Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

Vidi dakijev post gore!

Istoce, bojim se da ni ti nisi nesto posebno pismen. Ne mozes cepati drva SA dva razreda osnovne skole, drva mozes cepati SA prijateljem, na primer. Ono sto si hteo da kazes je "... ko cepa drva I IMA dva razreda osnovne skole..." Cisto da skontas da ne treba da se pravis pametan. Hajde sada nam okaci sliku tvog svedocanstva iz osnovne skole i svi skupa da se smejemo!

JEBI ISTOKA

Link to comment
Share on other sites

ma braco moja, menja se vlast, jel vi kapirate kolko se njemu tresu sada muda. 35+ godina sprcanih u dupe a od strucnosti samozvani web master guru i kurac na biciklu. zato i prskao ovako. A osecam da ovo sa gmaila i nije istinito, vec je isfejkovao da ima sta da okaci. "zamislite meni se javljaju stalno cak i ovakvi, oh taj poh, osh kako sam posh"

Mrs bre kurajberu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ma braco moja, menja se vlast, jel vi kapirate kolko se njemu tresu sada muda. 35+ godina sprcanih u dupe a od strucnosti samozvani web master guru i kurac na biciklu. zato i prskao ovako. A osecam da ovo sa gmaila i nije istinito, vec je isfejkovao da ima sta da okaci. "zamislite meni se javljaju stalno cak i ovakvi, oh taj poh, osh kako sam posh"

Igore, nisi ispratio, menja se on brze od vlasti :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

то ти је та ритам секција усрећитеља, стручњака за све и свашта, а у ствари неостварених и промашених у својој професији, нестручних за било шта.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

I njegov komentar

U srpskoj verziji, recimo, možete da napravite šatro infografik koji objašnjava zbog čega je Cecina muzika kvalitetnija i vrednija od muzike EKV-a ili Azre. I u potpisu stavite recimo "created by forum Ceca-Kraljica. rs" ili tako neki izmišljeni naziv, pa kao "pronašli smo ovo na netu". Celu Srbiju ćete dići na noge i garantovano 100.000 poseta i komentara.

Edited by Dushan_

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

troll je proto jebem mu mater :)

braaaate. :D

posle gledanja onih klinaca na tviteru što govore da je biber bolji pevač od kobejna, jer ima veću bazu fanova na tviteru nego što je kobejn ikada imao, više ni u šta nisam siguran !

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

ко има скила и времена, да му исече главу (Боже ме прости) и стави на ону двобојну позадину.

26687429.jpg

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

- Vi verovatno ne znate ko sam, ali za vašu informaciju, ja odbijam razne brendove koji mi nude po 1000 evra i više da uradim ovo što sam sada hteo da uradim za vas besplatno????

ахахахахаха па јеботе овај сам себе пародира, за Пантелића имамо Пантелу, али овај Исток је луд ахахахах

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...