Jump to content

koji TV kupiti?


FATA

Recommended Posts

46 minutes ago, mohr said:

tako je bar u Nisu,mozda samo koriste istu prostoriju ali kao sto ti rece,nista cudno

pa dobro, znaš kako, događa se da nekad imaju takva "partnerstva" iako nisu ista firma, tipa, u Tempo prodavnicama je jedno vreme bio onaj "tehnobox" ili kako se zvao koji su realizovali dal sa roamingom ili tako nekim, ali opet, može da bude i ovo moje gore pomenuto.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Dende said:

Ne razumem zasto ljudi i dalje tehniku kupuju u ovlascenim prodavnicama.

!!!

Televizori se JAKO RETKO kvare inace... a bilo ko od madjara sa kp.com sa dobrom reputacijom ce ti zameniti bez problema tv...

Vucicev buraz(winwin, cbt, tehnomanija) drzi monopol/sinhronizuje cene tako da barem zbog protesta prema diktatoru ne treba uzimati kod nas te televizore.

Link to comment
Share on other sites

Mom LG projektoru sa KP crkla jedna boja u garanciji. Na internacionalnu garanciju u domacem LGu su yaomingovali dok lik od koga sam kupio vise ne postoji(nekada njegov KP izlog je prebacen na potpuno drugog lika zbog neaktivnosti od tipa godinu dana, a telefon naravno ne postoji).

Receno mi je u LGu da zamenu samo uz fiskalni racun mogu da uradim u prodavnici gde je kupljen.

Platio sam hotfix 30e koji ce da radi dok ne prestane.

Sve moze dok ne moze.

.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam recimo nazvao jednom oglas iz KP i lik mi je rekao da mogu i licno preuzeti TV jer sam mu rekao gde zivim.Otisao sam u prodavnicu Lexxon u Zeleznickoj ulici i lik mi je dao tv iz radnje zapakovan sa njegovim blok racunom, potpisom i pecatom firme.TV je bio 68 hiljada ako se ne varam, a u izlogu je stojala cena od dobrano preko 80, ne secam se koliko je bila tacno.

Ves masinu su mi isto zamenili neki drugi Madzari kad je otisao displej.Dosla dvojica likova sa novom i uzeli staru, samo mi dali novi papir sa garancijom, naravno bez fiskalnog.

Jebeni cigani ("prodavnica polovnih stvari" na FB) iz Beocina mi zamenili jednom neki sitan uredjaj sto sam uzeo kad je crkao posle par nedelja.

E ali zato u ovlascenim servisima ima milion instanci i proseravanja dok ti nesto ne oprave.Kod Madzara je stvar jasna - ima covek reputaciju od koje zivi i nije mu u interesu da je narusi jer uglavnom prodaje stvari po preporuci, sto internet preporuci sto od usta do usta.

EDIT: Zaboravio sam da kazem da cu sto hiljada puta radije Madzaru dati pare jer mi uvek nesto i pokupi iz Segedina sto mi treba a ovde nema i donese mi bez ikakve provizije ili naknade.

Edited by Dende
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mohr said:

meni madjarska nije blizu,jedino kod bugari da idem [:D]

Postoji i kurirska služba :)

inace sam ja pazario od "madjara" neki radio i svašta. Bio na korak da tražim da pošalje očekujući da je u somboru ili subotici kad lik u Beogradu i ima radnju i izdaje račun. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...