Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Koliko sam skontao, cela ekipa se vratila sa te ekspedicije nazad u sadašnjost, a sa ekipom je tajno stigao i Guldan. Još nema puno detalja, ali to je jedino objašnjenje. Inače ne igram WoW uopšte, ali pratim fabulu.

Ono što meni ide na k je demon hunter klasa, odnosno izgled iste, sad će svaka budala da se šetka po wowu sa rogovima i wannabe Illidan izgledom. Video sam malo one modele po sajtu i kao da gledam skup Illidan cosplaya, oni povezi za oči, topless stil amora, nadrkani pogled, rogovi.. nekako se totalno ubija jedinstvenost onoga što je bio Illidan u smislu njegove pojave.

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam skontao, cela ekipa se vratila sa te ekspedicije nazad u sadašnjost, a sa ekipom je tajno stigao i Guldan. Još nema puno detalja, ali to je jedino objašnjenje. Inače ne igram WoW uopšte, ali pratim fabulu.

Ono što meni ide na k je demon hunter klasa, odnosno izgled iste, sad će svaka budala da se šetka po wowu sa rogovima i wannabe Illidan izgledom. Video sam malo one modele po sajtu i kao da gledam skup Illidan cosplaya, oni povezi za oči, topless stil amora, nadrkani pogled, rogovi.. nekako se totalno ubija jedinstvenost onoga što je bio Illidan u smislu njegove pojave.

Sjebaše lore potpuno. Mislim, sjebali su ga odavno, ali ovo sad je...Guldan je tražio tomb of Sargeras, našao, crko, Ilidan našao njegovu lobanju, postao demon, a onda paralelni Guldan došao i oživeo Ilidana? Potpuno recikliraju end bossove, sumanuto je to.

A za ovo drugo, sećam se kad se u TBC-u pojavio Ilidan kao bos, niko nije mogao da veruje. Tada su se svi nadali sledećem Warcraftu i sećam se masovnog protesta i zgražavanja što se Ilidan sada farma. A demon hunter je varijacija na demo locka. Bleh.

Ali, ako recikliraju, nadam se da ću dočekati moj omiljeni lore Old Gods i C'thuna.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Koliko sam skontao, cela ekipa se vratila sa te ekspedicije nazad u sadašnjost, a sa ekipom je tajno stigao i Guldan. Još nema puno detalja, ali to je jedino objašnjenje. Inače ne igram WoW uopšte, ali pratim fabulu.

Ono što meni ide na k je demon hunter klasa, odnosno izgled iste, sad će svaka budala da se šetka po wowu sa rogovima i wannabe Illidan izgledom. Video sam malo one modele po sajtu i kao da gledam skup Illidan cosplaya, oni povezi za oči, topless stil amora, nadrkani pogled, rogovi.. nekako se totalno ubija jedinstvenost onoga što je bio Illidan u smislu njegove pojave.

Sjebaše lore potpuno. Mislim, sjebali su ga odavno, ali ovo sad je...Guldan je tražio tomb of Sargeras, našao, crko, Ilidan našao njegovu lobanju, postao demon, a onda paralelni Guldan došao i oživeo Ilidana? Potpuno recikliraju end bossove, sumanuto je to.

A za ovo drugo, sećam se kad se u TBC-u pojavio Ilidan kao bos, niko nije mogao da veruje. Tada su se svi nadali sledećem Warcraftu i sećam se masovnog protesta i zgražavanja što se Ilidan sada farma. A demon hunter je varijacija na demo locka. Bleh.

Ali, ako recikliraju, nadam se da ću dočekati moj omiljeni lore Old Gods i C'thuna.

Vratio sam se wow-u kao i svaki junkie koji ga je ikada igrao... Realno po meni Blizzard sada fura pricu dok ima dovoljno subscriber-a tj love od igre a za ostalo im se j... Ja se ipak nadam da nisam u pravu, igrao sam wow od vanile pa do WOTLK sa manjim pauzama pred kraj TBC-a, iskreno Vanila je bila cale za PvE a po meni je wow bio najkompletniji u TBC-u dobar PvE carski PvP. Nadam se da ce Legion doneti nesto slicno...

Edited by Brox
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 8 months later...

Što je interesovanje za ovom igrom toliko opalo na RUR-u? Jel igra uopšte neko Legion? Ukoliko je potvrdan odgovor - koji server, fakciju i klasu? Ja sam danas uzeo lvl110, igram DK-a, hordu na Kazzak-u, nick je Nomnus, ako ima nekog tamo nek se javi.

Meni Legion za sad deluje ekstra. Pravio sam ogromnu pauzu, aktivno sam raidovao još u Wotlk, Cataclysm kupio i nisam ni igrao, MoP preskočio i igrao par meseci pred kraj WoD-a. Sad ćemo da vidimo koliko će Legion da mi drži interesovanje, pretpostavljam duže jer sam se uželeo raidovanja. Kad bi mogli da se okupimo kao u vreme Enigme u vanili bilo bi lepo, ali kapiram da je to nemoguća misija. Pišite ako igrate, čudno mi da nema bilo kakve veće diskusije.

Link to comment
Share on other sites

Pisali smo nas okruglo dvojica na topiku "Legion kako upropastiti WoW". Igram ja redovno sa drugarima. Svi se slažemo da je za sada najbolja ekspanzija još od TBC-a. Ja od izlaska igram više sati dnevno, koliko mi obaveze dozvoljavaju. Godinama nisam bio navučen ovako na WoW.

Ako je bitno, igram WoW od 2005, kao i svi u Srbijici, a kad se spoje prekidi, to je ukupno oko 2,5 godine.

Legion razbija skroz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...