Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

pa nije random, zaista se mozes zaprepastiti ljudima kojima je HR prva destinacija za letovanje posle svega

pa je-bo-te

pri cemu ne zelim nista lose tim ljudima ofc nek se nauzivaju, samo sama cinjenica mi je wtf

posto nemam rodbinu nikakvu u hr, ni zivu ni mrtvu, mene bi bilo prosto sramota da ostavim i jedan cent tamo

 

  • Upvote (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Svašta bih mogao da napišem sada ovde.... ali neću, besciljno je voditi polemiku sa ljudima kojima su ovakvi komentari polazne tačke.  Anyway, vi koji ne idete, ići će vaša deca tamo jednom svakako, dok ćete vi matori vezani za kateter frktati u kolicima i mahati štapom ka njima psujući tuđmana vrv....

13 hours ago, f4ts0 said:

Random hejt ka oluji o letovanju tamo. 

O ne evo jedan kul - jesi išao na tompsonov koncert? 


Čuo sam da ne pravio svirku tamo negde ka Zagrebu a dan kasnije smo pročitali da su ga ljudi iz lokalne opštine krivično optužili za nazzi-znamenja i reči na nastupu, što je offc totalno očekivano jer zna se ko je on i na kome zarađuje pare.  Dole na moru to veče nigde niko nije puštao njegove pesme a u lokalnom restoranu neki bend matoraca je svirao Balasevića i neke primorske tjunove dok smo mi krmljali ribu...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

BALAŠEVIĆ!

ARGH ! ARGH ! 

Pa to je još gore arghhh ispade mi Kateter! Dajte mi zvonce! 

55 minutes ago, fatboy said:

, ići će vaša deca tamo jednom svakako, dok ćete vi matori vezani za kateter frktati u kolicima i mahati štapom ka njima psujući tuđmana vrv....

 

2043. T42 lagano brekće ka splitu. Draletova deca unutra, trobojka viori, sa zvučnika ide srpska se truba sa kosova čuje. Iza tenka starina draško sa topografskom kartom iz jna u megafon viče pravac i vektor dejstva. Pored rami uživo strimuje za radio Moskva i nspm :) 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Iskoristiću priliku da vaskrsnem topic od pre 3 godine, ali pošto su sad letovanja u Srbiji, da podelim feedback iz Teodosićevog hotela Crni Vrh.

Mislim da je ključna ova informacija sa sajta Singidunum fakulteta u Valjevu:

Na Divčibarama je 22.12.2019. godine otvoren hotel „Crni vrh“, koji je postao nova nastavna baza Fakulteta zdravstvenih i poslovnih studija. Od 85 zaposlenih, čak 42 čine studenti i diplomci našeg Fakulteta. Dok se hotel gradio, menadžment budućeg hotela je godinu dana regrutovao, selektovao i obučavao kandidate u prostorijama Fakulteta.

Naravno za sve to vreme dok se na vama vežbaju studenti Singidunuma nalazite se u hotelu koji papreno naplaćuje svoje usluge, kao uostalom i svi drugi hoteli ovog leta 🙂 Šalu na stranu, iako su klinci sa fakulteta mega ljubazni i sve, prosto nemaju iskustva, ne mogu da zapamte porudžbinu, čistačica ostavila otvorena vrata od sobe nakon što je očistila, jednom prilikom su mi doneli JEDNO jaje na oko (ko jede jedno jaje na oko za obrok?) i tako.

Hotel je podeljen na dva bloka, blok A je kao malo više fensi ima prostrane sobe itd, blok B su nabudžili izgleda jadnije nego neki "metalni" hotel što sam bio u Kopenhagenu u njemu sa terasom koja je kao izlaz za slučaj požara.

