Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

26 minutes ago, Lucky said:

pa malo si se preforsirao ali ok :)) generalno samo tri saune dosta ili jedna sauna i sve ovo drugo.

Volim ja da gruvam saunu tako da je ovo bilo sa pola snage! Nije bilo zive duse kao i kod tebe pa nisu palili onu finsku, samo ovu do 80C pa sam morao da se saunam ko zena! 

 

28 minutes ago, Lucky said:

Meni tu samo "smeta" što su potpuno nesposobni za ugostiteljstvo, što se nekad graniči sa komičnim pa mi ne smeta, nekad me iznervira kad sam gladan a oni spori 🙂

deluje mi da se oni "lome" da te ugoste, ali prosto zaborave, numeju 🙂

ja sam bio mislim u martu, nije bilo žive duše tako da je bio vrh, ceo bazen i spa prazan 🙂

ali na primer kad sam zvao oko cene, iz četiri telefonska poziva dobio sam četiri različite cene. na licu mesta nisu imali uopšte rezervaciju iako sam rezervisao (ali srećom je hotel bio prazan) a cena koju su mi tad rekli je opet bila tipa 50% veća od one po kojoj sam "rezervisao". Igrom slučaja kad sam rezervisao pričao sam sa direktorkom hotela i ja kažem ovima "ali ja imam ovu cenu, razgovarao sam sa direktorkom telefonom" i kaže ova na recepciji "e pa ako je sa direktorkom, onda će ta cena da bude!" :)) i stvarno je bila! 🙂

klopa im je vrhunska, odličan je i taj park iza hotela za šetnju, ali mogu da razumem oprečne utiske i feedback ljudi koji nisu zadovoljni, jer smo mi na primer tri put uzeli kapućino i tri puta je stigao različit - jednom u normalnoj šolji, jednom napravljen kao nes (još na pitanje ovaj kaže - ali mi tako služimo kapućino :)) treći put u nekoj maloj šolji kao za domaću kafu. onda su jednom zaboravili salate, drugi put doneli skroz drugačije jelo i tako 🙂

Meni nije smetalo što nema alkohola, ali mislim da hotel tog tipa ipak bi trebalo da ima.

🙂

Ja sam jako zelen u hotelskom smestaju jer iako sam proputovao boga oca, uvek sam odsedao u airbnb ili nekom booking apartmanu. Medjutim prijatno su me iznenadili ovamo. Mi npr. nismo imali problem sa rezervacijom kao ti. Zvao, raspitao se i potvrdili mi cenu. Dok smo jos bili na pozivu rekoh joj evo sad cu da rezervisem putem vase internet stranice na sta mi kao iz topa "nenene, nemojte nista preko interneta, kada dodjete pa cete kod nas!". Zvao 2 dana pre polaska da potvrdim i stvarno nas zabelezili tamo. Jedino sto smo dobili pogresnu sobu pa su nas prebacili u ovu sa francuskim. Trazio im da ima i dnevni boravak medjutim ili se pravila blesava ili nije znala na sta mislim 🙂

Sto se tice osoblja jeste komicno, ali fazon nema nikog preko 30g i to je fazon menadzerka i mozda par konobara pa mi je bilo razumljivo. Ovo ostalo sve 22g maks i trudili su se maksimalno nije da nisu! Imali smo osecaj kao da smo kod nekog lokalnog burzuja domacina pre nego da smo u hotelu!

Sto se kapucina tice imali smo bukvalno istu situaciju! Zena narucila uvece i kaze da je bio jako dobar. Sutradan staklena nes solja sa ruckom a ukus ko topla cokolada xd. Castili su nas 3 hurmasice, 3 kafe i 1 kapucino tokom boravka pa im nismo uzeli za zlo! 🙂 Hranu su i nama brkali medjutim toliko je bilo dobro da nam nije bilo bitno! Stariji konobar u prvoj nas pitao sta cemo za dorucak ja rekoh daj sta je dobro! Pitao hocemo li neki miks domacinskog ja rekoh iznenadi nas! 🙂

Doneo oboma po 4 ustipka, obrusnice od heljde sa kajmakom, junecu kobaju na rostilju, 2 jaja, kajmak, sir i malo kulena sudzuke i jogurta. Prekinuli smo se i zena i ja pa smo veceru bukvalno jeli na silu 🙂 a za veceru smo jeli uglavnom cevape sa onom najbrutalnijom vrucom lepinjom koju nisam jeo nigde u zivotu! Zaseko lepinju, krknuo cevape sa kajmakom, natovario tucane i kupusa i zdrao rukama ko stoka bmk! 

Za alkohol mi i nije toliko smetalo jer ne pijem, a i ko hoce uvek moze da kupi pa da stavi u sobni frizider! 

Jedino sto mi je zasmetalo tokom naseg boravka je temperatura u sobi od 23C i uzasan plasticni jorgan od koga sam se znojio ko prase. Zvao recepciju da smanje pa mi rekli da otvorim prozor 😂 drzao odskrinjen prozor i izvukao jorgan pa spavao samo sa navlakom... Onda mi smetalo sto su svaki put kad sredjuju sobu vracali jorgan u navlaku koju sam opet morao da vadim! 

