Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

Dajte neke predloge za agencije (koje su najpovoljnije, a dobre ponude). Treba da idem sa jos 3-4 ortaka, najverovatnije u Grcku, dajte neke predloge, koje mesto da odaberemo itd. U principu ne bi isli u ribarska sela :D Vise na neku varijantu gde mozes lepo da se provedes tj. da ima mesta za izlazak, razmisljali smo o Hanioti-ju, pa dajte neke predloge ko poznaje teren :) inace, nikad nisam bio u Grckoj...

Puzzle, Go2, Jungle Tribe...

Link to comment
Share on other sites

te agencije su dobre ako hoces da ides na trash destinacije tipa Zakintos, Kavos, Ios, Bugarska... Oni rade i ona govna Balkan fun-ove, Spring break-ove i kakve god vec gluposti. Ako si u fazonu ludnica, haos, a hoces u grcku, najmanje zlo od svega, u ovom momentu, ti je Ios.

Ja sam tamo bio pre 5 godina, kada je zaista retko ko odavde cuo za to. I bilo je kul, jer nije bilo puno Srba, dobro zezanje, ovo ono. Onda narednih par godina su svi izgustirali Ios, pa ce ove godine mozda biti zanimljivo otici, jer ne verujem da ce biti puno nasih, tako da ces u neku ruku izbeci malo seljanije. Kavos ti ne preporucujem ni u kakvom slucaju, dok Zakintos, eto kao moze, ima fine plaze, ali ocekuj mnooooooogo nasih (a ja kad to cujem, odmah mi je u glavi no-no varijanta).

Sto se tice takvih mesta za ludnicu, mogu Pag da preporucim, ako si u tom fazonu, bice ti odlicno.

Ali na kraju krajeva, najbolja varijanta je da krenete na zapad, pa kako vam vetar dune. Cuo sam jako dobre price za Utreht (more, alkohol, droga, haos), pa eto mozda to da vam bude finalna destinacija, ako vam je primarno da odete na more bas.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

@inferno

bezbedno je, jer vas cuva policija i vojska na celom tom pojasu oko hurgade, imate pratnju policije sa kalasnjikovima gde god da krenete na izlet, i inace i pre sukoba je tako bilo (tj odkako su izresetali pun autobus nemaca u dolini kraljeva)... posto ce sada u egipat ici samo ludi srbi koje boli dupe za moguce krize, da znas da su tamo krenuli u linc lokalnih pravoslavaca [:D] - znam kada sam bio u aleksandriji i kada smo malo lutali po ulicicama, gledali su nas kao hijene - a nije da sam neka plachipicka nego realno ne bas prijatan osecaj

@kali:D

tamo je u to vreme 70 stepeni :)

p.s. budite pravi srbi i ostavljate baskis uvek, visetruko ce se isplatiti

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

te agencije su dobre ako hoces da ides na trash destinacije tipa Zakintos, Kavos, Ios, Bugarska... Oni rade i ona govna Balkan fun-ove, Spring break-ove i kakve god vec gluposti. Ako si u fazonu ludnica, haos, a hoces u grcku, najmanje zlo od svega, u ovom momentu, ti je Ios.

Ja sam tamo bio pre 5 godina, kada je zaista retko ko odavde cuo za to. I bilo je kul, jer nije bilo puno Srba, dobro zezanje, ovo ono. Onda narednih par godina su svi izgustirali Ios, pa ce ove godine mozda biti zanimljivo otici, jer ne verujem da ce biti puno nasih, tako da ces u neku ruku izbeci malo seljanije. Kavos ti ne preporucujem ni u kakvom slucaju, dok Zakintos, eto kao moze, ima fine plaze, ali ocekuj mnooooooogo nasih (a ja kad to cujem, odmah mi je u glavi no-no varijanta).

Sto se tice takvih mesta za ludnicu, mogu Pag da preporucim, ako si u tom fazonu, bice ti odlicno.

