Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Paladin (Forums / Talent Calculator / Skills/Talents)

Seal of Truth, when Judged, now benefits from a multiplier of 20% per stack of Censure, up from 10%.

Retribution

Sanctified Retribution now increases the critical hit chance of Hammer of Wrath by 2/4/6%, down from 20/40/60%.

Two-Handed Weapon Specialization (passive) now increases damage by 25%, up from 20%.

Poz pvp burst o/

Link to comment
Share on other sites

dobro otvorim ove oglase nase i moram svaki put da vidim ovoga tipa i onda se neko sa 2g mozga zapita, da li je moguce da tako nesto postoji sto nema apsolutno nikakve logike toliko da se spusta na iq nivo kikirikija. pa ovako nesto moze samo da se zavrsi na 2 nacina

1. da neko umire od side ili je i tripu da ce da se ubije sutra ako se ne bude puko dopom odma pa mu treba bilo kojih 50e

2. skem u najavi

u svakom slucaju podseca na one ljude koji na aukciji undercut-uju neki gem koji recimo kosta 90g na ah, a oni dodju i stave ga za 40 zato sto ne mogu da sacekaju 3minuta duze

pa posle neka se zapitaju ljudi zasto kod nas ne moze da se proda account za vise od 100e

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Jebe mi se e jebem im mater za nerf pa ni za koj kurac nisam ceo cataclysm. Jebem ti paladina, bar u diablo 3 necu da igram jebene paladine. Poserem im se na njihova obecanja da ce srediti neki kurac oko paladina.

Realno cekam expenziju da vidim nasta cu da licim, za sad zbogom WoW-e necu ni da yti pruzim 15 minuta nedeljno da uradim BH 25 man.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

sto se zalis pa ret je dobio buff

Seal of Truth, when Judged, now benefits from a multiplier of 20% per stack of Censure, up from 10%.

Retribution

Sanctified Retribution now increases the critical hit chance of Hammer of Wrath by 2/4/6%, down from 20/40/60%.

Two-Handed Weapon Specialization (passive) now increases damage by 25%, up from 20%.

Na bold se zalim, a za ovih 5% svrianja kurca i 20% benefit od censure m iisto svira kurac, jer i nije neki buff. Neka meni ostane ovaj cekic kad jedino radim dmg.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

kako god da okrenes ovo ti je buff

a taj hemer bi trebalo i da sklone sa wingsa retardirano je kako god okrenes

ne znam jesi li probao ret sa 391 wep i full ruthless udara i sad za previse ovih 5% na melee dmg 20% might i 50% buff na judgement dmg ce da bude i previse.

moja gruba procena je da ce judgement sa inq da udara po 15-20k crit a templar na clothu ce da udara za 50+k pa ti vidi

ako vrate judge of justice u igru eto mene na retriju opet :)

  • Upvote (+1) 1

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

dobro otvorim ove oglase nase i moram svaki put da vidim ovoga tipa i onda se neko sa 2g mozga zapita, da li je moguce da tako nesto postoji sto nema apsolutno nikakve logike toliko da se spusta na iq nivo kikirikija. pa ovako nesto moze samo da se zavrsi na 2 nacina

1. da neko umire od side ili je i tripu da ce da se ubije sutra ako se ne bude puko dopom odma pa mu treba bilo kojih 50e

2. skem u najavi

u svakom slucaju podseca na one ljude koji na aukciji undercut-uju neki gem koji recimo kosta 90g na ah, a oni dodju i stave ga za 40 zato sto ne mogu da sacekaju 3minuta duze

pa posle neka se zapitaju ljudi zasto kod nas ne moze da se proda account za vise od 100e

Au brate koliko si u pravu nemas pojma...Svaka cast za ovaj post..

Ja sam vodio cenu Pristine Hide na Boulderfist realm-u jako dugo za 600 g each...I ja i dalje drzim tu cenu i ne zelim da spustam a crvi hostaplerski prodaju za 300 g each...Tako i taj debil sto prodaje taj botovski account sa botovskim igracima za botovskih 70 eura...

Link to comment
Share on other sites

pa nista onda neka neko od vas kupi acc za 400e. Ja nebi dao vise od 70e za taj account. A i da ga recimo ja prodajem verovatno bi poceo sa 100+ ali bi posle 2 meseca spustio cenu na 70e i verovatno ni tada niko nebi hteo da kupi. Decko ima nekoliko 2k achi max lvl likova u farming vendor gearu i to je to. Killy mislim da se tripujes a ovi ostali samo pulenishu

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

pa nista onda neka neko od vas kupi acc za 400e. Ja nebi dao vise od 70e za taj account. A i da ga recimo ja prodajem verovatno bi poceo sa 100+ ali bi posle 2 meseca spustio cenu na 70e i verovatno ni tada niko nebi hteo da kupi. Decko ima nekoliko 2k achi max lvl likova u farming vendor gearu i to je to. Killy mislim da se tripujes a ovi ostali samo pulenishu

Procitaj post, decko nije stavio linkove od prva dva chara od kojih je jedan main iz vanile + je GM od guilda lvl 25 i 6x 85lvl= 70€ ???

Edited by Gavralol
Link to comment
Share on other sites

dobro otvorim ove oglase nase i moram svaki put da vidim ovoga tipa i onda se neko sa 2g mozga zapita, da li je moguce da tako nesto postoji sto nema apsolutno nikakve logike toliko da se spusta na iq nivo kikirikija. pa ovako nesto moze samo da se zavrsi na 2 nacina

1. da neko umire od side ili je i tripu da ce da se ubije sutra ako se ne bude puko dopom odma pa mu treba bilo kojih 50e

2. skem u najavi

u svakom slucaju podseca na one ljude koji na aukciji undercut-uju neki gem koji recimo kosta 90g na ah, a oni dodju i stave ga za 40 zato sto ne mogu da sacekaju 3minuta duze

pa posle neka se zapitaju ljudi zasto kod nas ne moze da se proda account za vise od 100e

Sasvim slučajno sam naleteo na ovo. Evo, ja ti garantujem za ovog lika sa ovim likovima. To je moj stari GM i lik sa kojim sam igrao WoW manje-više 6 godina, a pre toga Diablo još koju. Daje ga za nikakve pare samo da bi se otarasio acca. Inače sam i ja hteo da prodam svoj acc, ali me baš ovaj lik ubedio da ne može da se proda ni za šta i zato pretpostavljam daje ovako za džabe.

Dakle, vlasnik ovih charova je moj RL prijatelj i to 100% nije scam.

Eto.

Glupost. Procitaj post, decko nije stavio linkove od prva dva chara od kojih je jedan main iz vanile + je GM od guilda lvl 25 i 6x 85lvl= 70€ ???

Pa pročitaj ti post.

Na alijansi imam 3 x 85 likove na Ravencrestu, u jakoj guildi, gm i vecina su srbi, guilda lvl 25.

Dakle, napisao je da su likovi u jakoj gildi, lvl 25 čiji je GM Srbin. Kako je to u tvom mozgu permutovano da je on GM lvl 25 gilda, ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...