Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 8.6.2017. at 8:51 AM, traktori said:

Postoji jedan problem koji je počeo sve više da se manifestuje, a to je činjenica da se MTS kao mreža prilično degradirao. To kažem u smislu da se kvalitet poziva jako pokvario, gubi se signal svako malo u svim delovima grada i slično. Baš nisam zadovoljan u posednjih par meseci... sumnjam da je VIP išta bolji po tom pitanju :/

'ladno je uspeo i vića da me smori, jer se već nekoliko nedelja kanim da pređem na mts sa vipa na koji sam prebegao sa telenora i sad ne znam šta da radim.

vip mreža je božemesačuvaj ... jedino sad ovaj NEO fazon sa tarifama nije grdan, zapravo je ok koncept po onom starom principu "potrošiš samo koliko te košta pretplata" ali im je pokrivenost nula i ceo taj sistem, uopšte nisam zadovoljan.

razmišljao sam da pređem na mts jer telenor dere, ali sad ne znam šta da radim, a malo me 'vata i muka kad pomislim da ću ikada morati da odem u mts poslovnicu ili da zovem korisnički servis koji je za samoubistvo.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

razmišljao sam da pređem na mts jer telenor dere, ali sad ne znam šta da radim, a malo me 'vata i muka kad pomislim da ću ikada morati da odem u mts poslovnicu ili da zovem korisnički servis koji je za samoubistvo.

Imaj u vidu da Telenor sada ima neku promociju gde ako imaš bilo koji paket koji je inicijalno pretplata preko 1.650 dinara dobijaš naredne dve godine po 10GB mesečno. Ja bih rekao da je to kontra ovome u Vipu samo je praktično internet u fokusu, meni na primer to više odgovara. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

preporuka za xiaomi note 4 (4gb 64gb verzija 185e ima da se nadje)... note 3 pro je bas bio vrh telefon ovaj je dosta bolji, ok chip je vise side grade kamera i je dalje meh ali ima vise rama vise prostora i bolji oblik lakse se drzi u ruci ne kliza toliko kao note 3. Ista cena baterija duze drizi malo manje se greje itd. Odlican.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Zwerko said:

Imaj u vidu da Telenor sada ima neku promociju gde ako imaš bilo koji paket koji je inicijalno pretplata preko 1.650 dinara dobijaš naredne dve godine po 10GB mesečno. Ja bih rekao da je to kontra ovome u Vipu samo je praktično internet u fokusu, meni na primer to više odgovara. 

ali uz ugovor? iz nekog razloga ne volim ugovore kod mobilnih operatera, valjda baš zato i da bih mogao da menjam kada hoću.

ne znam za ovaj NEO ako mora na ugovor, mada ne bih rekao jer im je to sad praktično jedina tarifa pored one neke druge "rezervne".

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zwerko said:

Da, sa ugovornom obavezom, nisam znao da juris bez. Ali i u Vipu ti je ta Neo tarifa skuplja ako ides bez ugovorne obaveze tipa ova osnovna od 1.000 dinara je 1.700. A pise tamo da moze i bez ugovora, tj imas da selektujes. 

lul vidi stvarno, vala nisu normalni sa tim ugovornim obavezama, bukvalno ne postoji nešto što me više nervira od toga.

Link to comment
Share on other sites

On 6/28/2017 at 6:31 PM, Lucky said:

'ladno je uspeo i vića da me smori, jer se već nekoliko nedelja kanim da pređem na mts sa vipa na koji sam prebegao sa telenora i sad ne znam šta da radim.

vip mreža je božemesačuvaj ... jedino sad ovaj NEO fazon sa tarifama nije grdan, zapravo je ok koncept po onom starom principu "potrošiš samo koliko te košta pretplata" ali im je pokrivenost nula i ceo taj sistem, uopšte nisam zadovoljan.

razmišljao sam da pređem na mts jer telenor dere, ali sad ne znam šta da radim, a malo me 'vata i muka kad pomislim da ću ikada morati da odem u mts poslovnicu ili da zovem korisnički servis koji je za samoubistvo.

ja imam potpuno drugačije iskustvo recimo. pre par meseci prešao sa mts-a na vip, igrom slučaja sam dosta putovao po srbiji poslovno (i to po raznim "budžacima" a i gradovima) i ne znam da li sam dva puta dobio mrežu lošiju od LTE a i ostatak mi radi kako treba (tipa na MTS-u mi se dešavalo da sam nedostupan ovde ne, itd.). pored toga, realno je da trenutno imaju najpovoljnije tarife (tipa ja plaćam 500 minuta, 500 poruka, 5GB neta 1200 dinara?). realno je da je vip bio ubedljivo najgora mreža ikada ali mislim da su ozbiljno poradili na infrastrukturi u poslednje vreme i da su prilično jaki trenutno.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

On 2.7.2017. at 11:05 AM, Doca said:

ja imam potpuno drugačije iskustvo recimo. pre par meseci prešao sa mts-a na vip, igrom slučaja sam dosta putovao po srbiji poslovno (i to po raznim "budžacima" a i gradovima) i ne znam da li sam dva puta dobio mrežu lošiju od LTE a i ostatak mi radi kako treba (tipa na MTS-u mi se dešavalo da sam nedostupan ovde ne, itd.). pored toga, realno je da trenutno imaju najpovoljnije tarife (tipa ja plaćam 500 minuta, 500 poruka, 5GB neta 1200 dinara?). realno je da je vip bio ubedljivo najgora mreža ikada ali mislim da su ozbiljno poradili na infrastrukturi u poslednje vreme i da su prilično jaki trenutno.

Onda možda zavisi od budžaka po kojima se krećeš ili možda i nešto do mobilnih, mada sam realno i promenio fon u međuvremenu.

Ne znam ni sam, ali uvek mogu da probam mts pa da vidim, ionako ne volim ugovore tako da treba da izdržim "samo" 3 meseca.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 7/1/2017 at 0:13 AM, rejven said:

koji mobilni telefon:

-manji od 5", imam 5" sad i ne treba mi toliko, prevelik je

-da je jeftin :D

-da ima dobar zvuk i gps

-da ima normalnu bateriju 

jel postoji ovako nesto :D

momci? nemojte da se zajebavamo

Link to comment
Share on other sites

kad bi ova nova nokia 3310 imala gps uzo bi je :D

u sustini mi treba uredjaj na kome mogu da koristim Strava app, da imam relativno dobar zvuk na sluskama, i da se ne resetuje sam od sebe po ovim vrucinama :D

Edited by rejven
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...