Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

ja sam "izbindžovao" (jel to pravilno) the mist ovaj vikend. Evo sad cu poslednju u s1, i onako kolko svi napljuvase seriju, meni je ok. U jednom momentu sam se zbunio pa nisam zano jel gledam walking dead, ali dobro.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Gledao do treće epizode pa tek onda ukapirao da je to prošireni krš od filma http://www.imdb.com/title/tt0884328/?ref_=fn_al_tt_2 pa reko neču valjda da ih čekam 10 epizoda da se pojavljuju ko walking dead ali iz magle a počeo da gledam računajući da je serija rimejk  http://www.imdb.com/title/tt0080749/?ref_=nv_sr_1

Kao relaksaciju odgledao mini seriju Strike The Cuckoos Calling

Tom Burke as Cormoran Strike in BBC1's adaptation of Robert Galbraith (JK Rowling)'s Strike – The Cuckoo's Calling

i onda u cugu odgledao  7 epizoda Somewhere Between sa Paulom Paton ( što bi rekao Lucky dopada mi se još iz DejaVu )

http://www.imdb.com/title/tt6467294/

+ Room 104  svaka epizoda za sebe  i ima opičene tvisteve kao The Twilight Zone

http://www.imdb.com/title/tt6064882/?ref_=fn_al_tt_1

Link to comment
Share on other sites

Sinoc emitovan pilot serije The Orville (Set Mekfarlan pravi parodiju na temu Star Treka)

premisa ima potecijal ali je pilot jednostavno losh...losh u toj meri da se bojim da ce Fox da otkaze seriju pre nego sto se emituje snimljenih 6 epizoda, a kamoli da ga produze na 13 ili full 21

ukoliko se stvari znacajno poprave u nekoliko sledecih epizoda ovo je dead show airing

Link to comment
Share on other sites

On 9/6/2017 at 0:23 AM, BoskoG said:

+ Room 104  svaka epizoda za sebe  i ima opičene tvisteve kao The Twilight Zone

http://www.imdb.com/title/tt6064882/?ref_=fn_al_tt_1

Odgledao sam par epizoda, meni je ovo skroz dobra serija.
Doduse, mozda bi mogle epizode da traju i malo duze, ali ok je i ovo. 

Definitivno zasluzuje vecu ocenu, mada je prilicno nepoznata.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

neko krenuo The Deuce?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

On 9/28/2017 at 11:50 PM, Corey said:

Па написао си ми и дао резултат упита као ја теби

Јок. Ти си мени дао име филма (фала) и непотребан савет (више волим ону стару, карту читај сељака питај). А ја обзиром да сам одгледао прву епизоду (фала ве на инфо нисам приметио да је почела серија) и почео другу, нисам могао да се сетим, ниједне од прича колико сам давно читао, па сам ти дао линкове шта кажу они који су скорије читали.

 

Смориле ме глупе кц квалификације па сам ноћас одгледао целу прву сезону Tin Star http://www.imdb.com/title/tt4607112/

sa Tim Rotom. Нисам пао у несвест, са британско-канадским начином приповедања,  али нисам ни заспао.

Ко воли тимија, нека за 10 епозоду избегне rarbg i strife верзије јер је енкодер забрљао на крају него из залива Tin.Star.S01E10.WEBRip.x264-PBS[ettv]

Link to comment
Share on other sites

The Orville

Kole me je sputao da krenem da gledam, ali sam onda sticajem okolnosti bacio pogled i nije loše. U stvari, imam utisak da je Mekfarlen zamislio seriju da bude suštinski ozbiljna sa naglašenim Mekfarlenovskim humorom. Kao recimo da je fan Star Treka i uvek mu je nedostajalo da postoji dosta humora koji se pre svega odnosi na relaksiranost jezika posade. Ali u prve tri epizode koje sam odgledao, teme kojima se bavi (nezavisno od načina na koji se bavi) su dosta ozbiljne, iliti Startrekovske. Tako da sam zadovoljan. Još uvek se plašim da odgledam novi ST.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

