Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

2 hours ago, lancemi3d said:

Obecava, nije me skroz kupio pilot sto je u poslednje vreme ispalo kao bolja varijanta na kraju sezona :)

Meni se cini kao da sa namerom pilot nije preterano napucan dobrim stvarima. U sustini glavni lik nije nista pokazao od svog "ludila" i sta je sve sposoban da uradi, samo se setkao i pricao malo. Napravili su ga taman toliko dobro da te navuce da gledas, imam neki osecaj da cuvaju dobre stvari za kasnije. 

Link to comment
Share on other sites

TABOO

mirise na masterpiece, zaplet je predobar i veoma veoma obecava

izbor glumaca i sama gluma  vrh

sve je na savrsenom mestu u ovoj prvoj epizodi, sad ne znam kako cu da izdrzim da sacekam da izadje cela sezona i odgledam je :|

cela epizoda je u duhu glavnom glumca i njegove uloge kada malo bolje pogledas

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

И мени се баш допао пилот Taboo-a. Надам се да ће прича Џејмса (Том Харди) бити контроверзна, оно да га заволиш као човека иако знаш да би требало да га мрзиш (Тони Сопрано синдром), а не тресла се гора родио се миш причица.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Corey said:

И мени се баш допао пилот Taboo-a. Надам се да ће прича Џејмса (Том Харди) бити контроверзна, оно да га заволиш као човека иако знаш да би требало да га мрзиш (Тони Сопрано синдром), а не тресла се гора родио се миш причица.

 

De nece da bude kontroverzna kada je opalio sestru..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Preporuka za This is Us http://www.imdb.com/title/tt5555260/, mnogo više je drama nego komedija, poprilično dobar skup glumaca, na trenutke ima malo US patetike, ali osveženje u moru veoma sličnih serija

 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 hours ago, Hijavata said:

Realno sto bih se tebi obracao, samo si rekao da guraju Silvera kao glavnog lika... To bas nema nikakve veze sa desavanjima u epizodi...

 

Poceli su da guraju Silvera kao glavnog lika jos od prosle sezone. Ili nisi zapazio? Mislim John Silver je cak i u knjizi vazniji karakter od Flint-a. Ali posto sto sam ti "spojlovao" moguc ishod u buducnosti serije, izvinjavam se. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...