Jump to content

Dota Turnir igraonica EDGE


MareBg

Recommended Posts

Najavljujem dota turnir koji ce se odrzati 18og (subota) juna u igraonici EDGE, koja se nalazi u trznom centru "Staklenac" u Beogradu.

- Ufur po ekipi iznosi 5000 dinara;

- Turnir ce se igrati na 20 racunara;

- Maksimalni broj ekipa je 16;

- Mecevi ce biti streamovani na plazmama unutar igraone na kojima se inace igra sony;

- Slike sa odrzanog counter-strike turnira u igraonici

- Konfiguracije racunara (Ukoliko su nekome bitne):

-Maticna : MICRO-STAR 770c45

-CPU : AMD Phenom || x4 955 3.2GHz

-Memorija : 3GB DDR3

-Grafika : Radeon HD 5750 1024MB/DDR5

-Monitor - VievSonic 22"wide

- Na svim racunarima su MX518 misevi, ukoliko neko ne moze da igra na njima ponesite svoje, isto vazi i za podloge.

-Ziro racun:

Uplatilac : Vaše IME i PREZIME

Primalac : Bojan Rošić, Bulevar Zorana Đinđića 181A, 11070 Novi Beograd

Svrha uplate : Dota Turnir

Iznos : 5,000 din

Račun : 160-5200100167520-20 BANCA INTESA

Nakon uplate sliku uplatnice poslati na smbdy@eunet.rs, ili mi posaljite pm na forumu

Sistem takmicenja:

16 ekipa:

4 grupe po 4 ekipe, prvoplasirana i drugoplasirana ekipa prolaze, 1/4 finale bo1, 1/2 finale bo3, finale bo3;

Ocekivana Satnica:

09:00-11:45 grupa A;

12:00-14:45 grupa B;

15:00-17:45 grupa C;

18:00-20:45 grupa D;

21:00-23:00 1/4 finale;

23:00-xx:xx 1/2 finale;

12 ekipa;

4 grupe po 3 ekipe, prvoplasirana i drugoplasirana ekipa prolaze, 1/4 finale bo1, 1/2 finale bo3, finale bo3;

Ocekivana Satnica:

10:00-13:00 grupa A;

10:00-13:00 grupa B;

13:00-16:00 grupa C;

13:00-16:00 grupa D;

16:00-18:00 1/4 finale;

18:00-20:30 1/2 finale;

20:30-xx:xx finale

Pravila:

-igrace se poslednja stable verzija sa www.getdota.com u ovom trenutku to je 6.71b

-mode je naravno -cm

-jedino sto je zabranjeno je exploitovanje bagova, kao i shaker fissure blok baze, furion bagovanje kripova.

Nagrade (16 ekipa):

1. 40,000

2. 20,000

3. 10,000

Nagrade (12 ekipa):

1. 30,000

2. 15,000

3. 7,500

Mozete se prijavljivati u ovom topicu, uz ime ekipe obavezno stavite i sastav ekipe radi lakseg seedovanja ekipa.

Prijavljene Ekipe: (boldovane su ekipe koje su vec uplatile)

1. eSahara (g0g1, Baja, Buktop, grizine, Del.)

2. 25cm (Matori, Phan, Tzar, Andre, surprise player!)

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Edited by MareBg

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fora je sto se manje vise zna prvo/drugo mesto, sto znaci da ce se ostale ekipe boriti za 10/7,5k na ulozenih 5k sto je previse ipak, narocito za ekipe koje ce da puknu jos 2k po igracu minimum da dodju do Bg. Tako da ce vecina preskociti ovo nazalost, nadam se da gresim :/

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

Igraonici ide 10 hiljada za odrzavanje turnira, i ukoliko je ufur manji tih 10k ce se previse osetiti, zadnja 2 turnira u nisu ufur je bio 4,000 i 5,000, ne vidim neku razliku u 200 dinara po igracu u odnosu na to, pogotovo ne za beogradjane koji nece placati nikakav put vec im je u centru grada turnir..

