Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

Zbog čestog seljakanja stalno se susrećem sa ovom vrstom problema :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

realno bilo bi dobro za covecanstvo da se ukine net jer se izrodio u debilizam. i naravno da sopa i ostale nece da ZATVORE internete vec da ih kontrolisu, lol kao da ih sada ne kontrolisu. zvaka za seljaka i novi hipsteraj

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zamisli da prođe, i da 99% korisnika odjednom mora da nauči šta je IP adresa [:0] 98% bi odustalo i vratilo se pred TV i u bioskope ili se bar tako neko nada :tf:

Realno, mogu da pokupuju ISPove i da završe priču juče (doduše onda bi njih pokupovao Google :tf:)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Koja nebuloza. Mozda da su sedamdesete ili da svi zivimo u "Lucy I am Home" TV seriji. Iz svog nekog iskustva, koliko god ograniceno bilo, trenutno je situacija da muskarac zna i da spremi i da pocisti i da opere a da se uloga zene u vezi svela na davanje picke i jebanje doticnog u mozak. Cast izuzecima.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

[:D]

brijanjebw6copy-1.jpg

bronson.gif

[:D]

Е, и фала што ме подсетисте на брке, нисам их фурао најмање дину дана. Сутра ћу да се обричим на Бронсона:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Gde nije tužno, prvi put kad je dulio kačio strip suzu sam hteo da pustim koliko je mračan.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Па и јесте тужно, каже ''кратки стрипови'', а не ''весели стрипови'':)

И тај стрип ми је посебно драг јер начиње гомилу трипова и скреће пажњу на разне аспекте односа са таквим људима.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...