serendas bolke ;o*
pominjao sam orville na ST topiku, a i ako ti je orville ok i mozes da se pomiris sa stvarima koje zuljaju, st ce ti biti super =o)
merfarlan humor mi smeta + production design je all over the place(bridge im i dalje izgleda prejadno, ne mogu da me ubede da se radi o bilo cemu sem sobi u hangaru)

sto se epizoda tice, meni je prva zlo losa, druga je dno, treca vrlo korektna/lici na st/jeste moralisanje al nije pro human moralisanje tako da je cool na kraju...a i polako pocinjem da se navikavam da me full retard digresije ne izbacuju iz price, a cetvrta je full st vajb, kao da je neko staru epizodu tnga ubacio u ovaj novi kalup....mada u cetvrtoj su mi smetale kameo uloge...ok seth ima buljuk drugara koje moze da uapsi za dan dva da mu snime nesto ali radije bih klasicne americke pozorisne glumce u guest star ulogama nego njegove a-list drugare....

od serija

i'm sorry - vrlo dobro, s1 done
one mississippi - s2 zavrsila, manje pro nego s1, full pro gej agenda ;oD
better things - pocela s2, pamela adlon car
the good place - pocela s2, mega mi smeta sto nemam celu sezonu da bingujem ... prvu sam gledao bez problema cekajuci 7-21 dan izmedju...ovo sad je tesko nevidjeno
you're the worst - pocela s4, still strong

ipak pogledao par pilota
young sheldon i the good doctor - bla truc
me myself and i - dobra premisa i odlicna ekipa ali treba malo vremena da se pronadju...da li ce uspeti na networku...nemam ideju
 

Link to comment
Share on other sites

On 10/17/2016 at 3:09 PM, Kole said:

Blek Miror je  profi jaka serija

inace, od novih stvari ove sezone The Good Place gledam i zabavan mi je neviđeno...a Atlanta, Better Things i This is Us hvale sa mnogih strana i imam zelju da pogledam pilote ali ne stižem =o(

Son of Zorn sa pogledao pilot i nacelno je ona apsurdna komedija kao sto je trejler predstavio, ali nekako mi se ne gleda dalje od pilota

 

A Hajli, jos jedna serija za koju je pravo vreme da se pocne gledanje je Rectify kojoj poslednja sezona krece za 2 nedelje

Odgledao sam Good Place u 2-3 dana i skoro se nisam tako smejao ... ne mogu da kažem da ima onaj humor koji me gađa kao Santa Clarita Diet ali je nekako mnogo naivno da ne bi bilo zabavno, at least do poslednje epizode to će biti :))

Sad videh da ide sezona 2 ali nešto računam da sačekam malo da se skupi pa da je onda pogledam :)

Link to comment
Share on other sites

On 10/4/2017 at 4:14 PM, Lucky said:

Odgledao sam Good Place u 2-3 dana i skoro se nisam tako smejao ...

Sad videh da ide sezona 2 ali nešto računam da sačekam malo da se skupi pa da je onda pogledam :)

Глуп и глупљи  окупили се око "веронике марс" (90% сам сигуран да си гледао само због ње, јер сви остали ликови су бескрајно недотупавни и досадни)

better things - pocela s2, - прва сезона како тако подношљива, прва епизода 2сез. некако пристојна а онда пад у рупу без дна

i'm sorry - vrlo dobro, s1 done - коме се допада да женској деци од 4 године  ретарди потурају огавне реплике (нарочито они који воле да им мајке објашњавају да је сперма слана кад гутају)

 

Углавном The Brave, SEAL team, The Gifted, Ghosted, бескрајно слаб Ray Donovan, чак и најновија епизода у којој "кореанци испаљују ракету" а "иранци детонирају бомбу са алкаидом" у НЦИС ЛосАнглелису да изазову "нуклеарни рат" делује више прихватљиво за гледање, јер не оставља никаве патолошке последице.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 6/26/2017 at 11:54 AM, ping-vin said:

poceo preacher s2

Zaboravio sam poslednju epizodu Preachera i tek pre neki dan je pogledah i skoro da je bolje da nisam - mnogo glup kraj sezone po meni, prva je po tom pitanju bila kvalitetnija. Ovo je sad ne samo klif henger nego je glup klif henger.

Link to comment
Share on other sites

to mi reci Šule

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...