koje nalecu ko na Omaha beachu...  Sto je najgore, HR shabloni na intervjuima za sljaku su se takodje slabo menjali poslednjih X godina sto sam izvalio nedavno na razgovoru za poziciju u onom britanskom Fiberoptics-u, tacno sam jebeno ZNAO da ce riba u jednom trenutku da me pita "Sta smatrate za vasu najvecu manu?"  i "Zbog cega zelite poziciju bas u nasoj kompaniji?"   xD

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

najveća mana i nije toliko loše pitanje, jer kandidati često kažu "ne znam ljudima da kažem ne, preopteretim se poslom, etc" misleći da je to dobra stvar, a u stvari tu ukapiraš da će lik da burnuotuje posle godinu, dve i da ti ode iz firme. U toj situaciji, bolje je da uzmeš nekog ko će sporije da nauči kako firma funkcioniše, i manje da povuče u startu, ali će ostati duže u firmi i biće zadovoljniji.
Jer nije sve oko toga u tom trenutku zaposliti najbolje ljude, nego one koji će najviše da se uklope. Možda znaš da je posao smor, ali ne smeš to da kažeš, ili znaš da nema dovoljno para, i da ih neće biti ako lik hoće da napreduje, etc

Ovo zašto hoćeš poziciju je debilno pitanje, to se slažem

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja mislio da si došao na topic da vidiš kako napreduje Draletov advokat :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...