Jump to content

Dota Turnir igraonica EDGE


MareBg

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drago mi je sto se i kod nas organizuju ovakvi turniri . Medjutim retki su Srbi koji zaista znaju da igraju...Ne zelim nikoga da vredjam ali... Na Gareni ili RGC-u je vrlo malo "dostojnih" protivnika, bolje igrajte na drugim platformama ili kupite original :) Isplati se :)... 6 godina igram dotu i jedne godine sam radio na organizaciji Mineski turnira na filipinima ( 2009-tech support ). Beograd ima dosta dobrih igraca ali meni su najbolja 2 "klinca" iz Panceva (jedan je bio bas te godine na turniru) i jedan iz Novog Sada (koji izgleda ne igra vise ) Izvinite jos jednom ako sam nekog uvredio.

Srecno vam bilo , sve najbolje :)

Edited by Qrton
Link to comment
Share on other sites

Kondomu, ocito nemas pojma o doti (van filipina) idi lepo na sajt mymym.com, i gosugamers.net/dota pa kreni polako da citas vesti o turnirima koji su se odrzavali u poslednjih 5 godina, bilo je uspeha ekipa i sa nasih prostora, a ako vec igras toliko dugo kako nisi primetio jednu nasu ekipu na jednom od loading screenova dote? Momci su osvojili Dreamhack, (najveci evropski lan dogadjaj). Niko te nece pljuvati ali ispadas glup takvim izjavama a ocito nemas pojma o cemu pricas. Sto se tice platforme takodje svi sponzorisani turniri odvajkada se igraju na gareni, to sto ti ne znas za njih i meris svoj skill prema public sobama u kojim igra i moj desetogodisnji brat koji voli da baca cekice i nervira se sto ga roshan uvek prebije...

U slucaju da samo trolujes onda si jos gluplji naravno i mogao bi da preispitas smisao svog postojanja.

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

Da li se taj iz Novog Sada slucajno potpisuje Chiuahua? Cuo sam za tog decka.

Ne znam ,nisam u kontaktu sa njim(a) ... gledao sam ga na "Prime" turniru u Subotici i igrao je dobro... Jednog sam Sreo u Malini na turniru , igrao je veoma dobro ali su brzo izgubili ...sa ovim drugim sam pre igrao na batlle.netu ali cuo sam da je presao na veslanje sad i da mu dobro ide. tako da nzm da li je Chiuahua. Ako te posebno interesuje probacu da im nadjem imena. Mislim da se ovaj drugi zove Mihajlo ali stvarno nisam siguran.

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je sto se i kod nas organizuju ovakvi turniri . Medjutim retki su Srbi koji zaista znaju da igraju...Ne zelim nikoga da vredjam ali... Na Gareni ili RGC-u je vrlo malo "dostojnih" protivnika, bolje igrajte na drugim platformama ili kupite original :) Isplati se :)... 6 godina igram dotu i jedne godine sam radio na organizaciji Mineski turnira na filipinima ( 2009-tech support ). Beograd ima dosta dobrih igraca ali meni su najbolja 2 "klinca" iz Panceva (jedan je bio bas te godine na turniru) i jedan iz Novog Sada (koji izgleda ne igra vise ) Izvinite jos jednom ako sam nekog uvredio.

Srecno vam bilo , sve najbolje :)

a koje to druge platforme preporucujes i ( iako imam ) objasni mi zasto mi je bitno da imam original o_O da igram ihcs na bnetu???