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Ako po igracu da dodjes do turnira (da tu pojedes nesto popijes i da se vratis) potrosis po 2k , kakve ti ima veze da li ti je ucesce 500 ili 1k onda? mislim ako imas da odvojis 2.5k imas i 3k :) A i to da se znaju prvo i drugo mesto.. dajte ljudi.. pa toliko svi igrate dotu, svaki dan se derete PRESKIL, ALA JEBEM itd, pa ovde je pravo mesto da se preskilava i da se jos uzmu pare :)

Link to comment
Share on other sites

Mi ocigledno ne gledamo iz iste perspektive na ovaj turnir.Sto se tebe tice Viktore tebi ne bi smetalo ni da je ufur za turnir 10000 din ,jer znas da ces da se boris za jedno od prva 3 mesta ,ako ne i prvo, a ja sam realan i znam da moja ekipa nema sanse ni treca da bude.Zasto bi onda bacili dzabe 1000din/coveku za 3 partijice dote,dok bi za nrp 2500-3000 po ekipi me bas bolelo uvo i da puknem posle 2 partije,ali vama je to malo para za nagrade.Aj ja jos i zaradjujem povremeno ali klinici koji uzimaju kevi pare svaki dan njima je tek problem,a o likovima van bg-a da ne pricam.Bili smo na par turnira prosle godine(Fuse),tako da ne zelim pljuvanja(u fazonu ko si ti majmune itd).Ja bi zeleo da dodje 16 ekipa na turnir ,ali morate i vi biti realni.

Link to comment
Share on other sites

Mi ocigledno ne gledamo iz iste perspektive na ovaj turnir.Sto se tebe tice Viktore tebi ne bi smetalo ni da je ufur za turnir 10000 din ,jer znas da ces da se boris za jedno od prva 3 mesta ,ako ne i prvo, a ja sam realan i znam da moja ekipa nema sanse ni treca da bude.Zasto bi onda bacili dzabe 1000din/coveku za 3 partijice dote,dok bi za nrp 2500-3000 po ekipi me bas bolelo uvo i da puknem posle 2 partije,ali vama je to malo para za nagrade.Aj ja jos i zaradjujem povremeno ali klinici koji uzimaju kevi pare svaki dan njima je tek problem,a o likovima van bg-a da ne pricam.Bili smo na par turnira prosle godine(Fuse),tako da ne zelim pljuvanja(u fazonu ko si ti majmune itd).Ja bi zeleo da dodje 16 ekipa na turnir ,ali morate i vi biti realni.

QFT. Smanjenje nagrada utiče na prve 3 ekipe, a poskupljenje ufura na ostalih 13... Mada iskreno gledao bih da nateram svoju ekipu da dođu da nije u sred j#$%nog junskog roka...

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

e ma ljudi, iskreno bolje prestanite da igrate ovu igricu... jer zbog takvog razmisljanja moja ekipa ne moze da osvoji itd, je i propala dota scena... za cs npr se prijavi 32 ekipe, gde se isto zna ko ce biti medju prvih tri... ali to je valjda car, da izadjes sa svojom ekipom... mi smo godinama izlazili i davali tako pare... a razlika davanja 600din i 1000din iskreno mislim da nije velika... posto su sada bukvalno 4 sata lana 400 din ... ajde onda vi organizujte turnir gde ce biti manji ufur, kada ste vec toliko sposobni!

Link to comment
Share on other sites

e ma ljudi, iskreno bolje prestanite da igrate ovu igricu... jer zbog takvog razmisljanja moja ekipa ne moze da osvoji itd, je i propala dota scena... za cs npr se prijavi 32 ekipe, gde se isto zna ko ce biti medju prvih tri... ali to je valjda car, da izadjes sa svojom ekipom... mi smo godinama izlazili i davali tako pare... a razlika davanja 600din i 1000din iskreno mislim da nije velika... posto su sada bukvalno 4 sata lana 400 din ... ajde onda vi organizujte turnir gde ce biti manji ufur, kada ste vec toliko sposobni!

A sto jednostavno ne mozes da budes kulturan i da razumes da za nekog jesu problem te pare, moras da povlacis za jezik. Ja sam vec bio deo organizacije za turnir u AI igraonicama, uplata je (na zahtev drugih ekipa) bila 600 din, 100% od uplata je islo u nagrade iako su koriscene 2 igraonice i 4-5 ljudi koji su izdvojili svoje vreme da sve prodje u najboljem redu. I jos su stigli i da cimaju sponzore za hw nagrade...

Naravno da razumem ako igraonici edge nije bitna promocija vec izlaze u susret dota igracima i organizuju turnir koga dugo nije bilo u Bg i hvala im na tome ali ovo nije cs, na DotA turnire dolazi manje/vise istih 10 ekipa od kojih 6-7 nikad ne udje u nagrade. Tako da izlazak u susret tim ekipama je uvek bio odlucujuci faktor u pitanju da li ce se turnir odrzati ili ne.

