Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

Ili ipak ovaj u jakovu? Cuo sam da u Jagovdini ima kise? NEkad i vetar. Ali, nek sve ide kvragu, mozda i u Segedin u akva park...jel bioneko u segedinu, jel ok tamo, jel ima vetra? Mada ima i onaj hotel izvor, okruzen je sumom pa nema oblaka, cuo sam da je ok? Ima neko neki savet ?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, f4ts0 said:

Ili ipak ovaj u jakovu? Cuo sam da u Jagovdini ima kise? NEkad i vetar. Ali, nek sve ide kvragu, mozda i u Segedin u akva park...jel bioneko u segedinu, jel ok tamo, jel ima vetra? Mada ima i onaj hotel izvor, okruzen je sumom pa nema oblaka, cuo sam da je ok? Ima neko neki savet ?

Akva park u Segedinu nema vetra jer je na zatvorenom, tako da od ovih ponuđenih moj glas ide njemu!

Jagodinski akva park skoro da ne može da se nazove akva parkom a Izvor u Aranđelovcu je prepun gužve, da ne govorimo što je noćenje u hotelu kao da si u sred Pariza u Hiltonu.

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam bio baš u Skotini, ali sam bio u Platamonu i u Nei Poriju koji su tu odmah pored - ono gomila Srba, velike i plitke peščane plaže, malo veća gužva nego što bih ja voleo. Doduše Skotina je s druge strane auto puta pa kapiram da nije toliko baš turističko mesto što bi trebalo da je kul, ako imate kola kapiram da je vrh da se švrćkate unaokolo. Koliko sam ja skontao od nekih atrakcija tu ima taj neki zamak u Platamonu, nisam stigao da ga obiđem ali deluje vrlo simpa i Olimp je skroz kul za videti, mada verovatno treba računati ceo dan ako hoćete malo detaljnije da ga obiđete. 

E da, i generalno u toj regiji valja posetiti manastire Meteora, jes malo cimanje i izlet, ali je onaj predeo skroz nerealan. S tim da treba obratiti pažnju na dres kod - muškarci dugačke pantalone, žene pokrivena ramena i obavezno suknja. Mislim ima fora tamo da ti oni daju neke pantalone, suknje i marame za pokrivanje ali cenim da je uvek bolje doći spreman, naravno ako se ide s idejom ulaženja u manastire ali kad ste već tu valja se što bi se reklo. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, dovlagsi said:

Ne.

Ne znam da li misliš na moju interpretaciju imena mesta, jer stvarno ne znam kako se tačno kaže pravilno, ili na samo mesto? Mislim mesto samo nije nešto spec ali nije ni toliko dramatično loše. Mislim bio sam tamo dva puta na po dan-dva kad mi je trebalo da prespavam da idem na Skopelos i Eviu, moguće da bih se baš smorio na duže ali ovako ono klasična srpska turistička lokacija. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Meni je Nei Pori ostao u kul sećanju ali samo zato što sam bio klinac, pa mi je taj fazon "ideš kilometar u vodu a sve plitko" bio zanimljiv, plus oni mini talasi itd, a i peščana je plaža. I mislim da je plaža dosta široka što je isto plus.

ali mislim da mi se sad ne bi toliko dopalo zbog gomile naših tamo.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Zwerko said:

Ne znam da li misliš na moju interpretaciju imena mesta, jer stvarno ne znam kako se tačno kaže pravilno, ili na samo mesto? Mislim mesto samo nije nešto spec ali nije ni toliko dramatično loše. Mislim bio sam tamo dva puta na po dan-dva kad mi je trebalo da prespavam da idem na Skopelos i Eviu, moguće da bih se baš smorio na duže ali ovako ono klasična srpska turistička lokacija. 

Dislajk za Nei Pori bez daljeg izlaganja, sto se mene tice. 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Zena i ja resili da skratimo put do kuce, i svratili do Portoroza da prespavamo, i okupamo se. Pre 4 godine svratili jednom, i svidelo nam se onako za usputnu stanicu, cisto da plakne covek dupe.

Medjutim, sad voda bila ledena, prljava, 50m "plaze" prepuno. Pojeo neko govno od stejka, i otisao u sobu da gledam seriju i kuntam.

Svratili i do Bleda, i iskreno ocekivao sam vise, nije mi se svidelo.

U povratku cemo do Splita, imamo neku svadbu tamo, pa mozda tamo bude sanse da se skvasim ove godine.

 

Ukratko: Ako neko pomisli nekada da skokne do Portoroza, i ne mora bas.

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, sttevann said:

Zena i ja resili da skratimo put do kuce, i svratili do Portoroza da prespavamo, i okupamo se. Pre 4 godine svratili jednom, i svidelo nam se onako za usputnu stanicu, cisto da plakne covek dupe.

Medjutim, sad voda bila ledena, prljava, 50m "plaze" prepuno. Pojeo neko govno od stejka, i otisao u sobu da gledam seriju i kuntam.

Svratili i do Bleda, i iskreno ocekivao sam vise, nije mi se svidelo.

U povratku cemo do Splita, imamo neku svadbu tamo, pa mozda tamo bude sanse da se skvasim ove godine.

 

Ukratko: Ako neko pomisli nekada da skokne do Portoroza, i ne mora bas.

 

pa ko još ide u portorož da se kupa :))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nickwood said:

Na krfu? Ah, romantika iz spotova, na skuteru, haoaou

"kad smo već na moru, daj da snimimo i spot" mantra, city records, circa 1995.

1 hour ago, sttevann said:

@Lucky

Pa lepo sam napisao - mi svratili da bismo skratili put do kuce :-)

I podelih iskustvo, otkud znam sta ljudima moze da padne na pamet

ma šalim se, donekle :) ok je videti mesto, što više mesta to bolje, čak bile i neke rupe, ali kad si već tamo i vidiš kako je, šta ćeš na plaži, bolje da sedneš u neku ladovinu i piješ kafu.

50 minutes ago, f4ts0 said:

Nigger :D

case in point što bi rekli.

Link to comment
Share on other sites

Imam par pitanja:
 

1. Planiram da za desetak dana u povratku vozim do Splita kroz Bosnu, samo zbog Visegrada posto nikada nisam bio.

Jeste da nije vezano za Letovanje, ali jel ima neko iskustva sa voznjom po Bosni, kakvi su putevi? Jel valja gorivo, da napunim auto tamo ili u Srb?

I da, ako imate savete sta posetiti usput do Splita, bacajte.

Posle mozda kada krenemo za ch svratimo do Plitvickih jezera, ako budemo imali vremena, posto nas ceka duga voznja.

 

2. Sledeci vikend bih sa zenom da odem da vidim Manasiju, Resavsku pecinu, itd.

Sta jos obici u okolini? Ima li smisla ici do Rtnja na par sati (i da li je moguce vremenski) + sa trudnicom u 6. mesecu? :)

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...