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ,nisam u kontaktu sa njim(a) ... gledao sam ga na "Prime" turniru u Subotici i igrao je dobro... Jednog sam Sreo u Malini na turniru , igrao je veoma dobro ali su brzo izgubili ...sa ovim drugim sam pre igrao na batlle.netu ali cuo sam da je presao na veslanje sad i da mu dobro ide. tako da nzm da li je Chiuahua. Ako te posebno interesuje probacu da im nadjem imena. Mislim da se ovaj drugi zove Mihajlo ali stvarno nisam siguran.

ne verujem sta sam upravo procitao :fp:

Link to comment
Share on other sites

timeismoney da bi se pojavio kao sto si se pojavio do sada i na jednom turniru? koje su to ekipe koje bi se prijavile da je manji ufur samo, smesno mi sto to lupetanje dotice od ekipa koje sve jedno nece doci

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

a otkud ti znas da se ja nisam pojavio ni na jednom turniru? i kad sam ja to rekao da cu da se pojavim pa nisam? :) ako te bas zanima,ucestvovao sam sad na festivalu...i mani se gluposti,nego ako ces vec da organizujes turnir onda vidi da udovoljis ljudima i da ga napravis kako treba...a ne ovako,3 ekipe prijavljene do sada i to samo zbog prevelikog ufura a ti o tome pricas kao da nije bitno dal je za 400-500 dinara manja uplata. Ekipa Bans,Dwtd,moja ekipa i jos par njih...to su momci koji su mi rekli da je stvarno previse i da ne mogu sebi da priuste da ucestvuju na turniru,inace bi rado dosli.

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Kondomu, ocito nemas pojma o doti (van filipina) idi lepo na sajt mymym.com, i gosugamers.net/dota pa kreni polako da citas vesti o turnirima koji su se odrzavali u poslednjih 5 godina, bilo je uspeha ekipa i sa nasih prostora, a ako vec igras toliko dugo kako nisi primetio jednu nasu ekipu na jednom od loading screenova dote? Momci su osvojili Dreamhack, (najveci evropski lan dogadjaj). Niko te nece pljuvati ali ispadas glup takvim izjavama a ocito nemas pojma o cemu pricas. Sto se tice platforme takodje svi sponzorisani turniri odvajkada se igraju na gareni, to sto ti ne znas za njih i meris svoj skill prema public sobama u kojim igra i moj desetogodisnji brat koji voli da baca cekice i nervira se sto ga roshan uvek prebije...

U slucaju da samo trolujes onda si jos gluplji naravno i mogao bi da preispitas smisao svog postojanja.

Znam da su Bogdan i kompanija osvojili ali sam takodje cuo da je tada bila najslabija konkurencija ikada... a sto se tice platforme... NIsmo pricali gde se organizuju turniri.... vec gde je najbolje igrati ako zelis da unapredis svoju igru, sto je na gareni nemoguce ... Trollin? Ne hvala , imam pametnija posla.. ...Imam svoju radnju za prodaju i popravljanje racunara ...Sto se tice Garene , tamo sam igrao 10-ak puta i igranje tamo predstavlja cisto gubljenje vremena ..prvo jer cesto dolazi do laga (cak i na turnirima) da ne spominjemo skill (public) . A ne znam da li znas da Blizard ne dozvoljava DotA turnire na Battle.netu , inace bi se svi igrali na istom . . . Licno ja sam dobio original wc3 roc i ft cim sam kupio racunar, tako da sam igrao na batlle.net-u a kasnije Dota league i Dotalicious. Jedini razlog zasto sam svratio na garenu , jeste taj jer svi moji prijatelju nemaju original wc3.

Da, lepo je raspravljati se sa nekim bez uobicajenih psovki i gluposti . . .

Link to comment
Share on other sites

Znam da su Bogdan i kompanija osvojili ali sam takodje cuo da je tada bila najslabija konkurencija ikada... a sto se tice platforme... NIsmo pricali gde se organizuju turniri.... vec gde je najbolje igrati ako zelis da unapredis svoju igru, sto je na gareni nemoguce ... Trollin? Ne hvala , imam pametnija posla.. ...Imam svoju radnju za prodaju i popravljanje racunara ...Sto se tice Garene , tamo sam igrao 10-ak puta i igranje tamo predstavlja cisto gubljenje vremena ..prvo jer cesto dolazi do laga (cak i na turnirima) da ne spominjemo skill (public) . A ne znam da li znas da Blizard ne dozvoljava DotA turnire na Battle.netu , inace bi se svi igrali na istom . . . Licno ja sam dobio original wc3 roc i ft cim sam kupio racunar, tako da sam igrao na batlle.net-u a kasnije Dota league i Dotalicious. Jedini razlog zasto sam svratio na garenu , jeste taj jer svi moji prijatelju nemaju original wc3.