Bazen je gotivan je relativno veliki, spa deo premali za hotel ove veličine, ima pored odmah tereni za basket, rukomet, fudbal, to je ok čak gosti hotela mogu da ga koriste. Iako je pravilo da kao ima ograničen broj ljudi na bazenu plus maks 3 sata u tom delu, to niko živ ni ne gleda ni poštuje. Kreveti mega udobni, jastuci grozni, pritisak vode onaj što ili ima 150 stepeni vrelu vodu ili izvorsku na 5 stepeni, nema između. Internet je ok, ali kad se ujutru svi probude ili ono posle večere i tako kad je veće opterećenje, ne radi nikako (ne znam zašto to hoteli već godinama ne mogu da srede).

Pa eto, možda je neko razmišljao da ode, da ima malo feedbacka.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Ae da probam ovde. 

Idem u avgustu do CG porodicno pa mi trebaju predlozi. Do sada sam gotivio da idem u donji stoj x4 koji je odmah iza ulcinja. Isao sam tamo zbog apartmana, parkinga i plaze od 12km plus je ada bojana jako blizu. Verovatno cu i ove, ali mi izbor apartmana i ponude deluje jeziv. Da li znate nekog da izdaje dole ili mozete da preporucite neke? 

Isto tako moze i predlog za neko drugo mesto jedino sto je bitno da ne bude mravinjak i koliko toliko cisto

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ја сам био сад са породицом у Скеланима, то ти је преко пута Бајине баште, близу Дрине (босанска страна), супер су ти људи где смо били, ако ти је тако нешто занимљиво, даћу ти контакт

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

On 6/20/2021 at 12:51 PM, Dule_smor said:

Drugarica izdaje apartmane u Sutomoru, nista fensi, ali je pristojno i povoljno, ako hoces dacu ti kontakt...e sad dal ce biti mravinjak ove godine kao uvek u Sutomoru pre korone ne znam 😄

da nije mima? 🙂

  • Like +1 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Dule_smor said:

Ahaha jbte ovaj Vlada zna skoro sve o meni, strah me je vec 😄 

hahaha nema tajni!

4 hours ago, DJAPEH8 said:

Ljudi, da li moze neko da preporuci neki smestaj ovih dana po mogucnosti da je na reci (Tara, Drina whatever), za nas 4 (dvoje male dece) ?? Ili bar preporuku gde pobeci sa dvoje male dece na par dana od gradske buke? 

Ja sam bio na Vlasinskom jezeru ovde - https://vlasinskivrtovi.com/ i bilo je skroz kul. I samo jezero je super, ima neke plažice, pedaline, vožnja brodom itd, plus je na visini itd. Ima i tu neki hotel koji završavaju ne znam kada će da ga otvore, ali mimo tog hotela kad ga otvore i ovog vlasinski vrtovi, ne bih baš nešto drugo preporučio za sam smeštaj, a za šetnju, plaže, brodić itd bukvalno svaki dan možeš na neku drugu da ideš i čist vazduh i to.

A alternativno bio sam ovde, takođe skroz kul - https://www.booking.com/hotel/rs/sum-rzava.sr.html?aid=356980;label=gog235jc-1DCAsowQFCCXN1bS1yemF2YUgzWANowQGIAQGYASS4ARfIAQzYAQPoAQH4AQOIAgGoAgO4Asa44YcGwAIB0gIkZTg2ZjMyN2ItMWYxNC00ZWJiLTlmYTctMzYxNWU0ODNhYTY42AIE4AIB;sid=118ddb94dc863355884f26b43f0bc6ed;dist=0&keep_landing=1&sb_price_type=total&type=total& - kućica i veliko dvorište, "privatna plaža" i reka sa obe strane kućice, skroz gotivno da isključiš mozak. Ima i kao "bazenčić" protočni sa vodom.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Ahaha jbte ovaj Vlada zna skoro sve o meni, strah me je vec 😄 

ma moj najbolji ortak je njen sestric, proveli smo u toj kuci par leta 🙂 a znam da je uzela da se cima sa izdavanjem sad itd. 🙂

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...