Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

kreni odmah i ne jedi govana suviše.

serija sklekova

serija trbušnjaka

serija čučnjeva

ovo pokušaj da izguraš šest puta (a minimum 4), svaki put skoro do maksimuma, potepeno smanjujući

NARAVNO ZAGREJ SE I POSLE SE ISTEGNI

ajde debeli, oću da mi se javiš do ponoći da si odradio.

Link to comment
Share on other sites

p90x2 ima baš dobro zgrevanje i istezanje, oduševio sam se kad sam video, ali treba ti valjak. ja nikako da nabavim to sranje.

Da, sad sam bacio pogled, da li postoji DIY verzija za valjak, ili imaju neku zajebanu tacno odredjenu gustinu one pene?

Ali generalno, ako sam dobro skapirao, pre treninga radim dinamicko (i tim ujedno i zagrevanje), a posle staticko istezanje?

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

ja vezbam samo uvece , oko 23, nemam nikakvih problema da ne mogu da zaspim, klopam oko ponoci, mogu da budem budan i narednih 5 sati dok ne svane ako radim nesto, ako hocu da zaspim mogu da legnem i u 1 i paf, zzz : ) Tako da je verovatno individualno, uglavnom cujem da nije dobro nocu vezbati, al eto meni je ok i vidim napredak...

E sad cisto da pitam nesto, cesto mi se desi da istreniram uvece i onda recimo gajbi zablejim do 4,5 ako mi dodje neko drustvo, cak i ne cirkam, ali ono budan sam 5-6 sati nakon treninga, jedem jos jednom u 5 ujutru i onda zaspim....da li time na bilo koji nacin anuliram efekat tog vezbanja...znaci ne mislim na izlazak, ludovanje, cirkanje, nego blejanje gajbi sa skoro nikakvom fizickom aktivnoscu, ili eventualno sprc ako mi je tu gf...ali me cesto grize savest kad tako legnem pred zoru , sav sam u fazonu koji k vezbam ako ne spavam normalno...zabluda ili?

Link to comment
Share on other sites

E da, pošto vežbam ujutru, dal da hasam pre treninga, il na prazan stomak?

probaj na prazan pa furaj tako ako ti odgovara. ako ne, pojedi bananu ili tako nešto. ako imaš bilo kakav "konkretan" obrok pred trening, biće ti muka, to valjda znaš.

Link to comment
Share on other sites

jos uvek me tetiva boli, jako malo, ali bol je prisutan u nekim situacijama... totalno sam zaboravio na mogucnost mazanja nekom kremom, tipa konjska mast ili neki gel i kapiram da je sada vec kasno?

u nedelju ce biti tacno 14 dana kako ne trcim, a kako sam prestao da trcim tako sam izgubio volju da vezbam.

sva sreca pa mi se zelja za fizickom aktivnoscu vratila, jos je pozitivno to sto se nisam ugojio (samo pola kile od poslednjeg merenja dok sam trcao)..

e sada, planiram da krenem OD PONEDELJKA, a ako mi nesto pukne mozda i sutra/prekosutra, da vezbam kod kuce, sklekovi, trbusnjaci tegovi...

sta mi predlazete kako da rasporedim vezbe?

imam jedan teg od 7.5 kg i mislim da mogu 12-13 puta da ga podignem, tako da planiram to da iskoristim :)

aj dajte neke hintove

hvala!

kupi shipku/klupu/neshto tegova/shipke za 1h tegove i shipku za zgibove =)

to je po meni minumum.

znaci, tri shipke :tf:

za pocetak mozesh da improvizujesh neshto umesto klupe ako nemash kesha.

a za bolove, meni samo konjska mast pomaze, ona druga sranja nishta

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

E da, pošto vežbam ujutru, dal da hasam pre treninga, il na prazan stomak?

Kad ustajes i kada pocinje trening?

Ja oko 7 ustanem, jedem kajganu od 4 cela jaja i 100gr ovsenih sa jabukom, i oko 9-9.15 pocinjem da treniram.

Muka mi je bilo prvih nedelju dana, ali to je do transfera sa fast fooda i kasnog leganja na rano ustajanje i cistu hranu. Posto mi je organizam navikao da jedem velike pice, pljeskavice, cevape i ostalu bagru u 3 ujutru a da prvi obrok sledeceg dana bude tek oko 12-1.

Uglavnom, sat, sat i po pre treninga je ok jesti. Sada ne mogu da zamislim da ne jedem cim otvorim oci u 7, budem pregladan, ponekad toliko da mi je prvi obrok postao nedovoljan, ogladnim na pocetku treninga :D

Link to comment
Share on other sites

Pa ustajem oko pola 9, u 9 sam u teretani. Niti sam gladan ujutru, niti mi je muka kad treniram posle hasanja, cisto me interesuje dal ima nekog uticaja na celokupan proces, tipa vise kalorija sagorevas na prazan stomak il tako nesto :D (stvarno malo znam o svemu ovome, zato zapitkujem ovoliko :P )

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, za 5-6 dana krecem sa spartan life mode..... Do sada sam tacno izvalio kakva mi ishrana najvise prija, jedino sto cu verovatno morati da ubacim malo vise MESA u ishranu jer ulazim u trenazni proces. E SAD - da li da idem na p90x varjantu ili na klasicnu teretana varjantu ili na nesto trece ? CIlj mi je da narednih 6 MESECI redovno treniram a onda po isteku tog roka bih sagledao rezultate i isplanirao narednih 6 meseci, a generalno bih voleo da naredne 2 godine bas iscepam sa vezbama jer ovo mi je realno poslednji voz da se malko zategnem obzirom na godinu proizvodnje.... :D

Ako imate neke konstruktivne predloge, shoot here!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, za 5-6 dana krecem sa spartan life mode..... Do sada sam tacno izvalio kakva mi ishrana najvise prija, jedino sto cu verovatno morati da ubacim malo vise MESA u ishranu jer ulazim u trenazni proces. E SAD - da li da idem na p90x varjantu ili na klasicnu teretana varjantu ili na nesto trece ? CIlj mi je da narednih 6 MESECI redovno treniram a onda po isteku tog roka bih sagledao rezultate i isplanirao narednih 6 meseci, a generalno bih voleo da naredne 2 godine bas iscepam sa vezbama jer ovo mi je realno poslednji voz da se malko zategnem obzirom na godinu proizvodnje.... :D

Ako imate neke konstruktivne predloge, shoot here!

Ako ti je cilj kondicija i definicija vise nego masa i sirova dizacka snaga.... dodji sa mnom na krosfit kondicione treninge :) za 6 meseci ces ici da tuces ljude po teretanama.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...