Jump to content

You have no idea how wrong you are


TheJack

Recommended Posts

Filozofija, nauka, istorija, ljudska rasa, you are doing it wrong. Klip traje nekih pola sata, pronalazim ga zanimljivim, nadam se da ce se mozda neko i raspisati. =)

edit: insert media nesto ne saradjuje.

Edited by TheJack

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Interesantno filozofsko razmishljanje, koje se zavrshava upravo onako kako sam zamishljao dok sam gledao pochetak i sredinu - ako bi chovek uvek bio u pravu i ako bi mogao sve lagano da objasni sebi, onda ne bi imao zelju za znanjem i osvajanjem novih stvari. U principu to shto ljudi greshe nas gura napred, jer nishta nije savrsheno, "ko radi, taj i greshi" i slichno. Mislim da je nash kapacitet razumevanja sebe i okoline mnogo veci od onoga shto trenutno imamo, tako da je pravljenje greshaka nekako ukljucheno u nash genetski kod da bi mogli da se razvijamo dalje, da nam razvija radoznalost da kopamo.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo ali malo preduboko za mene. Sta znaci biti u pravu? Pa normalno je da ces puno gresiti ako tezis savrsenstvu. Ovo se odnosi na covecanstvo uopste.

Ako gledam sebe kao pojedinca, mogu reci da je moj stav prakticno isti kao i njegov. Cak se secam da sam u osnovnoj skoli napisao nesto slicno u pismenom na temu "Sta je sreca?". Sreca je individualna i odredjuju je nasa proslost i razmisljanja o buducnosti. Mnogi ne shvataju da je ona upravo sada. Npr ja sam srecan sad sto sam odgledao ovo, podelio moje misljenje sa vama i uvideo da nisam jedini koji slicno razmislja.

btw.

Nisam siguran da li je covek u pravu ili ne

:tf:

edit* insert media ne saradjuje jer si pogresan url cpovo.

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...