Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

On 7/12/2017 at 5:55 PM, shoosh said:

Sve pohvale za The Leftovers...muzika pokidala pogotovu u trecoj sezoni.

Супер серија за топле вечерње дане, (ко нема климу) па му тешко да заспи. Од суботе до вечерас успео сам да одгледам 2 епизоде (и само чекам да се појави јована лукина и каже: "шта ово би Лука") и у току дана  а и увече одмах заспим после десетак минута. Свака препорука, за несаницу.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, BoskoG said:

Супер серија за топле вечерње дане, (ко нема климу) па му тешко да заспи. Од суботе до вечерас успео сам да одгледам 2 епизоде (и само чекам да се појави јована лукина и каже: "шта ово би Лука") и у току дана  а и увече одмах заспим после десетак минута. Свака препорука, за несаницу.

totalno sam propustio ovu seriju.

a vidim glumi ova iz farga, možda bih i pogledao, svidela mi se u fargu.

Link to comment
Share on other sites

On 7/15/2017 at 7:57 AM, Lucky said:

totalno sam propustio ovu seriju.

a vidim glumi ova iz farga, možda bih i pogledao, svidela mi se u fargu.

Dovoljan "razlog". Nije neupotrebljiva serija, taman se naspavao za vreme 6 epizode (još uvek je wtf), probudim se na odjavnu špicu kad stigao Game of Thrones... yey [;)]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 8/22/2016 at 4:06 PM, Lucky said:

Odgledah Outcast prvu sezonu - http://www.imdb.com/title/tt4229954/

MV5BMjI0ODQ0MTAyM15BMl5BanBnXkFtZTgwODIwNzMzNjE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Malo mi je neobična - prva epizoda je bila baš mračna, posle "mnjeh" i onda poslednja opet generalno zanimljiva.

Hevi klifhenger tj. nije čak ni klifhenger koliko je samo presečena priča u jednom trenutku.

Videćemo kako će proći naredna sezona.

Odgledah.i drugu sezonu Outcasta i bolje da nisam :( Dosta je slabija nego prva, suviše su je zakomplikovali, ništa nisu rekli niti objasnili, odjednom se pojavljuju neki dodatni likovi (da ne otkrivam ako neko želi da prati).

Na netu ne uspevam da pronađem info o trećoj sezoni ali neki post na nekoj FB grupi za statiste kaže da je serija otkazana, što se i poklapa sa tim nedostatkom informacija oko obnavljanja treće sezone.

Plus, finale ove sezone je opet cliff hanger, ali više u fazonu "ne mogu da verujem" nego "uuu jedva čekam treću sezonu".

Jedina vredna gledanja je jedna epizoda, pri sredini, zbog fantastične režije, nego ne mogu da se setim koji je tačno broj, pa da je pogledate mimo svega, ako imate vremena.

Link to comment
Share on other sites

American Gods

Krenulo odlično, super ekipa, ide priča vozi, medjutim na pola sezone žena preuzima spotlight i jebeno udavila seriju. Davno nisam video iritantniju spodobu, na nivou JarJar iz novog Star wars, i sad zamisli ceo film o JarJaru, jebes dzedaje i politiku.

0/10

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

On 8/8/2017 at 9:58 AM, Lucky said:

ja sam krenuo da gledam nakon što sam ovu keri en video u nekom hororu (kako drugačije!) i odgledao sam prvu i nije loša.

prvu epizodu ili prvu sezonu?

Ne mogu da verujem da sam promašio a smorile me Fargo 3sezona i leftovers 2sezona da sam u očaju počeo da gledam Midnight.Texas

http://www.imdb.com/title/tt5464086/?ref_=fn_al_tt_1

i LFL  lol

 

EDIT:  Hah gledao sam prvu sezonu ali nisam primetio da je izašla druga sezona,

Kinda Blade Runer sa britanskim akcentom

S

 

Edited by BoskoG
Link to comment
Share on other sites

Frančeska prsten na ruku

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...