Tako je vec u poslednjih 3-4 godine, iako mozemo okriviti ekipe koje su odlucile da ne dodju zbog finansijskog momenta za "propast dota scene" istina je da nije bilo ni desetog dela podrske sponzora/publike koji uziva cs i da je ipak to najveci razlog.

Znam da sam smorio i da je malo glupo da se borim za manje uplate kad sigurno necu igrati ali verujte da bi mi najdraze bilo kad bi turnir bio uspesno odrzan i mozda planiran i sledeci na koji bih mogao da dodjem, tako da se vise necu javljati na ovom topicu.

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

ma brate kulturan sam ja dosta... nego fora sto se ovi turniri odrzavaju bukvalno 5 puta godisnje.. znam da je veliki problem oko para, samo kazem da je to do jaja smor... jbg ipak 10 000 din igraonice je veliki zahtev i iskreno mislim da jedino i moze da bude 5000 uplata, nista drugo...

Link to comment
Share on other sites

Ta teorija o cs-u je neosporiva :) Znaci uvek su te neke standardne ekipe prve na cs turnirima samo je fora sto, za razliku od dote, tamo slabija ekipa moze da uzme nekoliko rundi jacoj ili cak da dobije mapu kao teror itd, ali da sve ukupno izgubi. To je kao kada keri iz slabije ekipe ubije par puta nekog iz jace, al opet po suportovima slabije ekipe svi pisaju pa kontam da je ljudima zato smor, a i ne mogu se porediti kilovi u doti sa uzetim rundama u kanteru.

E SAD, sa druge strane, gledajuci kroz prizmu finansija, isto se 'vata i jednima i drugima, tj i slabijim cs i dota ekipama...

I jedna pricica: "Ja kada sam bio klinac (15/16 god) isao sam iz Beceja u Novi Sad na turnir u cs-u gde su dolazile i bgd ekipe i shurile sve redom. Mi smo znaci bili nebitni, ali smo dolazili takmicili se i uzivali u svemu tome. Cak smo jednom bili i na kanter ligi u katakombi, trajala je oko 2 nedelje, spavali smo kod drugara koji je tu studirao, za hranu se "snalazili" da ne kazem nesto drugo :) A cak smo se i vratili jednom iz NS-a do Beceja peske, jer nismo imali para ni za kartu nazad. Drugar i ja. On 14 ja 16. Bez para bez mobilnog telefona, po noci, 55km." Sada je sve to simpaticno i zanimljivo, tada je bilo malo zajebano ali opet... zakljucak sledi: Od mekanog testa su zamesani danasnji klinci :D

Link to comment
Share on other sites

Ta teorija o cs-u je neosporiva :) Znaci uvek su te neke standardne ekipe prve na cs turnirima samo je fora sto, za razliku od dote, tamo slabija ekipa moze da uzme nekoliko rundi jacoj ili cak da dobije mapu kao teror itd, ali da sve ukupno izgubi. To je kao kada keri iz slabije ekipe ubije par puta nekog iz jace, al opet po suportovima slabije ekipe svi pisaju pa kontam da je ljudima zato smor, a i ne mogu se porediti kilovi u doti sa uzetim rundama u kanteru.

E SAD, sa druge strane, gledajuci kroz prizmu finansija, isto se 'vata i jednima i drugima, tj i slabijim cs i dota ekipama...

I jedna pricica: "Ja kada sam bio klinac (15/16 god) isao sam iz Beceja u Novi Sad na turnir u cs-u gde su dolazile i bgd ekipe i shurile sve redom. Mi smo znaci bili nebitni, ali smo dolazili takmicili se i uzivali u svemu tome. Cak smo jednom bili i na kanter ligi u katakombi, trajala je oko 2 nedelje, spavali smo kod drugara koji je tu studirao, za hranu se "snalazili" da ne kazem nesto drugo :) A cak smo se i vratili jednom iz NS-a do Beceja peske, jer nismo imali para ni za kartu nazad. Drugar i ja. On 14 ja 16. Bez para bez mobilnog telefona, po noci, 55km." Sada je sve to simpaticno i zanimljivo, tada je bilo malo zajebano ali opet... zakljucak sledi: Od mekanog testa su zamesani danasnji klinci :D

Ne znam dal' se secas skorog turnira u Jagodini, dekintirani, izbaceni smo iz voza u ko zna koliko ujutru u mestu u kojem je cekaonica na "otvorenom", na 5 ispod nule posle 50+ sati nespavanja i 2 keta necega izmedju svega toga. I opet nisam zazalio sto smo dosli, zajebi to ja sam hardkor :DDD

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...