1 hour ago, Lucky said:

ako ništa u povratku sam kupio sudžuka, pršute, sira i putera za ceo gepek za 50 evra 🙂

Tacno sam znao! Zurio da vidim neki oglas za zemlju u GM i kazem zeni jebote imam osecaj da smo nesto zaboravili 100% gde me ubedjivala da nismo... I tacno smo zaboravili ovo sto kazes! Verovatno cemo krajem februara ili pocetkom marta opet pa cu staviti mesiste i sir na spisak! 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, FATA said:

Volim ja da gruvam saunu tako da je ovo bilo sa pola snage! Nije bilo zive duse kao i kod tebe pa nisu palili onu finsku, samo ovu do 80C pa sam morao da se saunam ko zena! 

 

da, u mom slučaju je bilo obrnuto, finska je radila ova druga nije :))

2 hours ago, FATA said:

Jedino sto smo dobili pogresnu sobu pa su nas prebacili u ovu sa francuskim. Trazio im da ima i dnevni boravak medjutim ili se pravila blesava ili nije znala na sta mislim 🙂

mi smo dobili ispravnu sobu, ali na primer "besplatni mini bar" nisu dopunili nijednom samostalno nego smo morali da ih cimamo.

isto tako jedan dan nisu uopšte ostavili nove one kupke, ali onda kad smo ih podsetili doneli su ih pedeset :)) 

2 hours ago, FATA said:

Ovo ostalo sve 22g maks i trudili su se maksimalno nije da nisu! Imali smo osecaj kao da smo kod nekog lokalnog burzuja domacina pre nego da smo u hotelu!

pa vlasnik je neki novoparazarski matori "biznismen" tako da nisi daleko 🙂

2 hours ago, FATA said:

Jedino sto mi je zasmetalo tokom naseg boravka je temperatura u sobi od 23C i uzasan plasticni jorgan od koga sam se znojio ko prase. Zvao recepciju da smanje pa mi rekli da otvorim prozor 😂 drzao odskrinjen prozor i izvukao jorgan pa spavao samo sa navlakom... Onda mi smetalo sto su svaki put kad sredjuju sobu vracali jorgan u navlaku koju sam opet morao da vadim! 

pa sam smanjiš temperaturu? :)) vidi se da nikad nisi bio u hotelu!

2 hours ago, FATA said:

Tacno sam znao! Zurio da vidim neki oglas za zemlju u GM i kazem zeni jebote imam osecaj da smo nesto zaboravili 100% gde me ubedjivala da nismo... I tacno smo zaboravili ovo sto kazes! Verovatno cemo krajem februara ili pocetkom marta opet pa cu staviti mesiste i sir na spisak! 

pitaj ove u hotelu da ti preporuče gde da kupiš, ja sam tako, imaju oni i svoje da ti prodaju ali kao u hotelu si već, ok, daj nešto drugo, pa ima par radnji tamo po centru gde prodaju i mogu ti reći sve što sam uzeo je bilo top i meso i mlečni proizvodi.

 

2 hours ago, FATA said:

Jedino sto smo dobili pogresnu sobu pa su nas prebacili u ovu sa francuskim. Trazio im da ima i dnevni boravak medjutim ili se pravila blesava ili nije znala na sta mislim 🙂

mi smo imali baš tu sa dnevnim boravkom, TV unutra mislim da je bio tipa 65", ono nisam video ni u najfensi hotelu u kojem sam bio 🙂

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Lucky said:

mi smo dobili ispravnu sobu, ali na primer "besplatni mini bar" nisu dopunili nijednom samostalno nego smo morali da ih cimamo.

isto tako jedan dan nisu uopšte ostavili nove one kupke, ali onda kad smo ih podsetili doneli su ih pedeset :)) 

Mozda smo bili jedini u hotelu pa im nije bilo tesko da se fokusiraju ali nama su dopunjavali redovno!

12 hours ago, Lucky said:

pa sam smanjiš temperaturu? :)) vidi se da nikad nisi bio u hotelu!

Probao sam ali izgleda da im ne radi nego mora sa njihove strane... A opet ni to ne moze jer su rekli da su podesili a onaj ekrancic je i dalje pokazivao 23C!

 

12 hours ago, Lucky said:

pitaj ove u hotelu da ti preporuče gde da kupiš, ja sam tako, imaju oni i svoje da ti prodaju ali kao u hotelu si već, ok, daj nešto drugo, pa ima par radnji tamo po centru gde prodaju i mogu ti reći sve što sam uzeo je bilo top i meso i mlečni proizvodi.

Pitam svakako sledecom prilikom pa se vracam pun!

 

12 hours ago, Lucky said:

mi smo imali baš tu sa dnevnim boravkom, TV unutra mislim da je bio tipa 65", ono nisam video ni u najfensi hotelu u kojem sam bio 🙂

Dada to sam gadjao ali avaj! Sledecom prilikom pretim ili ta soba ili spavam u drugom hotelu i necu im reci da blefiram!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, FATA said:

Mozda smo bili jedini u hotelu pa im nije bilo tesko da se fokusiraju ali nama su dopunjavali redovno!

16 hours ago, Lucky said:

i mi smo bili jedini :)) pa su očigledno imali problem sa fokusom :))

4 hours ago, FATA said:

Dada to sam gadjao ali avaj! Sledecom prilikom pretim ili ta soba ili spavam u drugom hotelu i necu im reci da blefiram!

prozreće tvoj blef lagano jer drugog hotela tamo nema :)))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...