Da, lepo je raspravljati se sa nekim bez uobicajenih psovki i gluposti . . .

Dota je 5v5 igra, ako hoćeš da unaprediš igru to ćeš uraditi igrajući klanske mečeve (a svi svetski top klanovi koji dobijaju $ za to što rade igraju na GARENI, uključujem tu i Mineski, HappyFeet, Dreamz i druge filipinske top klanove) ne kažem da je ggc klijent bez mane ali ti sudiš po tome što si "svratio" na garenu i odigrao 10 partija... Ja igram na Gareni više godina i nikad nisam imao jebeni lag, ako je bilo laga uvek je bilo zbog hosta koji je imao nedovoljno jak net ili hostuje iz tri lepe, naravno desi se ponekad random drop ali to je retkost makar po mom iskustvu. Ponoviću da OČITO nemaš ideju o čemu govoriš i bolje ti je da si me poslušao i istražio malo pre nego što si rekao da su na gareni slabi igrači a svi profesionalni timovi, bez izuzetaka, igraju na ovom klijentu. Što se tiče public igara, odigrao si protih 300000 igrača koji su dnevno na gareni pa sudiš? Ionako skill u public partijama je nizak bio on na gareni, DLG, dareru, ili na filipinima.

I ne znam zašto pretpostavljaš da nemam original w3? Naravno da imam ali je battle net očajan i tu možes da osetiš značenje reči lag... Čak i dota-league za svoje top 3 divizije ima Garenu kao glavni klijent, šta misliš zašto?

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

da ali sa ovim silnim hostbotovima bnet je i vise neko ok sad :D svaki retard ima hostbot i vrlo retko se desi da ima delay na nekom od njih )

sto se tice DLG-a tu se jos uvek igraju samo "liga" igre i nema ni nagovestaja od organizovanja nekog ozbiljnog turnira ... a na dareru je kao poceo neki turnir zbog promocije .. videcemo sta ce da bude ) btw sad ne znam bas da ovi filipinci igraju na gareni ? znam da kinezi i kompanija imaju neke svoje cliente ( pitaj boga kako se zovu , moze da se nadje na gg.net ~~ ) pa verujem da i filipinci ako ne igraju na njihovim imaju svoje neke [?]

Link to comment
Share on other sites

da ali sa ovim silnim hostbotovima bnet je i vise neko ok sad :D svaki retard ima hostbot i vrlo retko se desi da ima delay na nekom od njih )

sto se tice DLG-a tu se jos uvek igraju samo "liga" igre i nema ni nagovestaja od organizovanja nekog ozbiljnog turnira ... a na dareru je kao poceo neki turnir zbog promocije .. videcemo sta ce da bude ) btw sad ne znam bas da ovi filipinci igraju na gareni ? znam da kinezi i kompanija imaju neke svoje cliente ( pitaj boga kako se zovu , moze da se nadje na gg.net ~~ ) pa verujem da i filipinci ako ne igraju na njihovim imaju svoje neke [?]

Naravno da igraju na gareni, ne znam da li si pratio ali ADC (asian dota championship) se igra već 3 ( možda i 4 prestao sam da pratim) sezone i svaki put je filipine predstavljao Mineski a kinu EHOME. Mineski čak ima i svoju sobu na gareni. A darer je obično govno koje daje random spajkove i lag bez ikakvog razloga, u par replaya se moglo videti kako igrači mym pljuju ovu platformu, juče je pgg ispao i nije mogao reconnect usred partije vs SGC itd itd. Sve u svemu jedva čekam dotu2 da se svi igrači konačno ujedine pod jednim ( nadam se najboljim do sad) klijentom.

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...