Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

On 5/18/2021 at 9:44 AM, G!!! said:

Invincible 

 

https://www.imdb.com/title/tt6741278/?ref_=nv_sr_srsg_0

Pa eto, sam sebe da poreknem, jer sam opet gledao materijal o super-anti-mega-herojima, i dobro je da jesam ovo je bilo vrlo kvalitetno

najjaci delovi serije su sam pocetak, sama sredina i definitivno sam kraj, onako lepo simetricno podeljeno, izmedju ima mozda slabijih delova ali nikako smor. Zavalite se i uzivajte

 

Ne mogu da nađem svoj post na ovu temu pa ću Džijev!

Odgledah drugu sezonu, generalno mi se kao celina dopada. Nije loša priča, ok je osmišljeno itd. 

Međutim za razliku od prve sezone koja nekako hajde da kažemo ima "kraj" i možda taj jedan nedostajući deo / nepoznanicu, druga sezona je od starta pravljena tako da bude produžena na treću. Kao da su drugu isekli na pola i rekli ok evo sad sve ovo ostalo stavljamo u treću sezonu. Tako da ništa živo nismo saznali 🙂

OK, rešen je da kažemo glavni negativac, ali i to mi se ne dopada
 

Spoiler

jer su ga predstavili u prvoj epizodi, onda ga praktično nigde nije bilo i pojavio se u poslednjoj i to je to.


No sve u svemu, kul serija i dalje. Dosta zanimljivih rofl momenata, parodija i skečeva!

scene fajta i dalje jedne od boljih u animiranoj seriji.

Link to comment
Share on other sites

zavrsio sam fallout

meni je serija na kraju osrednja a takav je utisak je jer su imali neke nepotrebne dramske momente koji su bas amaterski uradjeni, a nekako je i rad kamere bas sranje 🙂 mislim zaljubili su se - traljavo, ona i tata i mama - traljavo iako je ideja zapleta dobra priznajem, ghoul traljavo deus ex aka plot armor koji je pa nepotreban 

kao fallout serija je sranjkasta, ponajvise jer  - bethesda,  i zaboravio sam koliko  je usrala lore igre ubacivanje SVEGA sto postoji a ponajvise preteranog SCiFi-a, i brisanjem moralnih nijansi za svaku frakciju koja je postojala, i unistavanjem svega sto poostoji u wasteland-u pored vault-ova, pa je to nastavila i ovde. U sledecoj sezoni mozemo ocekivati i new vegas da ode u vazduh, zato sto - atomske bombe... fallout.... boom ....

Za pohvalu je sto furaju svoju neku pricu praveci slalom oko postojecih desavanja iz igara, i za pohvalu je glumica sa najvecim ocima na svetu 😄

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...