Jump to content

Fallout 4


voodoo_

Recommended Posts

  • 7 months later...

Da vratimo temu iz mrtvih. Dva anonimna izvora pokrenula su glasine kako Bethesda ovih dana radi istrazivanje na podrucju Bostona i tehnoloskog instituta u Massachusettsu, a isto je povezano uz Fallout 4, tako da se radnja F4 mozda seli u Boston :( Bolje da stanu i da vise ne izdaju nista sto je vezano za Fallout.

http://www.officialp...-massachusetts/

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

Irci i postapokalipsa? Me gusta.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
http://www.rockpapershotgun.com/2013/02/12/and-heres-obsidians-idea-for-fallout-new-vegas-2/#more-141816n

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Posle duuuuuuugooo vremena, nakanim se da igram FO3.

 

Stigao sam do nekog rudnika gde su deca, tacnije prosao rudnik i trazim geck u nekom vaultu, i jednostavno zelju za igrom ove usrane igre nemam.

Dok sam igrao tesio sam sebe da ovo necu da posmatram kao naslednika fallouta, nego kao sasvim novu igru. Suzdrzavao sam se do ovog momenta, i onda sam shvatio da se cela igra zasniva na: idi od lika do lika, pricaj, ocisti tu i tu lokaciju. Plus je igra suludo linearna za naslov fallout. Da makar ima par procenata mracne atmosfere kao originalni fo, nastavio bih da je igram.

 

Upalio sam opet fo2, izbrisao fo3, da mogu lepo da se izigram.

Link to comment
Share on other sites

Posle duuuuuuugooo vremena, nakanim se da igram FO3.

 

Stigao sam do nekog rudnika gde su deca, tacnije prosao rudnik i trazim geck u nekom vaultu, i jednostavno zelju za igrom ove usrane igre nemam.

Dok sam igrao tesio sam sebe da ovo necu da posmatram kao naslednika fallouta, nego kao sasvim novu igru. Suzdrzavao sam se do ovog momenta, i onda sam shvatio da se cela igra zasniva na: idi od lika do lika, pricaj, ocisti tu i tu lokaciju. Plus je igra suludo linearna za naslov fallout. Da makar ima par procenata mracne atmosfere kao originalni fo, nastavio bih da je igram.

 

Upalio sam opet fo2, izbrisao fo3, da mogu lepo da se izigram.

 

Fallout 3 ne postoji, postoji samo Fallout: New Vegas.

 

Uzmi probaj njega ako ti je ostalo volje, zna da odusevi igra svojim duhom.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne prodajem svoje telo, ja ga dajem iz ljubavi isključivo!

 

Isti problem imam i ja sa starim igrama, ali mislim da je do žanra, kod frp/rpg-ova mi ne smeta, ali kod svega što je iz prvog lica, to nema šanse da igram. Razmazili smo se.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je srž problema zapravo u tome kako je igra bila dizajnirana u smislu odnosa između tehnološkog napretka i samog dizajna. Igre koje su nas oduševljavale čisto tehnikalijama, danas su mnogo ostarile, a one koje su vrhunski dizajn nadogradile tehnikalijama su i dalje podnošljive.

 

Ja i dalje mogu da igram i Duke Nukem i Dark Forces i Quake 2 koje su, jelte, FPS, a RPG (kakav takav!) kao što je KOTOR mi je apsolutno neigriv zbog kombinacije loše grafike i upravljačkog interfejsa (koji mi je bio očajan i onomad, ali su me VRHUNSKA GRAFIKA i tematika držale uz igru). :)

 

Fallout me, recimo, ne odbija uopšte, kao ni Jagged Alliance. Ili Manic Miner i Jet Set Willy. ;)

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

vrte se price o nekakvoj skorasnjoj najavi za fallout 4

 

za sada samo ove glasine

 

"First and foremost, the game will take place in Boston, and be kind of a direct sequel to Fallout 3 with a few groups returning. 

From what it sounds like, “The Institute” is pretty much the downtown DC or New Vegas of this game. Boston is going to be unlike anything we’ve seen in a Fallout game before, with buildings more on par with cyberpunk and retro-futurism. 

Androids play a big part in this game. The railroad from Fallout 3 is a faction. The enemies of the railroad is “the Plantation” — a group who force Androids to farm so that Humans can get food. The Institute is highly advanced and probably obtained or built their own GECK to start a farm. 

Due to complaints about using Super Mutants and the Brotherhood of Steel in Fallout 3 excessively and going against the lore too much, Bethesda has decided to avoid using these groups. Bethesda wants to make a new “race” (think Ghoul, Super Mutant) which will be central to Boston. Bethesda is currently looking at Lovecraftian fiction since Boston is around “Lovecraft Country”. 

Bethesda has no plans to reinvent the leveling up system to make it more like Skyrim and want to make Fallout 4 more distinct from Skyrim since of the complaints that Oblivion and Fallout 3 were too similar. Bethesda is thinking about introducing a system, similar to Skyrim, where your skills can level up if you perform certain tasks."

 

http://gamingbolt.com/rumored-fallout-4-info-boston-setting-par-with-cyberpunk-and-retro-futurism

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...