Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

HEHE bye, ti znas dali mi je brat ili ne hehehe, napadate ljude bre bezveze, MOJA poenta je ne svidjaju ti se cene koje oni nude slobodno postuj oglas na evropskim forumima,a ako hoces kod njih moras da ih trpis jer su takvi gledaju da zarade sto vise, u pravu si nisi mi brat ti si mi bratic hehehe

Link to comment
Share on other sites

Ma brate gledaj, mi svi mozemo da glumimo ovde nesto, da se prepucavamo, svako misli da je on u pravu, zasto ja da se nerviram, samo opusteno i zezanje, sta sada trebam da mu odgovorim sta bre ti ovo, sta bre ti ono, svako ima svoj stav i to je lepo, a i onako ovaj forum treba da zblizi wow igrace u srbiji, a ne da ih svadja :))) sta sada ajde da se svadjamo, e u pocetku sam nasedao i svadjam se ko debil :)) ako budete dobri imam da vam kazem kako da nafarmate insane za 15 dana :)))

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam rekao da je 70e prava cena. Njegov account verovatno vredi vise ali takvo je stanje da se nista ne prodaje po realnoj ceni. A plus ako se dodaju i ostale okolnosti tipa da decko oce da quituje i oce bar neki dinar da uzme (iz istog razloga sam i ja prodao mog conq warra sto lurd spominje) onda stavro nema pojente linkovati njegov post i pricati kako je cena nerealna. Ako ste vi upravu onda ce decko da ima gomile ponuda i prodace acc instant, ako bude prodavao duze od 1-2 nedelje onda recimo da sam ja upravu. Jedno je licna procena vrednosti account na osnovu ulozenog vremena, truda, skilla i kolicine max lvl likova, a drugo je realna trzisna vrednost account U SRBIJI, igrice stare 7 godina koja je u raspadu.

mene nisi skapirao... sve ja to razumem... ali bi mi bilo uvredljivo da mi neko ponudi 70 evra za taj acc... a ako bih sam odredio tu cenu smatrao bih da ne postujem sam sebe... i opet ponavljam "u regularnim uslovima"... znaci nece neko da mi polomi noge zato sto sam kratak 70evra kod zelenasa... ili sam bolestan ili sta god...

Link to comment
Share on other sites

mene nisi skapirao... sve ja to razumem... ali bi mi bilo uvredljivo da mi neko ponudi 70 evra za taj acc... a ako bih sam odredio tu cenu smatrao bih da ne postujem sam sebe... i opet ponavljam "u regularnim uslovima"... znaci nece neko da mi polomi noge zato sto sam kratak 70evra kod zelenasa... ili sam bolestan ili sta god...

Haha u regularnim uslovima prodavanje accova je zabranjeno :D. Tako da ono, svako ima pravo da prodaje za koliko hoce.

Kao sto je vec receno moguce da je toliko dosadilo da je cena cisto da se otarasi a da ne bude dzabe.

Link to comment
Share on other sites

Haha u regularnim uslovima prodavanje accova je zabranjeno :D. Tako da ono, svako ima pravo da prodaje za koliko hoce.

Kao sto je vec receno moguce da je toliko dosadilo da je cena cisto da se otarasi a da ne bude dzabe.

da li je neko ovde osporio pravo bilo kome da prodaje za koliko god hoce??? troll o regularnosti nije vredan dalje diskusije... ako hocu da se otarasim novog bmw-a bacicu ga u reku... necu ga prodati za 2k evra random liku... DA... pricam o sebi... ti ga menjaj za snikers... to je tvoje pravo bas kao sto je i moje pravo da osudim takav cin...

Link to comment
Share on other sites

Sve je to lepo, razumem ja tebe i stvarno je cena LOL, ali 4 strane se smara o tome da li lik prodaje account jeftino ili ne :D.

Ako je neko skrenuo malo i prodaje acc za 70eura a samo igre kostaju 65. Let him be. Mozda ce neko drugi ko ceni acc vise da obraduje sebe novom igrom.

Edited by Miki
Link to comment
Share on other sites

Sve je to lepo, razumem ja tebe i stvarno je cena LOL, ali 4 strane se smara o tome da li lik prodaje account jeftino ili ne :D.

Ako je neko skrenuo malo i prodaje acc za 70eura a samo igre kostaju 65. Let him be. Mozda ce neko drugi ko ceni acc vise da obraduje sebe novom igrom.

ma ja sam puko... meni zao sto smo globalno u takvom kurcu da nam je 70 evra ipak 70 evra... sto ja u lol-u izlevelujem sam sebi 10 referala da uzmem skin na popustu za koji normalan svet skine 10 evra sa racuna i ne primeti razliku... boli me sto smo mega kurac i sto imam majicu sa natpisom: my main is epic this is just an alt... zivimo kao usrani altovi, a ne mozemo da se rikonektujemo na drugog lika... omasio sam i topic i temu i zivot... fuck our lifes :D

Link to comment
Share on other sites

Zvanično sam prestao sa WOW-om, bilo je i vreme ja mislim, avgust 2005 je davno prošlo vreme.

Posao, žena, beba, pored svih tih stvari jedva da mi je ostajalo 2h dnevno za igranje i to i kasnim večernjim satima...

Ne znam kako vi gledate na evoluciju WOW-a ali čini mi se da je malo toga ostalo zajedničko sa originalnom igrom sa kojom se startovalo (sumon stone, fly mounti, instant prijavljivanje za bg, dungeone, raidove...). WOW ima ja mislim najveći svet od svih mmo igrara ali realno prosečan igrač više nema potrebu da izlazi iz Orgrimara. Ubili su rp element igre, sve je postalo instant.

Krivo mi je samo Killy ili Capma što nisu napravili neki pvp guild na nekom serveru gde bi se skupili naši ljudi i malo pikali rbg i vrištali na ventu ali opet kapiram da ljudi koji konstantno igraju u gladiator range-u i nemaju baš neku želju da prave rbg timove sa ljudima koji igraju arene do 2k rejtinga.

U svakom slučaju, pozdrav za sve rurovce i nadam se da ćemo se videti kad izađe d3 ili gw2.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...