Jump to content

Prodajem Shamana


djole234

Recommended Posts

Dakle, prodajem 85lvl orc shamana na Dunemaul serveru sa jos par altova.

Posto se ne lozim na achivmente, mounte i ta sranja, ne mogu da lazem da sam to preterano budzio: shaman ima 3450 achivment poena, nekoliko dobrih titula ( Assistant Professor, Of the Nightfall, of the Ashen Verdict, itd ), najprestizniji mount mi je Sandstone drake. Sa druge strane, shaman ima prilicno dobar PvE resto gear Armory i 365 ilvl PvE enha gear. U guildu imam zagarantovan spot za raidovanje Firelandsa ( progres guilda je 7/7 ). Profesije: Alchemy 525/525 i Jewelcrafting 525/525

Drugi lik je troll rogue 85lvl na kom sam sve manje igrao od cataclysme, sad gotovo i da ne igram na njemu. Ima solidan Pve gear Armory i pola Bloodthirsty pola Vicious PvP ( Season 9 ). Posto je lik star oko 5 godina mogu se naci neki stari achivmenti i mountovi. Mining 525/525 Engineering 525/525

Druid i DK su prakticno samo izlevelovani do 85lvl.

Ostali altovi su : Warrior 81lvl, Priest 70lvl i Warlock 70lvl

Na accountu se nalazi oko 20k golda, prvi sam vlasnik, acc nikada nije bio ni hackovan ni bannovan. Acc je uplacen do 22. oktobra

Kontakt za vise informacija: 065/698 28 20, skype djole135 ili me PM ovde. Cena po dogovoru!

P.S: Ponude od 50-60e smatram kao uvredu za moj IQ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...