Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Mali off, ali zanimljiv 60 minutes iz Applea - http://www.cbsnews.com/news/60-minutes-apple-tim-cook-charlie-rose/

Mislim da je interesantan i onima koji gotive ali i onima koji ne gotive Apple.

apple car tbh 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

sta se desava sa androidom 6.0 i nexus 5 telefonim ?

vidim da je google dobro obavio posao, masa telefona ne radi kako treba i imaju razne probleme

Moj otac je valjda greskom pustio da se instalira 6.0 i vise mu ne radi internet/mobile data, sta god stavio 2g/3g mjok nista, a treba mu to jer ima prijatelje iz exjuge sa kojima se cuje tu i tamo

citam po netu, da reset moba ne radi i tako neki predlozi ne daju resenja... ima li neko ideju

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zato što slepci puštaju update a da ih pritom zabole karina da detaljno istestiraju i to ne važi samo za android (chrome je najbolji primer toga). meni je n5 prosto počeo da koči posle 6.0.1 apdejta, i svaki put kad pustim taj android apdejt nešto mi se popravi od ranije ali mi se zato stvori novi bag.

što se tiče tvog problema, proveri da li postoji APN za mrežu koju koristi ćale, možda je iz nekog nepoznatog razloga sklonio sve.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

to se i meni desilo :)

Inace, sto se tice updateova, n5 radi perfektno meni (realno daleko najbolji telefon posle mog nexusa 2 :) , odusevljen sam i kako radi i kako je prelijep), ali zenin n4 bas baguje. Najnoviji biser je da iz cista mira jutjub prestane da radi, pomaze samo reset fona.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

n5 i npr g2 rade kao zmajevi (n5 kod matorog, g2 sam dao zeni jer ima 16 gb sto je premalo ako se koristi iole )

kakve su to telefoncine u odnosu na premium modele koji su dosli posle njih (ne u smislu da su noviji toliko losi, nego su nedovoljno bolji/brzi/kvalitetniji za razliku u tadasnjoj ceni, a iz danasnje perspektive n5/g2 generacija mobova vredi jos vise!! :P )

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mene posle najnovijeg updatea n5 iz cista mira vraca na "welcome page" i moram da ukucam pin kao kada palim telefon :D

Sa druge strane, kevi na s4mini nece da salje poruke, sve joj baguje, a ono, nije standardan matorac korisnik, ne znam koji kurac 

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Мени N5 ради одлично, једино смара што после 6.0 апдејта, при куцању, неће да ми да опцију да убацим неку реч у лични речник, него само исправиш и то је то, следећи пут опет смара за исту реч....

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Taj swiftkey me i odusevljava i nervira van svake mere. Kada mi rec koju sam sigurno koristio milion puta 3 puta za redom prepravlja u nesto drugo ili kada mi promeni padez ili lice reci koju sam pravilno otkucao zapalio bih ga. Ne znam odakle im ideja da ispravnu rec koja se ponavlja menjaju ... ko je smisljao tu logiku ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...