Ali na kraju krajeva, najbolja varijanta je da krenete na zapad, pa kako vam vetar dune. Cuo sam jako dobre price za Utreht (more, alkohol, droga, haos), pa eto mozda to da vam bude finalna destinacija, ako vam je primarno da odete na more bas.

NESRBINE!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Može da se desi da proveravaju. Ovde su klincima na rumunskoj granici raspali carinici proveravali dal' imaju nalepnicu licenciranog Windowsa na laptopu :( (mada to nije pravilo, nekad i ne vrše te provere).

imam Linux na laptopu, baterija mi ne radi a punjac ostao kod ortaka u drugim kolima, problem?
Link to comment
Share on other sites

Pag i Hrvatsko primorje su, bar po meni trenutno, najbolja mesta koja sam posetio do sada. Pag je definitivno ako hoces da se provedes (ludilo, zurke, DJ-evi i ostalo) pun pogodak. Ove godine sam bas nesto kratak sa parama pa verovatno necu ici nigde, samo plac na Savi i to je to :D

:v

Link to comment
Share on other sites

Pag i Hrvatsko primorje su, bar po meni trenutno, najbolja mesta koja sam posetio do sada. Pag je definitivno ako hoces da se provedes (ludilo, zurke, DJ-evi i ostalo) pun pogodak. Ove godine sam bas nesto kratak sa parama pa verovatno necu ici nigde, samo plac na Savi i to je to :D

svaki dinar koji ostavis hrvatima postace metak u pusci kojom ce ponovo zapucati na nas!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

oni nama metak, mi njima eserihiju!

We win in the long run \o/

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Hrvatska, ostrvo Pag, grad Novalja, blizu cuvene plaze Zrce, apartmani i soba za izdavanje!

Kuca zavrsena 2010. godine, stvarno sjano opremljeni apartmani:

- odvojena spavaca soba sa francuskim krevetom

- 2 klime u svakom apartmanu

- sjajno kupatilo sa velikom tus kabinom (90cm x 90cm)

- LCD Tv 32"

- WiFi internet

- kompletno opremljena kuhinja sa sporetom...

Jedan od oglasa i vise detalja mozete pogledati ovde

Za drugare sa RUR-a poseban popust cak i u toku sezone. [8)]

Kontakt iskljucivo na apartmani.novalja@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Cuo sam jako dobre price za Utreht (more, alkohol, droga, haos), pa eto mozda to da vam bude finalna destinacija, ako vam je primarno da odete na more bas.

Leškić, ne znam tačno od koga si čuo ovo za Utreht i more, ali iz prve ruke ti mogu reći da to nije tačno. Ja ne videh nijednu plažu. Bejah ja tamo celo leto te 2000. godine kod ujaka i onako, i nije nešto. Možda zato što nisam išao da se drogiram i pijem. :tf: Doduše, super mi je bilo jedino to što sam išao na set The Good Men (sadašnji Chocolate Puma) u Amsterdamu i vikend u Den Haagu.

Najveći trip mi je bilo to što nemaju zavese. Uopšte. Laganica, boli ih kurac šta ti radiš u svojoj kući i svi gledaju svoja posla.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Hrvatska, ostrvo Pag, grad Novalja, blizu cuvene plaze Zrce, apartmani i soba za izdavanje!

Kuca zavrsena 2010. godine, stvarno sjano opremljeni apartmani:

- odvojena spavaca soba sa francuskim krevetom

- 2 klime u svakom apartmanu

- sjajno kupatilo sa velikom tus kabinom (90cm x 90cm)

- LCD Tv 32"

- WiFi internet

- kompletno opremljena kuhinja sa sporetom...

Jedan od oglasa i vise detalja mozete pogledati ovde

Za drugare sa RUR-a poseban popust cak i u toku sezone. [8)]

Kontakt iskljucivo na apartmani.novalja@yahoo.com

100 EUR dan??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...