Jump to content

bezanje iz srbije


Recommended Posts

do jaja spu, baš mi je drago

nije da si prosečan srbin u evropi, pa samim tim nisi dobar uzorak, al drago mi je da je da neko bustuje myth da se nemci satiru od posla i da su zato nemci...

Domoroci su relativno razmazeni bilo gde u svetu, tako da je to oblast gde ih je moguće pwnovati. Ostanes duže na poslu, uvek uradiš sta ti sef kaže, paziš na greške.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Domoroci su relativno razmazeni bilo gde u svetu, tako da je to oblast gde ih je moguće pwnovati. Ostanes duže na poslu, uvek uradiš sta ti sef kaže, paziš na greške.

 

Nema mnogo ostajanja duže na poslu, onda ti prave problem i pitaju te šta nije u redu, kako možemo da ti pomognemo, zašto ostaješ duže na poslu.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ja idem na probni rad u Englesku u utorak. Postoje svakako dve strane medalje zivota u Nemackoj. Najbolje se to oseti na kozi.
Posebno za ljude koji ne znaju jezik, ja sam npr. naucio poprilicno za 7 meseci, ali ni blizu dovoljno da blejim sa nekim i pricam, malo je patnja to ali ono, naviknes. 

 

Naviknu se i oni na tebe, ne zakeraju mnogo oko toga, imaju dosta strpljenja. O radnim satima i poslu necu da govorim jer je kuhinja drugacija od "obicnih poslova", sve od toga da stojis u mestu 4 sata i ne radis nista jer je prosla sezona, do totalne kontre kad danima provodis 14 sati na nogama.

 

Iskreno nisam zaradjivao ni Bog zna kakve pare, ali vise nego dovoljno za normalan zivot i da stekam sa strane. 

Meni vise smeta sto imam osecaj da stojim u mestu vezano za "karijeru", ne svidja mi se njihova kuhinja, i onda kad sam izvagao za i protiv, resio sam da pokusam u Engleskoj. Imam vise Francuskih/Italijanskih kuhinja, i kapiram da cu nauciti dovoljno o modernijoj kuhinji. 

 

Bar mi tako sad izgleda. ko zna sta ce biti.

Edited by Tofz

zene su ti ka so ...moze i bez al bljutavo

Link to comment
Share on other sites

Hvala opet drugarici

@Tofgz - srećno sa Engleskom! I ovde su hrana krš manje više, najpopularnija picerija ima smešne pice. Ne može da prismrdi uličnoj pici u BGu

@Ivan_ - Ne znam šta je. Deluje kao da ljudi koji vode zemlju nisu prepohlepni. Svi rade usporeno a sve funkcioniše. Mada je to možda i zato što je malo mesto.

@nickwood - lawl za blog :)

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Jesam, video sam dosta oglasa, ali ipak resio da radim ovamo verovatno jer imam smestaj u sklopu posla. + stvarno ne mogu vise da podnesem mesta gde nije Engleski jezik glavni.

 

Umorilo me sto ne mogu da odem najnormalnije u banku, jer znam da ce mi trebati 15 minuta samo dok objasnim sta hocu, i tako neke svakodnevne stvari za koje moram da se spremam uz google translate.

zene su ti ka so ...moze i bez al bljutavo

Link to comment
Share on other sites

bravo spule legendo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...