Jump to content

Game of Thrones - zvanični topik o TV seriji i knjigama


Recommended Posts

Verovatno ste ispratili, no nije zgoreg pomenuti.

http://www.imdb.com/title/tt0944947/

Glavna uloga je za Boromira, do sada su izasle 2 epizode.

Pomalo haotično, ali mene lično jako zakovalo da gledam dalje. Ima recimo 3 storylinea, tj zapravo 3 grupe likova koji piče svoju priču, ali se jako prepliću. Nisam čitao knjigu, knjige, posmatram seriju potpuno iz ovog aspekta, ne znam šta će se dogaćati itd.

Po meni, preporuka za sada prilično.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ma ne moze bre u topik od pre 5 godina da se postuje o seriji od pre dva dana! :)

Nisam hteo to tako, na lomaču sa mnom!

Na stranu sto i jeste logicno da se podeli topic o knjizi i seriji...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

LJUDI! Odgledao sam 2 epi i reci cu vam da nishta slichno nisam gledao! takav kvalitet, takav scenario...takvi glumci...takav svet...joj... :fp: navukao sam se skroz i kriziram do sledece epi! Explicitni sex, nasilje, svega bre!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

podržavam ovo otvaranje zasebne teme :)

pošto pričamo samo o seriji ima li smisla stavljati spoilere ili ćemo da podrazumevamo da neko ko otvara temu i čita nove postove redovno prati epizode?

@topic

gotivno mi je što su ubacili neke sitnice kojih nema u knjizi, mislim da je dobro da se ne trude da sve bude kao u knjigama jer je to naravno neizvodljivo

Link to comment
Share on other sites

Pa to je i podela, pola ljudova vice kako je sve sporo i razvlace a druga polovina kako idu brzo. Fora je ta, sto kada citas knjigu ti si za upravljacem i kontrolises kojim tempom ides sa pricom, ovde moras da pratis pricu njihovim tempom. Ja koji nisam citao knjigu, gladan sam detalja pa cu morati istu da pazarim uskoro. English verzion :P

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao prve tri epizode, stvarno ono je fantasticno, bas bas me podseca na dinu (a mozda i zato jer dina u stvari podseca na moderno politicko okruzenje, a u stvari tako je oduvek!)

Stvarno super, knjige nisam citao, kad odem u penziju sigurno cu!

Inace omiljeni lik..pa naravno bauk

ah, ocito necu morati da citam knjige u penziji....jos jedan legendarni WOT by kole ...

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=27183

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...